Ahojky holky, mám takový problém. Za poslední rok jsem vystřídala asi 4 antikoncepce (chloe,minisiston,nuvaring a teď beru sunyu). Vždycky mi u některé něco nevyhovovalo, většinou to byli výkyvy nálad a tak. Jenže teď beru třetí měsíc tu Sunyu, nálada v pohodě, ale zase se mi děsně zhoršila pleť. Mám na některých místech takové suché flíčky a hlavně se mi začaly dělat dost i beďary :'( nevíte, jestli se to ještě může upravit, nebo si mám jít raději na gyndu pro jinou? Je mi to trapný tam furt lézt, jsem tam teď fakt každých čtvrt roku kvůli antikoncepci...poraďte prosím

Děkuju moc

arrow
profile_image
Olivka
od 5. 12. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Zkus vydržet. Pokaždé, když začínám brát antikoncepci (po delší přestávce) se mi hrozně zhorší pleť. Vždycky to trvá tak měsíc až dva než se to upraví. Jsou to hormony, takže změna pro celé tělo. Pokud by to trvalo dýl jak tři měsíce asi bych to řešila, ale zatím máš čas.

No právě že já už ji teď beru 3. měsíc a začlo to až teď. Ale tak uvidím, ještě počkám.

arrow
profile_image
Anaela
od 10. 12. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Já jsem teď taky změnila antikoncepci, přešla jsem z Belary na Yaz a jsem teď osypaná jako 13tka. A beru jí už taky 3 měsíce. Někde jsem četla, že antikoncepci se musí dát rok. Tak nevím.

Kdyžtak doporučuji předepsat Diane35 , je na akné , ale zas abys neměla třeba vykyvy nálad jen doporučuji.

arrow
profile_image
baruss
od 8. 4. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Ahoj no myslim,že kožná mi hovorila že antikoncepcia an plet začmne učinkovať až po 3 mesiacoch tak skús vydržať ešte jeden dva cykly čo to urobi

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené