arrow
Neprodává v Bazaru

Ahoj,chci se zeptat,jestli už někdo vyzkoušel náplasti na hubnutí Jenfe. Má to prý být bomba v hubnutí.

Maya
Tak to slyším poprvé, ten název...Doufám, že někdo něco napíše...

Maya
Ahoj, nezkoušela jsi jí nakonec náhodou? Taky by mě to zajímalo, já koukala na tyhle stránky:
http://www.literam.cz/naplast-na-hubnuti-jenfe-p-1 92.html a taky o ní uvažuji..

arrow
profile_image
Petrusze
od 11. 11. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj, já jsem vyzkoušela tolik hubnoucích náplastí (levnější, dražší), tolik tabletek na hubnutí a až zdravá strava a pravidelnost mi pomáhá (viz.galerka) Je fakt, že někdy ujedu, ale za ty 4 měsíce co mám teda aspoň podle fotek dole, to se mi povedlo poprvé. Není to moc, jde to pomalu, ale jde to. Taky se musím přiznat, že zatím moc necvičím, ale chystám se dát zase do toho tak uvidíme. No každopádně, podle mě je to jen nějaká psychická podpora, která ale u mě absolutně nefungovala ani v jednom případě.

Petrusze
Ahoj, a tu náplast Jenfe jsi náhodou nezkoušela? Já měla nějaké tabletky, po kterých neměl být hlad, ale nepomohlo mi to. Miluji totiž sladké, hlavně zákusky s kávou a vzhledem k tomu, že na ně chodím pravidelně každý den, tak se to na mě tak nějak podepisuje. Vím, že to není zdravé, ale když si nic sladkého nedám, tak pak mám večer takový hlad, že sním kde co. Jinak co se týká běžného jídla, jím pravidelně, myslím že i poměrně zdravě. U mně to dělá to sladké..

arrow
profile_image
Petrusze
od 11. 11. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

petra179
Ahoj, s těmihle zkušenosti nemám. Už jsem to zavrhla tak 5 roků zpátky a to nevím jestli už byly na trhu. Ale pokud máš problém se sladkým, tak na mě zabíral z lékárny chrom jako doplněk. Asi je to individuální, ale já už na zázraky nevěřím.

Petrusze
Ahoj, díky.. chrom jsem zkoušela, ale nezpozorovala jsem žádnou změnu, budu asi muset začít cvičit nebo tak něco

Cituji petra179: budu asi muset začít cvičit nebo tak něco

No to asi jo Jinak se zhubnout nedá.
V těch náplastech je trochu chromu + různé nabuzující látky, je to prakticky stejné jako všechny ty tobolky se zeleným čajem. Znám jednoho jediného člověka, který po tom trochu shodil, všem ostatním to nedělalo nic nebo jim ještě bylo špatně.

_Ada_
Aha, tak to raději zkoušet nebudu. Teď nedávno mi zrovna někdo radil, že je dobré si vyčistit zažívání (resp. střeva), prý je problém v tom, že když je člověk "zanesený", tak dochází ke snížené schopnosti těla vstřebávat látky ze stravy, které potřebuje, a tak má člověk pořád hlad, jí hodně a přesto mu to nestačí. Po "vyčištění" se schnopnost vstřebávání výrazně zlepší a tak člověk ani nepotřebuje hodně jíst, naopak prý pak jí málo a přitom mu to stačí a cítí se dobře.

Nevím, kolik je na tom pravdy, ale zkusím to.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené