arrow
profile_image
Katy_S mojeid
od 26. 6. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Nedá.

Žít se s ním asi dá, ale určitě ne spokojeně.

Žít ve stínu někoho je asi ten nejsmutnější život jaký si může člověk vybrat Když už jsme u toho zajímala by mě tvá zkušenost jak se to například projevuje?

arrow
profile_image
Emma_Belle
od 27. 10. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Záleží co od vztahu čekáš a zda ti vyhovuje být v podřízené roli. Věřím, že pokud je ženská taková ta rozená pečovatelka, která pro žije jen pro chlapa, tak to fungovat může - i když chlap toho dřív nebo později začne zneužívat. Dřív to tak dokonce bylo i běžné (viz třeba jedni z mých prarodičů).
Pokud je ale holka samostatná, něco od života chce a čeká, že ve vztahu bude nejen dávat, ale i přijímat, tak to fungovat nebude.

arrow
profile_image
noninek
od 17. 6. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

A v jaký míře sobec?
Já s jedním (menším sobečkem) žiju a zvládám to. Občas teda vybuchnu, to jsou pak krušný třeba 3 dny, kdy skáče podle mě a na sebe moc nedbá. Já osobně mám u něj problém s jeho pocitem, že má mít čas jen pro sebe. Oblíbená věta: "Pracuju od 6 do 2 odpo, pak si chci oddechnout u PC, pak zacvičit, pak se ti můžu chvíli věnovat ale od 7 mě nikdo nesmí rušit." Pokaždý, když s tímhle začne, tak ho tak sjedu, že to není normální, že prostě jsou situace, který se musí řešit, věci, co je třeba dělat i jindy, než v tom období, kdy jemu se líbí... Postupujeme,... už dávno nejsme tam, co na začátku.
Dneska přišla další rána, kdy nechtěl kamarádovi psát dlouhou zprávu o tom jak se má (má co povídat, teď je náš život docela rušnej) a tak píše, že dobře a neví co dál, tak jsem ho sjela, že vůbec není dobrej kamarád a občas ani partner, protože myslí jen na to, aby on nemusel klapat dlouhou prstama po klávesnici, že to je pěkně hnusný a má si to rozmyslet, jestli teda o nějakýho kámoše stojí, když se s ním nevídá a ani tu hloupou zprávu mu nemůže rozepsat.

arrow
profile_image
ILChazz
od 1. 2. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji noninek: Dneska přišla další rána, kdy nechtěl kamarádovi psát dlouhou zprávu o tom jak se má (má co povídat, teď je náš život docela rušnej) a tak píše, že dobře a neví co dál, tak jsem ho sjela, že vůbec není dobrej kamarád a občas ani partner, protože myslí jen na to, aby on nemusel klapat dlouhou prstama po klávesnici, že to je pěkně hnusný a má si to rozmyslet, jestli teda o nějakýho kámoše stojí, když se s ním nevídá a ani tu hloupou zprávu mu nemůže rozepsat.

Hele nic proti, ale když nechce kamarádovi rozepisovat dlouhou story o tom, jaké má zrovna problémy, tak je to jeho věc, já taky nemám potřebu se se vším svěřovat. To neukazuje nic o tom, jaký je kamarád a vůbec nechápu, proč by to pro tebe měla být rána.
Že by měl řešit problémy a věnovat se ti i mimo svoji 'provozní dobu' je jasné, to bys s ním měla řešit, ale buzerovat jak má a nemá komunikovat s kamarády... no nevím.

Reaguji na ILChazz:
ale ona tam nepíše nic o tom, že má rozepisovat problémy... tedy aspoň z toho příspěvku mi to tak nepříjde.
A taky mi nepříjde zrovná pěkné odepsat na sms od kamaráda "mám se fajn, ahoj".
Omlouvám se za OT.

arrow
profile_image
Goldhelen
od 21. 7. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Tak to jsem zažila,bylo to hrozný..myslel jen na sebe a když jsem něco chtěla já tak to nešlo,navíc byl lakomej,peníze měl jen pro vlastní potřebu...už nikdy víc...

arrow
profile_image
SimonaH
od 11. 10. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ahojky, všem děkuji za názory.

Přípiši tedy, co tím myslím - že myslí sám na sebe.

Jde o to, že chodím s chlapem - je mu 30 let.

Sám se mi skoro vůbec neozve, vídáme se tak jednou týdně (pár hodin) - a to nás mezi sebou dělí jen 30 kilometrů. Chápu, že má práci, kde je do večera, ale neříkejte, že pokud člověk nechce, tak jeden den nemůže u mě přespat? On furt, že by se semnou nevyspal apod...Dříve jsem si myslela, že má někoho jinýho, že mě má jen na sex apod.. Jenže to jsem se přesvědčila, že je akorát hodně pohodlnej-a opravdu mě miluje. O víkendy dává přednost kamarádům nebo se třeba v úterý dozvím, že byl lyžovat v Tatrách apod...Neměli by si tohle dva říkat? Já lyžovat neumim a pořád se na to vymlouvá, že bych jinak mohla s nim, ale naučit mě to nechce. Prý si budeme vzácní, když se neuvidíme pořád.

Tedka jsem ho třeba neviděla 2 týdny, asi třikrát mi zavolal, že se vrací ze školení v 10 večer. Jeden den se chtěl stavit a jelikož jsem řídila, tak jsem telefon nebrala, pak mi začal vyčítat, že za to můžu já, že on chtěl přijet a že jsem se na něj vykašlala. Vždy když jsme spolu, tak je úžasnej - úplně pravý opak, ale dostat ho ke mně.

Tedka po mně chce, abych s nim šla bydlet, mám ho ráda, ale trošku mě ta představa děsí. Sice bych ho viděla každý večer, ale...Vím, že by byl úžasnej, hodnej, prostě dokonalej, ale jakmile by nastal víkend, tak by nic neřekl a odjel.

Už několikrát jsem se s ním rozešla, ale on si mě našel, začal mě přemlouvat a byl tak měsíc hodnej Dávno bych to udělala, ale nikdy jsem lepšího chlapa nepotkala - když se podívám na ten čas, co jsme spolu. Hrozně si spolu rozumíme, pořád se spolu smějeme. Sex je s nim dokonalej .

Vím, že jsem slepá, že mě tady ukamenujete.

Dejte mi facku

arrow
Neprodává v Bazaru

Cituji SimonaH: ám se mi skoro vůbec neozve, vídáme se tak jednou týdně (pár hodin) - a to nás mezi sebou dělí jen 30 kilometrů. Chápu, že má práci, kde je do večera, ale neříkejte, že pokud člověk nechce, tak jeden den nemůže u mě přespat? On furt, že by se semnou nevyspal apod...

Výmluva a výmluva..a pokud se sám od sebe neozve,tak tomu nerozumim,poslala bych ho do háje,ale zase na druhou stranu chápu to,že mu to takto vyhovuje,má vše co chce-když chce.

Cituji SimonaH: enže to jsem se přesvědčila, že je akorát hodně pohodlnej-a opravdu mě miluje. O víkendy dává přednost kamarádům nebo se třeba v úterý dozvím, že byl lyžovat v Tatrách apod...Neměli by si tohle dva říkat?

Opravdu Tě tak miluje?Neznám,ale pokud by Tě tak miloval,choval by se opravdu jinak.

Cituji SimonaH: Prý si budeme vzácní, když se neuvidíme pořád.

Hmm,chápu,jen mu nevěřím.

Cituji SimonaH: Jeden den se chtěl stavit a jelikož jsem řídila, tak jsem telefon nebrala, pak mi začal vyčítat, že za to můžu já, že on chtěl přijet a že jsem se na něj vykašlala. Vždy když jsme spolu, tak je úžasnej - úplně pravý opak, ale dostat ho ke mně.

Sobec co hraje na city,nic víc.

Cituji SimonaH: Tedka po mně chce, abych s nim šla bydlet, mám ho ráda, ale trošku mě ta představa děsí. Sice bych ho viděla každý večer, ale...Vím, že by byl úžasnej, hodnej, prostě dokonalej, ale jakmile by nastal víkend, tak by nic neřekl a odjel.

A to si vše protiřečí s tím,co píšeš na začátku.Podle mě mu k dokonalosti dost chybí,podle toho co popisuješ,pěkně si s Tebou hraje a ty to schvaluješ,takhle to vnímám.
AYle pokud ho tak miluješ a je tak super,tak proč s ním bydlet nezkusit,třeba by se choval jíinak,ač tomu moc nevěřím,ale i zázraky se dějí.

Cituji SimonaH: Už několikrát jsem se s ním rozešla, ale on si mě našel, začal mě přemlouvat a byl tak měsíc hodnej Dávno bych to udělala, ale nikdy jsem lepšího chlapa nepotkala - když se podívám na ten čas, co jsme spolu. Hrozně si spolu rozumíme, pořád se spolu smějeme. Sex je s nim dokonalej .

Ano,proč by Tě nevyhledával,má Tě jistou,má vše co chce a tak proč bxy toho nevyužil.Pokud si tak rozumíte a podle toho jak ho vychvaluješ nechápu,čeho se teda obávášVidím to tak,že to je vše založené pouze na sexu.
Třeba se pletu,jen píši to,jak to vnímám z Tvých příspěvků

Cituji SimonaH: Vím, že jsem slepá

ANo a moc.

S někým takovým bych nebyla ani omylem. A ty o něm napíšeš, že je dokonalej?! Dokonalej je, ale sobec.
Řekla bych, že ve svém věku už se nezmění, a pokud se k němu přestěhuješ, tak se budeš jen trápit. On získá dokonalý servis od Tebe přes týden a na víkend si bez sebemenších výčitek vypadne někam s kámoši. Opravdu skvělá představa soužití.
Navíc

Cituji SimonaH: On furt, že by se semnou nevyspal apod.

A když se k němu přestěhuješ, tak budeš spát kde? V obýváku?

Cituji SimonaH: O víkendy dává přednost kamarádům nebo se třeba v úterý dozvím, že byl lyžovat v Tatrách apod...Neměli by si tohle dva říkat? Já lyžovat neumim a pořád se na to vymlouvá, že bych jinak mohla s nim, ale naučit mě to nechce. Prý si budeme vzácní, když se neuvidíme pořád.

Kecy. Jasně, přítel taky občas vyrazí na víkend sám-ale, já o tom vím. A mnohem raději je, když jedeme spolu. To, že neumíš lyžovat přece neznamená, že by jsi nemohla jet s ním, na horách se dají dělat i jiné věci.
A to, že si budete vzácní, je kec. Nechce přijít o své pohodlí, Ty mu vyhovuješ, protože to nijak moc nehrotíš, přizpůsobila ses mu, on má svou volnost a ty mu poskytneš se.x. Neber to ode mě špatně, ale pokud by Tě měl rád, tak by se opravdu choval jinak. Podle mě Tě jen využívá.
Takto si opravdu dokonalého partnera nepředstavuju.

Reaguji na SOLU: Souhlas

Reaguji na SOLU:
Reaguji na aksile2aksile:

Souhlasím.

arrow
profile_image
amelie1111
od 8. 4. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Goldhelen: Sex je s nim dokonalej .

Cituji SimonaH: vídáme se tak jednou týdně (pár hodin)

Cituji SimonaH: Dříve jsem si myslela, že má někoho jinýho, že mě má jen na sex apod.. Jenže to jsem se přesvědčila, že je akorát hodně pohodlnej-a opravdu mě miluje. O víkendy dává přednost kamarádům nebo se třeba v úterý dozvím, že byl lyžovat v Tatrách apod...

No, holka, nechci tě zklamat, ale má tě jenom a jenom na sex , na nic jiného

Cituji SimonaH: Vždy když jsme spolu, tak je úžasnej

Cituji SimonaH: Hrozně si spolu rozumíme, pořád se spolu smějeme.

A kdy, prosím tě? Těch pár hodin, někde mezi sexem a jídlem?
Tohle opravdu není vztah. Jak můžeš napsat, že si rozumíte? On ti o svých aktivitách nic neříká, nikam tě nebere, sjede tě za takovou pitomost jako že nezvedneš telefon..Zrovna měl panáček volné 2 hoďky, chuť na sex a ty sis dovolila nebýt k dispozici
Nedávno jsme tu vyváděly z omylu podobnou slečnu. Měla to stejně jako ty a myslela si, že má vztah. Tak jsme jí vysvětlovaly, že pár hodin za účelem sexu opravdu není partnerský vztah

arrow
profile_image
noninek
od 17. 6. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji ILChazz: jak má a nemá komunikovat s kamarády

No, ono nejde jen o tohle. On neodpovídá nikomu, ani když někdo jakoby potřebuje pomoc. Prostě pro něj je konec a nechápe, že občas je třeba se zapojit - konkrétně třeba mu volá mamina, on jí to vezme, řekne, hm, hm, neruš, čau. To podle mě je docela neomalený. Neříkám, že mu má psát slohovky, ale pak nadává, že mu ten uvedený kamarád nepíše... Je to složitější, kdybys s ním bydlela asi bys k tomu měla víc co říct. Ale díky za názor

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené