Ahoj holky,

několik témat tu je, ne však nic aktuálního.
Je mi 25 let a od puberty mám ze svých prsou mindrák. Mám velké prsní dvorce po mamce. Rozhodla jsem se, že si je nechám zmenšit .. Žádný chlap mi nikdy nic na to neřekl, až ten poslední - já vím, vůl A to mě vlastně nakoplo k tomu, že jsem celý život z toho měla mindrák a chtěla bych mít prostě hezká prsa. Prsa mám 85B a nevím, jestli to je těma dvorcema ale jsou taková povyslejší .. Spíš mi jde o to, abyste mi třeba popsaly, jestli to hodně bolí a jestli výsledek stojí opravdu za to : ) Samozřejmě pokud byste měly i fotky PŘED a PO, budu moc ráda - na netu nikde nic není. Nechala bych si jen zmenšit dvorce.

Nevím, nějak se mi ta fotka nechce sem nahrát Ta fotka je u mě na profilu.

arrow
profile_image
Veselka10
od 20. 12. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na bublina90: Je mi už dopředu jasné, že budu v menšině nebo i samotná, ale.... proboha, co na tom chceš měnit?

Záměrně nepíšu vylepšovat, protože všechny ty zmenšené dvorce jako kolečka "pětikorun" jsou dost hrozný (jo, čekám, že to schytám a je mi to jedno). Máš normální, přirozený krásný prsa a velký dvorce, sen většiny chlapů.

Reaguji na Veselka10: Víš, když jsme se třeba s kamarády bavili o prsních dvorcích a já se jich zeptala, jestli se jim to líbí, tak všichni se začali smát a říkali, že to je hrozný. Bohužel, tohle spíše ocení starší muži, než muži v mém věku. Už od puberty se za to hrozně stydím ...

arrow
profile_image
Veselka10
od 20. 12. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na bublina90: Hmm, to je klidně možné, ony muži dospívají pomaleji a hlavně jde o to, aby se neztrapnili před ostatními.

Asi jsem něco nepochopila.... Ty se bavíš s kamarády o svých prsních dvorcích? S jedním velmi dobrým, to bych i pochopila, ale....ty vůbec nemáš problém s prsními dvorci, ale se svým sebevědomím a k tomu Ti řeknu jen jedno, operací sebevědomí nezískáš, maximálně jen něco za co nebudeš mít pocit, že se
musíš stydět.

Cituji bublina90: Už od puberty se za to hrozně stydím ...

Mimochodem, nenapadlo Tě, že problém je právě to, že se stydíš a nejde o to proč? Totiž, co z Tebe vyzařuje, to ostatní také vnímají.

Co si uděláš se sebou je jen Tvoje věc, to je jasné. Jen, mě osobně by žádný muž nestál za to, abych na sobě něco měnila a už vůbec ne to, co je hezké. Pokud bych něco chtěla měnit, tak jen kvůli sobě.

arrow
profile_image
Phaeton
od 14. 1. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

odesláno 2x

arrow
profile_image
Phaeton
od 14. 1. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Veselka10: .ty vůbec nemáš problém s prsními dvorci, ale se svým sebevědomím

Taky mi to tak připadá. Prsa máš normální, pěkná, dvorce taky úplně normální.

Cituji Veselka10: šechny ty zmenšené dvorce jako kolečka "pětikorun" jsou dost hrozný

Souhlasím, ještě jak jsou úplně dokonale vykroužený a ohraničený, to je strašný.

Cituji bublina90: Víš, když jsme se třeba s kamarády bavili o prsních dvorcích a já se jich zeptala, jestli se jim to líbí, tak všichni se začali smát a říkali, že to je hrozný.

Když pominu, že to je teda hodně zvláštní téma... Tak nepopisovala jsi to těm kamarádům v nějakých zvláště hororových barvách? Jestli oni si nepředstavovali kdovíco, a ne normální dvorce, jaké máš ty.

Cituji bublina90: Prsa mám 85B

Teda já nevím... Podle fotky mi přijdeš hodně štíhlá, nenosíš moc velký obvod? Tipla bych tě tak na obvod 75 maximálně.

Reaguji na Veselka10: Není to tak, že bych se s nima přímo o tom bavila ale nějak to vyplynulo z konverzace

Reaguji na Phaeton: Hodně štíhlá nejsem, jen mám úzký pas - 85B mi vyhovuje.
Já nevím, když jsem prsa ukázala sestře nebo kamarádce, tak mi řekly, že velké dvorce mám. Necítím se v tom dobře, stydím se za to.

arrow
profile_image
.Annette.
od 29. 9. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ty jo neblázni, fakt máš hezká prsa. Já jsem taky spíš pro přirozenost. Ale ta velikost mě taky zaráží, byla jsi někdy v obchodě kde ti přesně změří jakou máš mít správnou velikost? Já jsem několik let žila v domnění že mám 85D a už vím, že mám 80F . Zkus někam zajít

arrow
profile_image
Veselka10
od 20. 12. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na bublina90: Mimochodem, musím souhlasit s holkama, že 85/B tedy nemáš ani náhodou.Tipuji jen od oka, ale viděla bych to někde okolo 75/D-E Chtělo by to změřit si správně velikost podprsenky.

Reaguji na Veselka10: Tak D-E opravdu nemám .. Možná, že se ti prsa zdají velká ale fakt nejsou. Dám je v pohodě do B, někdy do C. Zkusím si někam zajít a uvidíme.

Holky, mě fakt připadá že ty dvorce jsou moc velké a bojím se těhotenství, že budou ještě větší .. Všechny mé holky mají dvorce malé a já se za to prostě stydím, nikomu se to v okolí nelíbí.

arrow
profile_image
Veselka10
od 20. 12. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na bublina90: Už jsem napsala, že je to Tvoje věc, což také je. Nicméně chtěla si znát názory.... podle mě si hledáš důvody.
Pokud jde o případné těhotenství, tak ano je to možné, že budou pak větší a nebo také ne, záleží to mj. i na délce kojení atd.. V každém případě, tohle můžeš a měla bys řešit až pak.

Pokud jde o současný stav, už jsem napsala, co si myslím a jen doplním, že klidně jdi na operaci teď (i když ji považuji v Tvém případě za ničení pěkného), ale nediv se, že potom sice budeš mít kolečka od pětikorun, ale ta Ti sama o sobě štěstí nepřinesou.

Mmch. když už to tedy děláš kvůli tomu, že se to "nikomu nelíbí", napadlo Tě, co budeš dělat, když budeš mít zase pak kluka, kterému se nelíbí kolečka od pětikoruny?

Ještě mě napadlo, dělá se spousta testů/dotazníků, tak co udělat nějaký anonymní s fotkami různých typů prsou/dvorců a požádat o vyplnění/hodnocení širší spektrum lidí? Chce to trochu práce, ale aspoň bys měla objektivnější hodnocení, ať už bude jakékoliv.

arrow
profile_image
haabanera
od 9. 1. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

já mám přibližně stejné dvorce jako ty a nenapadlo mě nikdy přemýšlet nad tím jestli to není moc..taky mám kolem sebe spoustu holek co mají menší ale viděla jsem i podobné...ted jsem po augmentaci,dvorce mám jak vrata protože prsa jsou nateklá a k tomu ještě hranatá.Musím čekat než se to srovná.Bud v klidu.Je to normální!!Copak chlapy mají stejnej penis?A taky se jim nesměješ že někdo ho má doleva,někdo větší předkožku apod...

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené