Chtěla jsem se zeptat,zda máte někdo zkušenosti s užíváním aloe vera a zhoršení stavu pleti.
Už jsem několikkrát narazila,že když se tělo začíná čistit,dochází ke zhoršení vyrážek, ale nikde jsem se nedočetla,za jak dlouho se tento jev projevuje. Užívám aloe koncentrát asi dvanáctý den a začala jsem se cítit hodně unavená,ale pleť se zatím v normě.Zajímá mě to i proto,že máme za dva týdny velikou oslavu a nechci vypadat jak puboš.

Cituji Sofiii: nikde jsem se nedočetla,za jak dlouho se tento jev projevuje

Jelikož to je individuální.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Taky jsem zvědavá...Aloe mám na cestě (Sice můj problém není ani tak akné, jako ekzém, ale zhoršení se obávám také).
Záleží, také jakou aloe máš. Má IASC cerftifikát? Může být nekvalitní a efekt to neudělá vůbec žádný....

Ano ten certifikát má.Začíná se mi už výrazně zlepšovat zažívání.Já taky netrpím nijak na akne,(jen trochu co se ochladilo)ale spíš na periorální dermatitidu,tak snad to pročištění pomůže.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Mě přišla Aloe dneska (dost hnusné, ale dá se to....) + ještě gel lokálně na ekzém...Vzhledem k tomu, jak mám teď příšerně rozjetý ekzém, tk se obávám, jak bude případné zhoršení vypadat.

Na tu certifikaci jsem se ptala schválně, protože už jsem si minulý týden chtěla koupit u nás ve zdravé výživě (abych nemusela platit poštovné) Dr.Barnis ActivAloe (zachránilo mě jen to, že neberou karty), která má taky razítko IASC na obalu, ale když jsem náhodou koukla na web IASC, tak jsem ke svému překvapení zjistila, že tu certifikaci nemají a ani nikdy neměli

arrow
profile_image
saisanka
od 14. 2. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Noemi: která má taky razítko IASC na obalu, ale když jsem náhodou koukla na web IASC, tak jsem ke svému překvapení zjistila, že tu certifikaci nemají a ani nikdy neměli

můžu se zeptat co to je "IASC" razítko ? Já mám zrovna Barny s Activ Aloe Forte, a žádné RAZÍTKO jsem teda na obalu nenašla. Ale jsem s produktem spokojená. Aloe mi dělá na trávení výborně. A jinak jak tu byl původní dotaz ohledně "zhoršení pleti", tak já jsem nikdy žádné zhoršení po užívání aloe nezaznamenala. Pokaždé jen zlepšení, bohužel ale jen krátkodobé a po vysazení bohužel opět návrat k původnímu stavu pleti... Akné mě trápí již 22 let, nepomohlo nic, ani porod ani kojení ani žádná antikoncepce (dokonce jsem se přestěhovala z města a 6 let žila na vesnici !! Zlepšení vždy pouze krátkodobě.
Jinak když já chci někam jít (svatba, ... apod), tak si seženu předem nějaké antibiotikum. cca za 4 dny mi parádně vyčistí pleť a vypadám dobře. Funguje na mě i obyčejný starý Penicilín, který už není snad účinný na nic
Ale zbavit se akné nadobro se mi nepodařilo nikdy, a vzhledem k tomu, že už začínám pomalu stárnout, tak začínám i pochybovat že se mi to vůbec kdy podaří.

Aloe ale můžu jen doporučit. A to jak zevně tak vnitřně. I moje přecitlivělá pleť na ni reaguje příznivě.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ahojky, já jsem měla v ruce dvojbalení Barnys ActivAloe (2x 500 ml), mělo papírovou krabičku a na ní bylo osvědčení (kulaté razítko) o certifikaci u IASC ( www.iasc.org ), což by měla být jakási záruka nejlepší kvality Aloe vera (některé firmy mají certifikované např. jen určité výrobky, ale ne celou řadu jejich výrobků z Aloe etc., na www.iasc.org lze jednotlivé firmy a výrobky lehce dohledat). Neříkám, že Barnys není kvalitní, jen se jako spotřebitel cítím podvedena. To je jako kdyby si prodavačka v bioprodejně koupila v supermarketu obyč džem, nalepila na něj zebru a tvrdila, že je bio - má přeci nálepku.

Co se týče zhoršení, po třech dnech jeden velký pupínek a asi tak o 15% horší ekzém, takže zatím dobrý...

arrow
profile_image
Goldhelen
od 21. 7. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Sofiii
A od jaký firmy používáš aloe?? LR ?

Je to pharmaactiv.Kupovala jsem ho ve zdravé výživě.Dnes jsem nějaká osypaná a to i v dekoltu,tak to je možná už ta očista.

arrow
profile_image
saisanka
od 14. 2. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Noemi: Ahojky, já jsem měla v ruce dvojbalení Barnys ActivAloe (2x 500 ml), mělo papírovou krabičku a na ní bylo osvědčení (kulaté razítko) o certifikaci u IASC ( www.iasc.org ), což by měla být jakási záruka nejlepší kvality Aloe vera

Aha, děkuji moc za info. Nevěděla jsem, že něco takového existuje.

Já mám právě přesně to dvojbalení po 500 ml v kartonové krabičce, ale to IASC tam vůbec nemám, teda !
Je tam něco kulatého - jenže je tam napsáno "patentovaná technologie výroby" a na druhém kulatém se píše "USDA organic".
Ale žádná IASC certifikace tam není.

Mám to ale už delší dobu, kupovala jsem to loni po vánocích, tak je možné že se od té doby balení už změnilo. (nebo že by to tam nalepili v té prodejně, kde jsi to chtěla koupit ?
)

Musím ale říct, že jsem s tímto produktem spokojená. Užívám vždy cca 3 týdny a pak dávám 2 až 3 měsíce pauzu. Mám totiž problémy se střevy a jediné co pomáhá je aloe (a hladovka). Vždy následuje znatelné zlepšení trávení a stavu pleti, které se po nějaké době zase (když vysadím) vrátí do původního stavu.

arrow
profile_image
saisanka
od 14. 2. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Noemi: razítko IASC na obalu, ale když jsem náhodou koukla na web IASC, tak jsem ke svému překvapení zjistila, že tu certifikaci nemají a ani nikdy neměli

tak jsem se taky dívala na ten web a to ACTIValoe tam ale je.

Měla by to být ochranná známka.
Biopol GN, který tento produkt vyrábí, na to má licenci od Aloecorp Inc. jelikož je jednou z jeho dceřiných společností.

Alespoň takto jsem to vyčetla na obalu, takže ten certifikát by to teoreticky mělo mít. Ale kulaté razítko IASC na mém obalu nemám. Upřímně řečeno mě zajímá spíše účinek než certifikáty. Rozhodně se ale budu snažit si o tom něco zjistit. Ne že bych hledala účinnější produkt než mám doma, protože to co mám je účinné až až (beru menší dávky než jsou doporučené), ale zajímá mě to spíše z hlediska ceny.

Potřebovala bych nějaké menší balení, abych neměla problém s trvanlivostí. A tam právě narážím na zbytečně vysokou cenu..

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Jak už jsem říkala, nijak nezpochybňuji kvalitu ActivAloe, jen je to klamání zákazníka. S tím obalem nevím, přelepené to určo nebylo.

Cituji saisanka: Biopol GN, který tento produkt vyrábí, na to má licenci od Aloecorp Inc. jelikož je jednou z jeho dceřiných společností

Nejsu právník, do tohohle se poštět nebudu, ale pokud je výrobek prodáván pod značkou ActivAloe Dr.Barnys, tak by tak i měl být zařazen, všechny ty výrobky se jmenují velmi podobně. Ze stránek Barnys jsem pochopila, že jim ty IASC certifikované společnosti pouze dodávají ingredience a oni si to "vaří" přes někoho jiného.
Raději si prostě koupím výrobek, který má lehce dohledatelnou certifikaci a je schválen MZ, tím to pro mě končí.

Cituji saisanka: Potřebovala bych nějaké menší balení, abych neměla problém s trvanlivostí. A tam právě narážím na zbytečně vysokou cenu..

Já jsem si koupila na netu to 3,78 l balení (galon ), protože si chci dát takovou dvou až tříměsíční kůru. Litrové stálo cca 350 Kč (plus 100 poštovné), ale v sobotní MF dnes měli nějakou nabídku, že když se tam zadalo určité heslo, tam přidali k objednávce 99%gel na vnější užití, čímž se mi defacto zaplatilo poštovné, protože jsem si ten gel stejně chtěla koupit.

Ekzém se zatím zhoršuje dost hrůzostrašně, ale jsem odhodlaná vytrvat (zatím )

arrow
profile_image
saisanka
od 14. 2. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Noemi: Já jsem si koupila na netu to 3,78 l balení (galon ), protože si chci dát takovou dvou až tříměsíční kůru.

Ty bláho !! co s tím budeš dělat ? V tom chceš snad plavat, ne ?

Já jsem koupila skoro před rokem ten litr a pořádn ho mám. Jednu tu půllitrovou lahvičku jsem ještě ani nerozbalila ...
To veliké balení jsem na netu viděla taky, jenže na mě aloe má extrémní účinek (mám vyzkoušené, že když toho vezmu víc, tak se mi naopak prudce zhorší střeva i xicht - jeden velký bolák), takže jsem si udělala vlastní dávkování které mi vyhovuje. Ty 4 litry aloe by mě zabily

Já jsem kdysi (asi před 15 lety, když se tu ty věci začaly vozit ze zahraničí) používala aloe jen zevně - měla jsem aloe vera gel od Swiss Formula (bylo to švédská výroba) a ten mi vydržel strašně dlouho, jenže pak už jsem ho nikde nesehnala.
Teď mám SUN activ (Lilien) vyrábí to Unioncosmetic, a ten je slušně řečeno celkem na bzum. Chtěla bych se znovu dopátrat toho od Swiss Formula, ale v kamenných obchodech není a z netu to nechci - bojím.

Jestli se ti ten ekzém zhoršuje hrůzostrašně, tak jsi možná začala moc zprudka .. zkus ubrat a zvykej tělo postupně. Nebo dej pauzu. Více není vždy lépe. Konzultovala jsi to s doktorkou ? Ono to sice na jednu stranu může znamenat, že se "organismus čistí" jenže když se prudce zhorší stav pleti, tak to vpodstatě vždy znamená že játra nestíhají (viz boláky co mají feťáci, jedná se o otravu organismu, protože játra nestíhají odbourávat ty jedy). Na tvém místě bych si radši játra šetřila a dávala aloe jen tolik, aby to tělo stíhalo normálně vylučovat ven.

Mám s aloe jen ty nejlepší zkušenosti - netvrdím že mě vyléčila, ale vždycky se ten stav po užití o něco zlepší.

arrow
profile_image
saisanka
od 14. 2. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Noemi: Nejsu právník, do tohohle se poštět nebudu, ale pokud je výrobek prodáván pod značkou ActivAloe Dr.Barnys, tak by tak i měl být zařazen, všechny ty výrobky se jmenují velmi podobně. Ze stránek Barnys jsem pochopila, že jim ty IASC certifikované společnosti pouze dodávají ingredience a oni si to "vaří" přes někoho jiného.

Barnys je jen distributor, vyrábí to Biopol GN. No a ten to "dělá" tak, že to přes svou divizi Pharma United inc. doveze od Aloecorp a zabalí do lahvičky. Což vpodstatě ani jinak nejde, protože u nás plantáže aloe nejsou a nebudou, nemáme na to podnebí. Ale ta licence je od Aloecorp. (Pharma United inc. je distributor Aloecorp).
Pak se nediv, že pár mililitrů stojí stokoruny ! musí se na tom uživit všichni ti ouchcapkové ve značkových oblecích

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji saisanka: Ty bláho ! co s tím budeš dělat ? V tom chceš snad plavat, ne ?

No já to mám vypočtené na zhruba těch 60 ml -80 ml denně, to by mělo vyjít na ty zhruba 2 měsíce. Teď začínám denně na těch 50 - 60 ml, aby si tělo zvyklo a pak postupně na těch 80. Někde jsem se dočetla, že aby ta kůra byla efektivní. je vhodné pít tolik ml, kolik člověk váží, tak se podle toho řídím.

Cituji saisanka: Jestli se ti ten ekzém zhoršuje hrůzostrašně, tak jsi možná začala moc zprudka

To si nemyslím.... Dnes jsem si venku hodně mákla a když se spotím, tak mi to nedělá vůbec dobře A dnes mi vyrašily asi čtyři pupínky v dekoltu, kde se mi normálně nic nedělá, tak uvidíme, jak se to bude postupovat....

Cituji saisanka: Konzultovala jsi to s doktorkou ?

Kožní= kortikoidy, v lepším případě Protopic
Obvoďák= většinou mě odbude, že má stejný problém taky (prý půjde brzy do důchodu taky - hurá )

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené