arrow
Neprodává v Bazaru

Ahoj holky, už jste někdo změnil práci kvůli tomu práci? U mě jde sice jen o brigádu, ale je mi 21 a ráda bych nějak vypadala,když tam trávím veškerý volný čas. Dělám 3 roky brigádu za kasou v supermarketu a přijde mi, že tam hniju. Jde mi o to, že jsem mladá, ráda nějak vypadám a tady to prostě nejde. Musím mít na sobě tričko o velikosti snad XXL, nemůžu mít ani nehty, jelikož se mi pořád lámali,jak na všechno sahám když markuju, vlasy vždycky hodím do drdolu,ať se mi nepletou, cítím se tam taková ušmudlaná,jak na všechno sahám, mladí lidi tam nechodí skoro žádní. Když to po sobě čtu,tak to musí vypadat,že sem nějaká povrchní koza,ale když tam trávím 5 dní v týdnu, po dobu 3 let,tak už toho mám dost. Co si myslíte Vy, byl by to pro vás důvod k odchodu? (teď nemyslím z brigády, kdybych se jednalo o práci a jiná nebyla,tak bych byla samozřejmě ráda i za tohle)

arrow
profile_image
Lady Flame
od 17. 12. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji Nikoletka2: Co si myslíte Vy, byl by to pro vás důvod k odchodu?

Ne. V práci jsem od toho, abych pracovala, ne abych oslňovala okolí svou krásou.

Naprosto tě chápu, dělala jsem obsluhu v kavárně a jejich košile a zástěry mi dost lezly na nervy... Nehledě na to, že v tom člověk strávil denně 10-12h, tak se pak vážně cítil jako šmudla.. Kdybych tam byla déle, tak by to asi jeden z důvodů, proč odejít, byl..

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Lady Flame: Tak já nechci oslňovat krásou,ale cítit se dobře

arrow
profile_image
Red_fire
od 5. 11. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Lady Flame: Ne. V práci jsem od toho, abych pracovala, ne abych oslňovala okolí svou krásou.

Já bych pro to pochopení měla, ale spíše by se to týkalo nabízení letáků v převleku, než práce za pokladnou. Ta je z tohoto hlediska v pohodě - kolikrát si všimnu krásné pokladní a vůbec tričko nebo nehty neřeším, buď ženská pěkná je a nebo není.
Slušivě nalíčená a s pěkně upravenými vlasy můžeš přece být i za kasou a to, že nemáš nehty lopaty je jedině bonus

arrow
profile_image
Jully25
od 2. 8. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj no pokud chceš nějak v té práci vypadat tak běž pracovat za bar.Samozřejmě,že ne všude můžeš za barem nosit cokoliv chceš,ale ve většině případech to jde pokud se nejedná o restauraci

arrow
profile_image
Mia_Sofia mojeid
od 3. 5. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Brigádu, kde budeš vypadat reprezentativně budeš shánět těžko. Možná tak nějaká hosteska, ale za tou se dnes z většiny inzerátů stejně skrývá podomní prodej. Brigády jako roznášení letáčků, sklizeň ovovce, uklízečka, pomocné práce apod. reprezantativní vzhled neumožní...nějak mě teď nenapadá skoro žádná běžněji dostupná brigáda, která umožňuje reprezentativnější vzhled....možná tak točit zmrzlinu
Takže aby to nebylo z bláta do louže a aby se ti vůbec něco lepšího podařilo sehnat.

Cituji Red_fire: Já bych pro to pochopení měla, ale spíše by se to týkalo nabízení letáků v převleku, než práce za pokladnou.

Mě napadla práce v mekáči u plotny...Tam to taky úplně chápu, člověk upocený, umuchlaný, honička...

Cituji Red_fire: kolikrát si všimnu krásné pokladní

Přesně! Taky u nás máme moc hezkou pokladní..Tahle práce mi nepřipadá "ušmudlaná"

arrow
profile_image
micicenka
od 25. 6. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

ahoj, celkem chápu co myslíš a nemyslím si, že jsi povrchní koza. Jde ti o dobrý pocit ze sebe. Ale jak psala Red fire, taky si všimnu hezké pokladní která je upravená a nejde o to jaké má nehty jen, můžeš mít i svoje krátké a třeba o to víc nazdobené, výraznější lak, ozdoby, můžeš sis s tím pohrát.Pěkně se nalíčit, učesat, každý den jiný drdol, jiný culík...jinou barvu vlasů třeba zkusit..víš ono se ti zdají jiné povolání ideální teď, ale až je budeš dělat, taky najdeš zápory.Já v kanclu taky nemám nehty, z ustavičného psaní se lámou, musím se navléct, je tu zima..atd. Oblečení můžeš přece zkusit zúžit u švadleny..V dnešní době je to vše risk a jak říkám, najdeš v tom i pak zápory (např. do kanclu dražší reprezentativní věci, které zas až tak neunosíš ven, to samé boty, kabáty atd..).A pokud ti ani tohle zkusit změnit nepomůže, pak to není o tom vzhledu ale jiná potřeba (v hlavě-v dobrém slova smyslu,třeba potřebuješ jiné a nové podněty) ale je to risk...

arrow
profile_image
wera8
od 27. 11. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Tak já taky občas vidím hodně slečen a dam co vypadají krásně a mají krásně upravené nehty, takže nevím proč by ses neměla cítit dobře, sice říkáš, že máš pracovní oblečení, ale to má dnes kdekdo. Obličej, nehty, vlasy, tak ze sebe můžeš udělat normální kočku. Pracovala jsem v prašném prostředí na brigádě při studiu denodenně, nosila jsem tam "horší" oblečení, protože to svoje "lepší" jsem si nechtěla oddělat, prostě jsem přišla domu, vysprchla se a mohla být za dámu
V dnešní době krize kdy by většina nezaměstnaných třeba uklízela hov...na, mi přijde nemístné chtít změnit práci kvůli "rozmaru" když třeba nemusíš najít nic dalšího..
Můj názor, prošla jsem si tím podobným takže vím jak se cítíš, já si pak ještě udělala školu-měla tím lepší práci a dělám v kanclu kde se můžu oblékat dle sebe.
Radila bych pokud nemáš zajištěné jiné místo, tak to stávající neopouštět.

arrow
profile_image
lenicka13
od 30. 9. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

já jsem taky dělala brigádně x let za kasou a také na lahůdkách v supermarketu a tak vím jak se cítíš ale vždycky (i když jsem vstávala ráno v 5) tak jsem se upravila tak, jako kamkoli jinam..takže pro mě by to důvod ke změně brigády nebyl...když se chce tak všechno jde - nalíčíš se, zapiluješ krátké nehty a třeba dáš nějakej lak, zapleteš si nějaký zajímavý cop, budeš si pravidelně odbíhat mýt ruce nebo používat antibarteriální gel a o pauze se přestříkneš parfémem...myslím, že to není takovej problém vypadat k světu i na takovéhle pozici...

arrow
profile_image
Red_fire
od 5. 11. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Mia_Sofia: Mě napadla práce v mekáči u plotny...Tam to taky úplně chápu, člověk upocený, umuchlaný, honička...

Jo, tohle je skvělý příklad! Kamarádka dělala v KFC a jednou se mi skoro rozbrečela, že dva dny nespala (musela na rychlo za někoho zaskočit a v kombinaci se studiem byla fakt vyřízená), a když už si lehla, udělalo se jí špatně, protože ze sebe cítila smažené kuře... Bylo mi jí opravu líto.

Ber to tak, že kdykoliv se na někoho usměješ, bude tak překvapený, že u něj budeš rázem krásnější

Zkus na tom najít pozitivum, aneb "jaké si to uděláš, takové to máš". Takže určitě jsou zákazníci, kteří krásnou pokladní aspoň v duchu ocení, ty se to třeba nedovíš, ale když si to vezmeš z téhle stránky, tak je určitě pro zákazníka příjemné dostat nákup a zaplatit šikovné a upravené pokladní Vlasy i nehty přizpůsob tak, aby i přesto byly upravené, nemusíš si dělat obyčejný neupravený drdol, udělej si ho hezký, ozdob textilní kytkou, požádej si o pracovní oděv, který ti bude na tvou postavu jako ulitý, usmívej se... prostě buď i za těchto okolností pořád krásná a reprezentuj sebe sama.

arrow
profile_image
lenicka13
od 30. 9. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

navíc jak píšou holky nademnou..je mnoho jiných prací (brigád) kde bys na tom byla mnohem ale mnohem hůř (kamarádka třeba několiik let smaží brambůrky - je tam celá zpocená, vlasy mastný, oblečení ji ani na balkoně nevysmrádne)...to si zase myslím, že pokladní v supermarketu je v tomhle ohledu jedna z těch lepších pozic...

Cituji micicenka: víš ono se ti zdají jiné povolání ideální teď, ale až je budeš dělat, taky najdeš zápory.Já v kanclu taky nemám nehty, z ustavičného psaní se lámou, musím se navléct, je tu zima..atd.

Cituji Red_fire: ), a když už si lehla, udělalo se jí špatně, protože ze sebe cítila smažené kuře..

chudák.......

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené