arrow
profile_image
Kanar
od 20. 8. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Dobrý den, ráda bych se podělila o své zkušenosti s paní "kartářkou" Plánkovou. Byla jsem u ní v na začátku tohoto roku, kvůli náhlému úmrtí v rodině, a to člověka, se kterým jsem se neviděla 7 let a nyní jsem se měla rozhodnout, zda po něm jako jediný dědic přijmu dědictví, či ne. Když jsem k ní přišla, šel mi z ní mráz po zádech! Pomalu ani nepozdravila, posadila mě na na pohovku a nechala zamíchat karty. Velice důrazně jsem jí žádala, aby se držela POUZE předpovědi týkající se dědictví (případných problémů a rizik, či lidí, kteří se v případu ještě objeví). Toto bohužel neuposlechla, řekla mi: "No, tady není nic nejasného, prostě si vezmete právníka a je to!". Znova upozornuji, ze jsem se s dotyčným neviděla 7 let a že měl vždy problémy se zákonem, byl schopen podepisovat směnky etc. a svým podpisem bych na věky všechna tato rizika přijala... Abych to ale zkrátila: případ tohoto dědictví, byl velmi, ale opravdu velmi komplikovaný, zjištujeme nové a nové okolnosti a to je dotyčná osoba po smrti víc, jak půl roku... Ale pro paní Plánkovou to byl evidentně případ shrnutelný do jedné věty.... Daleko víc se však soustředila na to, aby mi zdůraznila, jak jsem mladá a hloupá a jak nemám nikomu věřit (hlavně né blízkým osobám). Dále jsem se ptala na zdraví konkrétních členů rodiny a ani tady se kupodivu netrefila ani v jednom případě. Navíc se neustále posmívala mému věku (je mi 25 let) a neustále se navážela do mého manželství a srovnávala mě se svou dcerou a neustále opakovala jak se budu chtít vyřádit a jak hrozně lituju, že jsem se vdala tak mladá a jak mi budou chybět diskotéky a kamarádi (jen tak pro zajímavost, jsem nikdy nebyla společenský typ, na diskotéky jsem nikdy nechodila a žádné opilecké party jsem nikdy nevyhledávala a to, že jsem se vdala za člověka kterého bezmezně miluju a on stejně tak miluje mě, byla ta nejlepší věc, co jsem mohla ve svém životě udělat). Dále mi tvrdila"jak už tady takových lidí brečelo a říkalo, že to není pravda a vždy byla". Bla bla bla... Jak už někdo k tomuto tématu psal - vařila z vody, tahala informace o věku, místě bydliště, znamení, povolání, dětech... a na zhákladě toho z ni padaly všechny ty perly!
No, abych pravdu řekla, hrozně mě mrzí, že jsem tam kdy vkročila! Hledala jsem radu, cestu, možná trochu útěchu, ale pohrdání, výsměch a nesmysly, kdecy o jejim geniálním synovi, kterého samotný děkan prosili na kolenou, aby šel na doktorandské studium (ale on je chytrej po mamince dost, tak mu stačí Ing.) a o dceři, která je hloupá a vdala se ze zbrklosti (ale jednou určitě dospěje jako já), to tedy opravdu ne!

arrow
profile_image
Polárka
od 31. 7. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Musím podpořit negativní názor na tuhle takykartářku .Mě dokonce nadala, když jsem se chtěla zeptat něco o bratrovi-požádal mně o to, že jsem tam přišla kvůli sobě, tak abych se neptala za zbytečnosti.Hodně věcí bylo úplně mimo-má neexistující sestra, neexistující nemoci a na závěr mi řekla, že jsem blbá.Já byla slušná a radši jsem šla.Byla nevrlá a bez nálady.Je dobré nevěřit každému pozitivnímu názoru na konkrétní kartářku, dost jsem se spálila co se týká této kartářky.

arrow
profile_image
Kanar
od 20. 8. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Vidím, že se k Vám chovala velmi podobně jako ke mně! Ještě jsem si vzpomněla na několik perliček - když jsem jí řekla, že jsem se s otcem neviděla 5 let, začala mi tvrdit, že se mu narodil syn, který má asi 5 let (jaká náhoda, že!?). No, abych nezdržovala - v dobu, kdy si měl "vyrobit" syna byl štastně zadán s ženou, kterou opravdu miloval (ta s ním však děti nemá) a kdyby přišlo na svět nějaké dítě, určitě by se neváhal pochlubit aspon mojí máti, se kterou se normálně vídali. Jo a to, že jsem blbá mi řekla taky - dokonce nekolikrát! Také mi tvrdila, že nepujdu na žadnou školu, takže se na ni nemám ani hlásit (jen tak pro zajímavost - jsem přijatá hned na 2)!
Na celé věci mě mrzí hlavně to, že mi ty jeji negativní nesmysly občas zazní v hlavě a asi mi bude jeste nejakou dobu trvat, nez se toho zbavim... Všem tedy důrazně radím NECHODTE K NI!

arrow
profile_image
yellow
od 1. 5. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Jsem ráda, že se tady objevily konečně nějaké negativní názory, protože pro mě to byl u ní značně nepříjemný zážitek. Taky mi nezapomněla povykládat o svém inteligentním synovi atd. A když jsem se ptala na školu tak mi řekla, že když se budu učit, tak že dostuduju... Fakt super, to asi nevím sama ) Ztráta času za spoustu negativních nesmyslů o neexistujících členech rodiny atd.

arrow
profile_image
esdvojka
od 22. 4. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

prosím sháním číslo na paní Abrahámovou z Babic děkuji

arrow
profile_image
Aangiee
od 7. 3. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Prosím chtěla bych se zeptat na tel. číslo paní Abrahámové z Babic a kolik bere. Předem děkuji za odpověď.

arrow
profile_image
renis666
od 12. 4. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Číslo na p. Abrahámovou z Babic je 605921904. Byla jsem u ní 3x. Mně se toho zatím moc nesplnilo, ale její popis současnosti a povah lidí kolem mě seděl naprosto přesně.. Sestra u ní byla jednou v životě a splnilo se jí 90 % věcí do termínu 2 let, včetně dvou předpovězených a naprosto neočekávaných úmrtí. Předem řekla, o koho se bude jednat, jak ten člověk vypadá vzhledově i povahově..vše sedělo.Cena za výklad je většinou (dle kyvadla) 400,- kč bez ohledu na čas..takže stejnou cenu zaplatíte při výkladu, který trvá 10 minut nebo hodinu. Proto je lepší si dopředu připravit všechny otázky, na které chcete znát odpověď...

arrow
profile_image
Pariiisss
od 13. 6. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na Aangiee:

já paní Abrahámovou doporučit nemohu..., byla jsem u ní asi pul hodky a z toho 10 minut se zabývala minulým životem, z budoucího se mi nic nesplnilo!
to samé moji kamarádce.., dle mě skrátka neví a vaří z vody

Byla jsem u p.Pláňkové a doporučit nemohu, to samé p.Abrahámovou

Cituji Pariiisss: dle mě skrátka neví a vaří z vody

Souhlas, to jsem si říkala, že už můžu vykládat já.

arrow
profile_image
jajika39
od 18. 10. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Nebyla jsem spokojená vůbec, neprofesionální přístup a byla nepříjemná už mezi dveřmi, když jsem ji řekla znamení, tak se pomalu rozčílila, že hrůza! Asi nemá tato znamení ráda /kdo ví, co má za zkušenosti!!/. O mrtvých příbuzných mluvila, jako by ještě žily, takže zmatek!! Nebyla jsem vůbec spokojená.

arrow
profile_image
jajika39
od 18. 10. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Jo a byla jsem u ní 1,5h a platila jsem 500Kč, vyhozené peníze!!

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené