1. . .6789101112. . .2829

Mě těch jejich mužských líto rozhodně není, poněvadž chlapi potřebují mít obecně vymezené hranice.
Nad čím přemýšlím je, co myslíš? Někdo říká, když někoho miluješ, nedej to znát, aby si nebyl jistej, ale mě to přijde trošku jako nedostatek citu a snad i citové ubližování tomu druhému. Jaký máš na to názor, dávat nebo nedávat to najevo?

Jinak, já se ale do toho nezávislého chování kopat už nemusím, už jej mám, jenže mě štve, když mě někdo nutí do toho, abych byla ta poddajná, mě to uráží... proto mám tu obavu z přestěhování se, bojím se, aby mě někdo takto neurážel, já už se v životě musela naučit soběstačnosti, život mě tomu naučil, musela jsem.

Janya: prosím, nerozumím, kde se zařizuje ta registrace u nich? A ta se dělá jen na určitý obor nebo na všechny školy?
Myslíš, že uznávají praxi v Čechách? Já mám spíše tu pracovní praxi.

slunce 1969
to je pravda, oni potřebují hranice. Vlatně jsi si odpověděla sama. Když bude vědět, že tohle ještě ano, ale tohle už ne, tak si tě bude jedině vážit. Když na sobě necháš dříví štípat, tak bude veškerý obdiv v čudu. Ty bys asi taky nechtěla oddaného psa. To platí nejen v osobních, partnerských vztazích, ale i u ostatních. Když tě někdo bude urážet, jde o to ho srovnat. V práci i v obchodě. Nesklapnout krovky a jenom přijmout kritiku. Ona ani kolikrát nemusí být konstruktivní, jde o to jenom tě srazit. Zase jde o tvůj přístup. Nikdy bych nikomu nedovolila, aby mě nutil do toho být poddajná. Dost často to dělají chlapi, ale myslím, že to ve skutečnosti ani nakonec nechtějí, tu poddajnost a slepou oddanost. Oni jen testují, co sneseš.
Dávat najevo lásku nebo nedávat? Toť otázka. Podle mne dávat, ale zase jak jsem říkala, správně to dávkovat. Miluji tě, jsi úžasnej, ale dneska to nádobí umeješ ty a já půjdu do vany, kterou ty mi napustíš. Já tě pak budu drbat na zádech a říkat ti, že jsi můj hrdina a velký lovec, který všechno zvládne. Jak někdo někde řekl, povolit a utáhnout, povolit a utáhnout....

slunce 1969
nevím, jak je to ve tvém oboru, ale jistě to není paušální. Já jako hygienistka potřebuji být registrovaná tam, jako dentální hygienistka. Asi bych si zadala do vyhledávače, že hledáš práci (dle tvého oboru) a v zemi, kterou si vybereš a tam ti vyběhnou nabídky. Většinou tam jsou požadavky, které chtějí. A pak už se odpíchnout podle toho.

slunce 1969
co děláš za práci a jaké máš vzdělání? Jestli ti to teda nevadí, že se ptám.

Janya: do tepla a je mi vcelku jedno kam. Na rozhodování mám ještě čas zhruba rok, i když představy (konkrétní) už mám. Věřím na to, že sny se nemají zakřiknout. Tak dám vědět až budu už TAM.
Všem v cizině i tady přeju pohodovu neděli.

Janya: moc děkuji za rady, snad je budu umět uplatnit v praktickém životě. Takových lidí, kteří srážejí, je mnoho.
Snad se někdy do toho Španělska odhodlám, nevím...

slunce 1969
to je pravda, takových lidí je moře, hlavně se jimi nenechat otrávit a nepřestat věřit v samu sebe

arrow
profile_image
dastien
od 23. 11. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Janya
ja so, se, prisla a tehotna som ostala az tu lekari noo vies oni ta neposlu na pohotvost ak tvoje dieta len kasle su taky odmerany viac ako u nas nedavkuju deti antibiotikmi ja sa nestazujem vzdy ke idem domov tak si dam maleho vysertit aj doma a k tej poistovni doma sa odhlasis povies ze ides sem pistenie budes platit tu vybavis si national insurance a to das doma na najblizsej dovolenke a oni ti povedia co a ako stalo sa mi ze som niekdedy doma doktorov nemmusela platit a niekedy som si zaplatila na mesiac piostenie doma ale da sa vybavit aj eurokarticka a to mas lekarov v celej eu zadarmo takze to je jenoduche a co sa tyka porodu tiez to bola izba s dresom a doktorka bola obleena normalne v cicille a na koze som nelezala cele tehotenstvo a ani po a to som tri roky od porodu a rodila som na stolicke hehe ale ked sem chces ist a mat deti co sa tyka pridavkou na deti ni llepsie eurobis nebudes mat trapnych 4000 skna mesiac a aj skolku ti platia 80 percent a dieta mozes dat do jasli od 3 mesiacov

arrow
profile_image
dastien
od 23. 11. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

baby je tu nejaka co zije mimo republiku a bola na zvacseni prs na sk alebo cz chcem vediet ako dlho ste si brali volno a ci to nebolo lietadle o nervy po operacii dakujemm

dastien
ale da sa vybavit aj eurokarticka a to mas lekarov v celej eu zadarmo takze to je jenoduche
Mozem sa zpýtať, ako sa vyřizuje ta eurokarticka? Nikdy v životě som o nej neslyšela. Možeš mi prosím o nej povedať viacej? Moc ďakujem.
Šetrí lékaři na liecích viacej ak u nás alebo naopak písajú liekov viacej než u nás?

dastien
díky za info. Na ty prsa se zeptej holek ze sekce prsa. Určitě tam něco podobného řešily.

arrow
profile_image
dastien
od 23. 11. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

slunce 1969
oni ti nepredpisu antibiotika piokial eumieras v tehotenstve ma nechali 5 hodin na pohotovosti cakat na lekara a dali mi ibubrofen a poslai ma domov mala som zapal plodovej vody dobre nie euro karticku si vybavis cez net dode ti do 7 dni www.dh.gov.uk/travelers

dastien: tam sa mi ukáže "error page", može to byť tento odkaz? : http://www.dh.gov.uk/en/index.htm
a kde to tam najdem, nemožem to najsť?

dastien: ten porod, to musel byť ťažký zážitok, dúfam, že si tam nebyla sama a mala si u seba partnera? Čo som si tak všimla, jak Rachel rodila ve "Friends", pekne sa musela se všemi hádať a na seba upozorňovat, aby dosáhla pozornosti, aj som si všimla u cizinek, že dosť kričia, aby dosiahli svojho, je to tak skutočně, že keď nekríčaš, nikto si ťa tam nevšímá?

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené