arrow
profile_image
Deeniisa
od 14. 7. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Já nevím...je to pro mě hrozně těžký hrozně bych chtěla bý sním a já vím ,že i on...jen taky vim, že je u něj kariera a prvním míste..ale on řiká že to děla kvůli tomu aby sme se jednou měli dobře..a proto chce abych si našla i něco já co by mě bavilo..ale na druhou stranu zas si takhle diktovat..je jasný že enchci skončit jako servírka..ale v anglii si nemůžu aspon ze začátku moc vyskakovat..ale co bych v životě chtěla dělat zatim taky nevim

arrow
profile_image
pampeeliska
od 10. 9. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Deeniisa: No samozřejmě jsem dala výpověd v práci a jela sním

Co je na tom samozřejmého? Já bych teda nejezdila na rok do zahraničí jenom kvůli příteli, aniž bych měla nějakou konkrétní představu o tom, co tam chci dělat a co to mně přinese... Ale tak já jsem asi dost individualista, je mi jasný, že ne každý takhle přemýšlí, takže za sebe tě nijak neodsuzuji.

Každopádně ale z tvého příspěvku se mi zdá, že tvému příteli přesně tohle chování vadí. Nemyslím si, jak tady někdo říkal, že už s tebou vůbec nepočítá. Ale nechce mít vedle sebe slípku, která skáče jak on píská, nemá žádné vlastní sny a plány apod. protože má, pravděpodobně oprávněně, pocit, že na něm budeš viset, a podle mojí zkušenosti chlapy nic neděsí víc, než ženská, která jim visí na krku a není schopna samostatného jednání.

dvě slova: ať si trhne

tak tři

arrow
profile_image
pajuska27
od 8. 5. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Promluv si s ním o tom..Ať víš na čem si..

Jsi pipka, která za ním běhá. Evidentně už o tebe nemá moc zájem, ale nemá ani koule na to, aby ti to řekl natvrdo...

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené