arrow
profile_image
Anita01
od 5. 11. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

4

Ahoj holky, chtěla jsem se zeptat, kam se dávají pramínky, když si vlasy necháváte pouze zahustit, nikoli prodloužit? Nosím prodlužko už asi rok, mám 80 pramenů cca, a za tu dobu mi moje vlasy porostly do délky těch prodloužených. Kadeřnice mi pořád nasazuje všech 80 pramenů, i když jsou stejně dlouhé, přitom všude čtu, že pokud se pramínky dají na správné místo, stačí jich polovina na zahuštění. Mám dojem, že moje kadeřnice neví, kam pramínky dát, aby byl vytvořen efekt zahuštění, můžete mi prosím poradit? Díky.

To úplně nechápu jak to myslíš. Pokud chceš 80 pramenů mít ve vlasech, tak je jedno kam je dá, hlavně aby byly souměrně a nenápadně rozdělené. Pokud bys chtěla jen 40 pramenů, tak výsledek nebude takový.
Hodím ti sem obrázek, který říká, do jakých částí se mají připojovat prameny (do těch žlutých).

arrow
profile_image
Lady Flame
od 17. 12. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Mno, já přešla z prodlužování na zahušťování a vlasy mi dávali vždy do těch nejřidších míst, takže jich stačilo opravdu méně (cca 30-40).

arrow
profile_image
Anita01
od 5. 11. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

4

Ano, chci přejít z prodlužování na zahuštění a všude se píše, že na to stačí max 50 pramenů, proto mě zajímá, kam se tyto prameny dávají, aby byl ten efekt zahuštění maximální? Jestli je třeba stanoveno, že je lepší ty vlasy dát spíše na bok nebo tak?

Reaguji na Anita01:
dej pocet pramenu podle toho, jakou chces hustotu, ale 80 gramovych pramenu na zahusteni je docela masakr, to musi byt culik ultra tlusty
jinak se davaji soumerne po cele hlave aby to nebylo napadne
žš

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené