1. . .3456789. . .1011
arrow
profile_image
Wiicky
od 8. 1. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

V bývalé práci, jsme po každé zákaznici šli a otírali rtěnky tamponkem namočeným v desinfekčním roztoku všechny to zkoušeli na rty..

arrow
profile_image
rosa.blanca
od 15. 6. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Vždycky zkouším na ruku, na pusu bych tester nikdy v životě nedala, fuuuj! Ble!

Na pusu nezkouším. Nanáším si ji na ruku a když nevím jestli mi sedne, tak pro porovnání nanesu na ruku rtěnku co mám už doma a kdyžtak vyjdu ven na denní světlo abych viděla lépe rozdíl.

arrow
profile_image
Kubacis
od 14. 7. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

ChristyK: Blbost, testery se v akcích těžko prodají, protože neprojdou kasou, buď kód nemají, nebo přelepený, nebo nenamarkovatelný. To jsou spíš hozené v těch výprodejových košíčkách proto, že tam předtím byly i právě ony rtěnky a lesky a testery tam zůstaly proto, že se vyprodaly.

Testery zkouším na rty jen v případě, že jsem si jistá, že jsou úplně nové (tzn. zrovna jsem ho vybalila a poté špičku odloupnu a utřu). Použité zásadně jen po otření kapesníčkem zkouším na ruku. A "miluju" dámy, co jsou schopné se začít patlat netestery. Na ty mám teda pifku a "velmi příjemně" je napomínám. Tyto k**vy zůstanou k***ami, i kdyby prodavačky nosily cedule nalepené na čele. A taky znám "noblesní dámy", co jsou schopné si do drogerie jen přijít pravidelně "přiživovat" vlastní líčení nějakým řádně nechutným a jetým testerem.

arrow
profile_image
veruna
od 14. 4. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Tiakia: Kamarádka pracovala v DM a po pár letech už ty zákaznice chtěla mlátit dobrovolně jednoho hezkého dne dala výpověď s tím,že než toto,to bude raděj na pracáku.


Moje sousedka pracuje v DM a tvrdí, že kupování dekorativní kosmetiky je o zkoušení, proto ty testery. Nikdo z prodavaček se nad tím ani nesmí pohoršovat. Kdyby si to ty zákaznice nemohly vyzkoušet, prodalo by se sotva 10 % tohoto sortimentu. Že někdo zkouší i nové zboží, to už je věc jiná, ale mají celkem velké ztratné, tak všechno co je dotčeno se odepíše a nikdo to celkem neřeší. Tak mi to aspoň říkala.

arrow
profile_image
lenji
od 29. 8. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Rtěnky zkouším pouze na ruce. V jedné DM byla ženská s malou dcerou, která si patlala rtěnku na pusu. Prodavačka přiběhla a okřikla holku, že rtěnky se na rty nezkouší, že to není hygienické. Jsem byla překvapená, že aspoň někde to prodavačky hlídají, protože nejednou jsem viděla v drogérce, jak si někdo zkouší rtěnku přímo na rty. Ty, které na sebe patlají netestery mě dost štvou, už jsem si jednou domů přinesla vyschlou řasenku a pak make-up, který byl vevnitř opatlaný a brzo se pak zkazil. Od té doby už si vždy vše kontroluji. Když jsem byla s kamarádkou v ostravském Rossmannu, tak se kamarádka šla zeptat prodavačky, jestli někde nemají testery řasenek Rimmel, že se chce podívat na to, jaké mají ty řasenky kartáčky. Prodavačka jí řekla, že testery nemají a ať si normálně otevře ty řasenky a podívá se... Naopak v DM při mém posledním nákupu prodavačka seřvala jednu nakupující, která si tam otvírala jednu řasenku za druhou a stejně si žádnou nekoupila.

arrow
profile_image
Adluna
od 14. 10. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Holky pardon, ale přijde mi že to některé docela přeháníte! Makeupy, ocni stiny, tvářenky atd zkouším na ruku, ale rtěnky na pusu. Skoro v každé drogerii jsou dnes vatové tamponky i kapesníčky. Otřu ji prve do kapesničku, vyzkoušim a pak znova do kapesničku a vrátím. Na ruce se mi totiž líbí asi všechny rtěnky, ale na puse jen některé. Nemůžu si koupit celou sadu a vesele je zkoušet na pusu až doma. Navíc slova jako "humus" "nechutný" "odporný" přeháníte, protože když jdete do drogérky a nejsou tam posuvné dveře, máte mnohem více bakteríí na rukou a klidě si nevědomky sáhnete na obličej nebo i na pusu a to žádná nehrotíte a mam strach že si antibakterální gel mažete na ruce každých 5 minut! Ani nemluvim o metru, a nakupnich košikach! Já věřím, že tam nechodí bezdačky atd a zkusit si rtěnku po nějaké jiné "normální holce" (plus samozřejmě proces s kapesníčky) mi nepřijde odporný.

arrow
profile_image
Ivulinka
od 7. 3. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Adluna: Holky pardon, ale přijde mi že to některé docela přeháníte!

No přesně jsi to vystihla.

Testery zkouším celý život výhradně na rty a ještě jsem se z toho ani neosypala, ani nedostala žádnou jinou nemoc. Z ruky přece nepoznám, jestli mi ta barva sluší na obličeji. Co to je za blbost? To bychom pak s tímto názorem ani nemusely zkoušet v kabinách oblečení, stačilo by se kouknout ja vypadá třeba na figuríně.

O milonech bacilů a bakterií, které pochytáme dnes a denně všude na co chytneme ani nemluvím, ale když vidím, jak se některé holky muckají se svými psími mazlíčky včetně spaní v jedné posteli, tak se těmto reakcím musím docela smát. Pes olíže venku kdejaký flusanec a kdejaké ho.no a to vám vůbec nevadí.
Jste některé hodně přecitlivělé, opravdu.

arrow
profile_image
Ivulinka
od 7. 3. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Tiakia: kamarádka pracovala v DM a po pár letech už ty zákaznice chtěla mlátit dobrovolně jednoho hezkého dne dala výpověď s tím,že než toto,to bude raděj na pracáku.

hmmm, opravdu pádný důvod k výpovědi....

arrow
profile_image
Veruška123
od 30. 1. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Adluna:
Ja som študovala mikrobiológiu, epidemiológiu a hygienu na strednej škole, by si sa čudovala ako rýchlo môžeš niečo dostať. Už len taký herpes simplex, v živote sa ho už nezbavíš. A keď hovoríš o tých baktériách , tie ma každý , sú prirodzené. Ale radšej si prejdem VLASTNÝMI rukami po perách , ktoré si umývam keď je treba a prirodzene aj po každej toalete, ako rúžom ktorý malo 20 báb predo mnou s bohvie čím.

arrow
Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Cituji Myam: Nesmí se zkoušet na rty? fakt? to jsem vubec nevěděla. To je někde napsaný nebo tak? nikdy mi na žádná prodavačka nic neřekla.

Ano, tak praví přímo zákon. Bylo to i v televizi, kde mluvila zrovna nějaká předsedkyně hygieny, nebo čeho...

Jinak teda pracuji v drogerii a snažím se na zákazníky dohlížet, ale jsou situace, kdy nemůžete být u všeho

arrow
profile_image
Ivulinka
od 7. 3. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Veruška123:

jejda, tak to bych ten herpes mohla dostat při každém vítacím přátelském polibku a nejen při máznutí rtěnkou. Nebo např. v restauraci. Tam si hygienou a čistotou skla nebo příborů taky nemůžu být stopro jistá.
Ale to už zacházíme do detailů.
Holky, co se máte bobky, klidně si dál testujte rtěnky na ruku, já zůstanu u své metody zkušení na rty.
Co mě nezabije, to mě posílí.

arrow
profile_image
Ivulinka
od 7. 3. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Moňas: Jinak teda pracuji v drogerii a snažím se na zákazníky dohlížet, ale jsou situace, kdy nemůžete být u všeho

Mně teda naopak skoro vždy prodavačka ať už v Rossmanu, v DM, v Sephoře i v Fannu nabídne zkoušení přímo na rty...... od toho testery jsou.
Jsem rtěnkový maniak, který zkouší rtěnky a lesky prakticky při každé návštěvě drogerky nebo parfumerie a ani jednou za život se mi nestalo, že by mě některá prodavačka upozornila, že tester nesmí na rty. Většinou mi při zkoušení ještě samy asistují a hodnotí, zde mi odstín sluší či nikoliv.

A žádný takový zákon neexistuje.

arrow
Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Cituji Ivulinka: klidně si dál testujte rtěnky na ruku, já zůstanu u své metody zkušení na rty.

Tak se pak nediv, když ti někdo nadá Nám např. chodily skrz tohle kontroly z hygieny a čekaly, jak budeme jako prodavačky reagovat na takhle nechutné zákaznice, jako jsi ty a opravdu, kdybys viděla, co s těma testerama některé zákaznice dělají, tak by se ti podlomily kolena a sama by sis řekla, že jsi čuně...

arrow
Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Cituji Ivulinka: A žádný takový zákon neexistuje.

Ale existuje, pokud mi nevěříš, zajdi se zeptat na hygienu

A to, že tě nikdy nikdo nic neřekl... je to jejich neznalost a jim je ve finále jedno, jestli ti oleze pusa... A to není jen o oparech, tam jsou i jiné bakterie. Ale je to tvoje věc, klidně ti rtěnky jez

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené