arrow
profile_image
Carolinee
od 15. 9. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Ahojky, chci se poradit, po x let braní HA jsem se dva roky čistila, ale kvůli problémům s akné jsem do HA opět šla a to do Jeannine. Akné se drobátko zmírnilo, ale začala jsme mít až nechuť k sexu. Žádala jsem Qlairu, ptž jsme slyšela dobré ohlasy i od lidí co stejně jako já trpá akné i atopických ekzémem najednou. Většinou se totiž ekzém hodně zhorší, což se mi u Jeannine stávalo jen mírně. Doktor mi však Qlairu odmítl předepsat a napsal mi Yadinne. Beru ji týden, za ten týden, příšerné boláky, celá jsem se osypala a ted nevím co mám dělat. Zda brát dál, nebo vysadit uplně. Přecházím k jiné paní doktorce ale jsem objednána až na konec ledna. Nechci azse chvíli nebrat pak brát jinou, nevím co s tím?

Cituji Carolinee: Qlairu

Já před časem taky zkoušela vyměnit HA, brala jsem dlouho Logest, po něm jsem pupínky neměla, ale začaly mi strašné migrény, vyměnila jsem za právě zmiňovanou Qlairu a měla jsem pupínků celý obličej, a to jsem opravdu s akné neměla problém ani v pubertě. Přešla jsem na YAZ, po něm se to zase trošku uklidnilo, ale taky to není ideál, za ty peníze.... Nebýt migrény zůstanu u Logestu. Vysadit úplně se bojím kvůli otěhotnění a taky jak by na to tělo reagovalo, ale Qlairu já za sebe nedoporučuji, na tvůj problém je lepší YAZ, ale migrény jsou po něm také.

arrow
profile_image
face
od 3. 1. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ahoj,
když jsem začala brát Chloe, tak se mi také asi během jednoho dvou týdnů hrozně zhoršila pleť. Hlavně boláky, na které jsem dřív netrpěla. Tak jsem to zkoušela brat ty tři měsíce s tím, že se to zlepší. Ale to byl obrovský omyl. Nezlepšilo se to, zhoršovalo se to. Vůbec nic mi na to nepomohlo. A dokonce jsem dopadla tak, že jsem musela půl roku brát roaccutan! Teď už jsem několik měsíců po léčbě a pleť mám sice naprosto bez boláků, ale za to "parádně" zjizvenou. Tak být tebou, tak tu antikoncepci přestanu brát zavčasu. Ikdyž kdoví, třeba se ti to časem vylepší

arrow
profile_image
Carolinee
od 15. 9. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Takže lepší ihned přestat brát a do ledna kdy jsem objednává nemít nic? To se asi tělo zblázní kdybyhc neměla takový psychický problémy kvůli akné, nejraději ybhc žádnou nebrala

arrow
profile_image
face
od 3. 1. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

No těžko říct, co bude nejlepší. Nevím, jak moc se ti pleť zhoršila. Mně se tenkrát zhoršila opravdu dost. Měla jsem hlavně na tvářích a kolem pusy podkožní boláky jeden vedle druhého. Časem to bylo tak hrozné, že mě bolelo jíst, smát se. Prostě fakt hrůza, na kterou mi nic nepomohlo, až roacutan. Já jenom napsala moji zkušenost, takže já bych v tvé situaci určitě vysadila. Ale co víš, třeba to vydržíš a ono se to časem zlepší. Ikdyž to může být risk. Jizev po akné se člověk jen tak lehce nezbaví.
Ale asi chápu, jak ti je. Tenkrát jsem z toho byla taky dost nešťastná a vůbec jsem netušila, jestli vysadit, nebo zkusit dobrat alespoň ty tři platíčka.

arrow
profile_image
Carolinee
od 15. 9. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Asi ty 3 doberu a uvidím co to udělá pokud to bdue jen horší takzkusim vysadit uplně za nějakej čas, právě už jizvičky mám, jsem i objednaná na mikrodermabrazi ale tohle mě fakt zaskočilo

arrow
profile_image
face
od 3. 1. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji Carolinee: jsem i objednaná na mikrodermabrazi

O tom slyším prvně, tak jsem si něco našla na netu. Zní to zajímavě, tak snad to pomůže

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji Carolinee: Asi ty 3 doberu a uvidím co to udělá

Tuto antikoncepci mám a pupínky se mi většinou trošku udělají v týdnu při menstruaci. Já bych asi zkusila dobrat ta třimplatíčka, třeba je to jen reakce organismu na změnu.

arrow
profile_image
Elaine1
od 14. 2. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Já jsem brala nejdříve Jeanine a po ní jsem měla pleť uplně čistou, jenže jsem začala mít onu nechuť k sexu, tak mi doktorka předepsala Yadine. První 2 týdny se mi na obličeji objevilo spoustu pupínků, byla jsem docela nešťastná, doktorka mi řekla ať vydržím, že ty první 3 měsíce braní nové HA si ten organismus teprve zvyká, že pak by se to mělo dát do pořádku. Dobrala jsem teď druhé plato a pleť už není tak strašná jako ty první týdny, asi by fakt chtělo počkat ty 3 platíčka jestli se to nesrovná.

arrow
profile_image
Carolinee
od 15. 9. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Taky mě to napadlo, že je tělo zvyklý že dostává nějakou dávku a když se to změní tak reaguje špatně, já ale ani po tý Jeaninne pleť čistou neměla, jako rozhodně lepší než dříve, ale nezlepšilo se to úplně. Ale s tím apetitem to je opravdu šílenost, nikdy dřív se mi to nestalo

Holky, asi záleží, co sedne. Je tu diskuze na Jenanine a holky si ji chválí a to samé s Yadine. Na nechuť k sexu si stěžují holky i po Diane 35, Chloe, Minerva (vše stejné složení)..To samé s pupínky, chválí sí Diane 35, Chloe, Minerva a třeba face nesedla Prostě zkoušet

Reaguji na Carolinee:
Ahojky, taky jsem brala Diane, Chloe i Yadine. Co bych ti z vlastní zkušenosti poradila, neber nic, prodlužuješ jen problém o roky dál. Jednoho dne to budeš muset vysadit, to si uvědom. Zarazilo mě ale, že se ti zhoršila pleť při braní, já jak jsem nasadila HA a nebo i změnila, tak se pleť jen a jen lepšila, žádné ani malé zhoršení. Co se týče té chuti na sex, ano je to dokonalá antikoncepce, neměla jsem na sex ani pomyšlení Vím, že tě boláky trápí a proto ses znova uchýlila k HA ( i já jsem tohle málem udělala ), ale už 2 roky HA neberu a nemím se k tomu vrátit. Raději jsem zvolila Roaccutane. HA odsouvá problém... a je šance že se akné potom vrátí ještě v horší formě.

Tak to mi mluvíš z duše. Před lety my Yadine byla doporučena a do týdne jsem měla cca půl centimetrové boláky nejen po tvářích,ale dekolt i záda...po změně HA a přechod na Diannu kterou beru již leta to bylo ok. Ale nikdy,opravdu nikdy jsem neměla na obličeji takovou paseku jako po Yadine....

arrow
profile_image
danielka111
od 29. 11. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

berete diane leta?tak to v tom připade terpv uvidite co se vám stane po vysazení...diane se ma brat nanejvíš 1 rok

arrow
profile_image
danielka111
od 29. 11. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

jinak to je orpavdu individualní ja sem brala třeba rok diane a plet se mi zlepsila, ale ne nejak moc ..pak sem presla na yadine a plet byla 100x lepsí...nekomu to sedne nekomu ne..je treba to zkoušet.....ale co opravdu nedoporucuju je brat vysokohormonální anti jako je diane ,chloe a minerva dele jak jeden rok.....

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené