arrow
Neprodává v Bazaru

ahoj, byla mi navrhnuta tato metoda a chtěla bych znát vaše zkušenosti a pak ještě mám dotaz: je lepší projít regresí sám za pomoci terapeuta nebo aby ji za Vás prošel terapeut?
nevím přesně, co mě čeká... díky moc

arrow
profile_image
supernova
od 9. 8. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já jsem regresi zkusila, je to opravdu velký zásah do psychiky člověka..Určitě je lepší si ji ale projít sám.. Hodně záleží na tématu, které chceš zpracovat, můžou se oživit staré, nepříjemné situace, které prožíváš tak dlouho, dokud je nezpracuješ, taky minulé životy a duchové..Mě to určitě pomohlo, ale je fakt že jsem byla ještě den poté docela mimo... Hodně štěstí...

arrow
Neprodává v Bazaru

supernova
já mám takové docela náročné a dlouhodobě se opakující sny a potřebuji je pochopit a taky některé věci, které mě provázejí dokola a stále. Faktem je, že se negativně odráží i v mezilidských vztazích a to opravdu chci už skončit. Můžu se zeptat, jakým způsobem to probíhá, jak dlouho asi trvá a jaké jsou u toho pocity? Budu schopna se vlastně přenést zpět? díky

arrow
profile_image
mikkýsek
od 29. 11. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

marijka

toť sporná otázka. Pokud ji za tebe prochází terapeut je to šetnější metoda ,klient je vždy při plném vědomí a není na to sám.
Informace terapeut ,vidí , cítí, slyší popisuje děj z minulého života nebo dětství a předává je klientovi dál i tak , ale můžeš cítit teplo , chlad , brnění , emoce můžeš plakat samozřejmě podle situace.

pokud regresi prožívá člověk sám všechno vidí a cítí tzv na vlastní kůži , má lepší zážitek, pro někoho to může být i dost zdrcující poznání.Hodně záleží na tom jak je ten dotyčný terapeut vyškolen , proto radím důkladne a obezřetně vybírat.

Já osobně jsem procházela regresi přes terapeuta , i tak mi to dalo hodně a mnohé tím vyřešila. Nezříkám se osobního prožítí jen k tomu jaksi zatím nemám důvod a jeden čas mě to hodně lákalo .To co jsem potřebovala vyřešit a pochopit jsem pochopila i přes terapeuta problém, byl odstraněn.Důležité je opravdu to zpracovat .

Vyber si takovou metodu , která ti připadá pro tebe ta správná , ona ti intuice napoví . Nemyslím, že jedna varianta by byla míň efektivní od té druhé.Obě metody mají stejný cíl.Hodně štěstí.

arrow
profile_image
supernova
od 9. 8. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

marijka

já byla v regresi as něco přes 2 hodiny..jsi normálně při smyslech a terapeut tě vede tím problémem...všechno jakoby znovu prožíváš, já byla taková malátná u toho a hodně jsem se klepala, ale fakt asi bude záležet především na tvém příběhu...zpět jsem se dostala úplně v pohodě...opravdu pečlivě vyber terapeuta...

arrow
Neprodává v Bazaru

mikkýsek
supernova
je pro mě těžké dopředu poznat, jestli je tohle právě správný terapeut....
Asi inklinuji spíš k tomu si to sama projít, čehož se prý lidé spíš bojí-proto mě zajímala úskalí. Všichni radí, aby byl člověk opatrný atp.....co by se tedy mohlo stát?
Pokud jsem při plném vědomí, jak se do minulosti dostanu?

arrow
profile_image
mikkýsek
od 29. 11. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji marijka: Asi inklinuji spíš k tomu si to sama projít, čehož se prý lidé spíš bojí-proto mě zajímala úskalí.

neber to podle lidí, lidé jsou různí a každý snese něco jiného. Musíš vědět sama co chceš.
Pokud se dostaneš pod ruce zkušeného terapeuta nic se ti stát nemůže , a jak si ho vybrat jednoduše. Poznáš dopředu jak se ti jeví , jaké sympatie k němu pocítíš, řiď se podle doporučení, podle toho jakou má praxi , kolik takových regresí již provedl s jakou úspěšností.Dnes je dost rádoby terapeutů ,kteří se regresí zabývají ,ale ne všichni jsou k tomu způsobilý .
Máš dost otázek a pochybností , jsi na to připravena??

při plném vědomí jsi v obouch případech.

arrow
profile_image
Deina78
od 9. 2. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já jí zkusila v rámci zkušeností pro praxi, páč zkusit se má všechno Byla jsem u Dragomireckého. Je to zážitek, to ti povím. Já byla, že jsem procházela sama. To, že prochází třeba terapeut jsem slyšela až dnes. O tom jsem vůbec neuvažovala.

No závěr je takový, že je to hodně silný zážitek. Každopádně já tam šla s problémem a nakonec se z toho vyklubalo úplně něco jiného.

Bylo by to na dlouhé vyprávění. Ale hodně silný zážitek, také jsem se klepala, plakala apod.. Dodnes mě tak moc láká jestli to co jsem vše viděla byla jen fantazie nebo zda to bylo skutečné.

Dragomirecky mi tedy dokonce nabízel, že můžeme zkusit ještě jedno sezení a dají se najít nějaká fakta, datum apod. a já si to následně ověřím v historii. Dosud jsem neměla čas a možná i zapomněla, ale asi to ještě zkusím.

Závěr je takový, že mou fobii tedy nevyléčil, ale hodně zmírnil, ale hodně.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Já jsem regresi taky podstoupila a bylo to super. Sice to nebylo na 100% pže jsem měla veliký strach ale je to podobné jako meditace. Viděla jsem mnoho věcí, bohužel k mému podstatnému problému nic ale to je tím, že jsem to vidět neměla. Jdu na regresi brzo znovu. Zajímavé bylo spíše to, co se dělo u toho. Celkově můžu říct, že se fakt není čeho bát. Vůbec. A také to, že se cítím skvěle. S jistýmy problémy se mi moc ulevilo a celkově...jsem na tom o moc lépe. Maximálně doporučuji. Není to nijak nebezpečné a je to fakt rychlá úleva.

arrow
profile_image
kokina
od 2. 2. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Na regresi jsem byla také. Minulým životem mě provázela moje teta, která se tímto zabývá a můžu říct, že to bylo vážně super. Řešili jsme spolu bolest břicha a teď po regresi mě břicho už skoro nikdy nebolí. Byla jsem při vědomí, jen jsem měla zavřené oči a před očima mi běžel ,,film". Byl to skvělý zážitek, i když je pravda, že co se mi tam dělo jsem trochu cítila což nebylo moc příjemné, ale šla bych do toho znova

arrow
profile_image
hrabosska
od 13. 10. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Taky jsem byla u jedné šikovné paní v Olomouci... hodně zvláštní zážitek, brečela jsem u toho a ještě týden na to jsem nad vším přemýšlela. Ale pomohlo mi to...

arrow
Neprodává v Bazaru

Můžu se zeptat jaký je rozdíl mezi regresí a kineziologií? A jestli se dá říct co je lepší?

arrow
profile_image
mazu
od 15. 9. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Zásadně s terapeutem, a poté s nadhledem. Byla to silná zkušenost a sám bych do toho asi nešel (a ani by se třeba nepovedlo)

Cituji ifka.d: Můžu se zeptat jaký je rozdíl mezi regresí a kineziologií? A jestli se dá říct co je lepší?

Pokud vím, kineziologie se zabývá současným životem, dětstvím... regrese jde do min. životů. Mám za sebou oboje. Už bych nešla ani na jedno (hlavně regrese je dost zásah a vytahování starých věcí nemusí být vhodné - ne vždy se to uzavře). Ale zkušenost zajímavá.

arrow
profile_image
heliantiel
od 5. 7. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Kaja555:
Dobrý regresní terapeut uzavře regresi vždy. Není to metoda pro každého, protože je to čistý řez, který sice více bolí, ale rychleji se hojí. Já jsem terapeut a regresí jsem podstoupila hodně. Pomohly mi velice. Je to sice velice emoční a unavující proces, ale dokáže obrátit život a je pravda, že se musí uzavřít a vyčistit všechno.
Každá terapie rozpouštějící bloky je bolestivá a ubrečená, bez toho to nejde, ale ne každému vyhovuje všechno.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené