arrow
profile_image
Sajmy
od 12. 7. 2016
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Dobrý den, moje přírodní barva na je špinavá blond, ale už několik let se barvím na tmavě hnědou.. chtěla bych to co nejdříve změnit a být zase blondynka Nevíte jak se to dá co nejšetrněji a nejrychleji udělat? Nechci čekat až mi to odroste protože to vypadá vážně hrozně :/

arrow
Neprodává v Bazaru

Existují na netu vymývače barev. Bohužel s tím zkušenosti nemám. Pokud máš hodně nánosů hnědé na svém vlasu, určitě to nepůjde snadno. Nechej odrůst a máš to.

arrow
profile_image
WampCherry
od 14. 7. 2015
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

To samé taky řeším. Jakmile za dva týdny začne odrůstat vlastní barva, člověk vypadá jak plešatý. Jak říká Reaguji na VeronikaEma: , na trhu jsou odbarvovače a já mám zkušenost se dvěma. Jeden je od Subríny, který mi mé barvené téměř černé vlasy odbarvil velice slušně. Funguje to tak, že to vymývá ty barevné pigmenty. Tvou vlastní barvu to neovlivní. Jenže pak jsem si vlasy umyla a černá byla zpět. Nevím, co jsem udělala blbě. Neměla jsem k tomu koupený nějaký speciální šampon no...
Druhý, který jsem vyzkoušela dnes, se jmenuje Efassor od Lorealu. Koupila jsem si jeden sáček za 100 Kč, ale pokud máš delší vlasy, doporučuju 2 i víc. Zatím to mám mokré, ale ten mi vlasy zesvětlil ještě víc . Ale tento mi zesvětlil i odrosty, takže vypadám jak kuře, ale to pak vyřeším přelivem ve stejné barvě, jako je má přírodní.
No a když si stáhneš pigment a stále nebudeš spokojená, tak tam zkus dát melír nebo to odbarvit celé a až pak nanést nejlépe přeliv ve tvé vysněné barvě. Kdybys použila permanentní barvu, je riziko, že by se ti tam zažrala a byla bys zase tam, kde nechceš. Každopádně přeji hodně štěstí, ať už se rozhodneš to zesvětlit jakkoliv. Pokud chceš postup, jak to dělám já, tak klidně napiš do SZ, ráda pomůžu, ale nejsem kadeřnice, takže na vlastní riziko.
Nechat si to odrůst je cesta nejšetrnější, ale pokud nežiješ v jeskyni a musíš chodit mezi lidi, je to asi nereálné. Ale pokud to někdo vydržel, klobouk dolů.

arrow
Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Jsem kadeřnice a absolvovala jsem i školení na produkty ke stahování barev.
Z mé zkušenosti to dělají vsechny značky. Stáhnou barvu, ale ta je za krátkou zpět. Zejmena na barvy z drogerie vůbec nefunguji.
Neni žádný jiný postup, než Zesvětlovač co nejvíc a poté dat přeliv, aby se co nejvíce přiblížil vašemu původnímu odstínu... Takto to vydržet, než odrostou... Ovšem je potřeba se svěřit do rukou profesionálů. Doma to nedáte. Doporučuji ještě zvolit krátký sestřih, jsou ted IN a odtud tání bude rychlejší...;-)

arrow
profile_image
Sewerka
od 20. 3. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

no ja som použila "vymývač farby" Colour B4 remover a dostala som sa z prvej foto na druhú, potom som si zosvetlila nejaké pramienky okolo tvare pomocou Sunkiss jelly plus týždeň na dovolenke pri mori a aktuálne som na obrázku č. 3 takže ide to, ale ak máš dlhšie vlasy je pravdepobné že konce ti ostanú tmavšie ...určite by som si potom kúpila dve balenia a poriadne dodržala návod ... niektoré baby písali že im vlasy zase stmavli, ja som tento problém nemala

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené