arrow
profile_image
Kackqa
od 9. 9. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Ahoj,chtěla bych se zeptat,zda má někdo zkušenost s tím,že by se akné zlepšilo po vysazení pečující kosmetiky? Mám lehkou formu akné a používám docela dost kosmetiky (hlavně večer) Už dlouho přemýšlím,že bych používala jen nějakou pletovku a krém,namísto micelárky,tonika,čistícího gelu atd..

Zkusilas Jarischův roztok, můžeš si ho nechat v lékárně namíchat bez konzervantů, pořizovací cena za pakatel - menší lahvičku pořídíš za pár desetikorun.
Zbavuje nečistot, zklidňuje a hydratuje.
Mám velmi citlivou pleť se sklonem k maštění v T zóně, krémy i olejíčky mi nikdy nepomohly, spíš naopak.
Po odlíčení vodou a čisticím gelem bývá moje pleť vysušená po odlíčení pleť. mlékem zase pro změnu přemaštěná, takže na závěr použiji Jarisch, po kterém není pleť ani vysušená ani mastná, ale krásně vypnutá a vláčná.

arrow
profile_image
livie18
od 20. 3. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

ahoj možné to je... já mám velmi podobnou zkušenost. cca rok jsem používala zelenou vodu od biodermy na akné (měla jsem plnou bradu hnisavých boláků, každý den se objevoval další a další)... pak mi došla a já už ji nechtěla kupovat znovu, protože jsem měla pocit, že mi nijak nepomáhá...vytáhla jsem ze skřínky clean and clear z drogerie za 99,- a je to neuvěřitelné ale během 14 dnů je po bolácích..a ted po měsíci mám mini pupínky nehnisavé... skoro čistá plet...jsem totálně zmatená... došla jsem k vysvětlení, že prostě moje aknozní pleť potřebuje čistící vodu s alkoholem a to clean and clean obsahuje...

arrow
profile_image
janavonka
od 5. 10. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já mám stejnou zkušenost. Ale úplně nejlepší výsledky mám po detoxu - formou diety, vysazení masa a cukrů, doplnění stravy o bylinkové šťávy a tak

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené