arrow
profile_image
Angie21
od 28. 3. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Ahoj, chtěla bych se zeptat na Vaše zkušenosti objednáváním vlasové kosmetiky na e-shopech typu parfums, xparfemy a spol... Koupila jsem konkrétně na parfums.cz vlasovou kosmetiku značky L´oreal proffessionel, která by dle mých informací měla pocházet z Francie, ale země původu je na etiketě uváděno Španělsko. Když jsem na internetu hledala recenze všech možných obdobných e-shopů Parfums nevyjímaje byla tam spousta stížností na fake produkty. Konkrétně Parfums jsem vždycky věřila,ale nejsem si ted úplně jistá.......

Tohle by mě taky zajímalo, ale myslím si, že to bude jak se vším. Že jedni budou tvrdit, že to určo fake není a někdo zase, že ano... Já osobně jsem si v lékárně nějakou dobu kupovala Eucerin, přípravky na pleť, vše bylo ok a pak jsem si jednou řekla, že když to na parfums mají o dost levnější, že si to tam koupím a už balení nebylo zcela identické. Země původu byla snad Polsko nebo naopak, že ty etikety nebyly v ČJ, ale v polštině, už nevím, jak přesně, ale vím, že mě to zarazilo už od pohledu, páč jsem doma ještě měla ty skoro dopotřebované lahvičky z lékárny. No a letělo to pryč, protože mi to akorát podráždilo pleť. Zkoušela jsem tomu dát šanci, ale prostě to muselo do koše... A těch výrobků jsem kupovala najednou několik a tak jsem si říkala, že to nemohla být náhoda, že kdyby mi nedělal dobře jeden, tak budiž, ale všechny... Fakt těžko říct.

arrow
profile_image
blond6 mojeid
od 9. 5. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

já si takto kupuji šampon od welly přímo ve welle a jednou jsem si ho koupila na parfums a také měl jinou etiku připadalo mi to, že je to z polska. Tak nevím, ale vůně byla stejná

Mám masku L´Oreal Professionel a taky je vyrobena ve Španělsku ... Kupovala jsem ji v e-shopu, ale ne v ČR ( což, pravda, nezaručuje, že to není fake ) .

arrow
profile_image
Daisy1
od 28. 9. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na Angie21: Já si myslím, že oni to odebírají z Polska a proto je to tak levné. Je to prostě vyrobené pro Polsko. Takže se to klidně může lišit ve složení. Já jsem teda rozdíl nepoznala. To je stejný jako když bonbóny Haribo v Německu chutnaj jinak, než ty vyrobené pro Česko.

arrow
profile_image
Desire
od 6. 5. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Tak to je zajímavé téma, pro mě bylo Parfums vždy 100% zárukou a i výběr kosmetiky tam je velký...ale pokud by tam snad vážně prodávali padělky, tak to už fakt nevím, kde nakupovat

Reaguji na Desire: Problém asi nebude v tom, že to jsou padělky, ale asi opravdu v tom, co se píše výše. Prostě produkty jsou levnější, protože jsou určeny na polský trh a asi pravděpodobně se liší složení. Já se chytám ke kadeřnici a schválně se u ní podívám na L'Oreal šampony a kondicionery a porovnám to s tím z parfums.

arrow
profile_image
Desire
od 6. 5. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na 5Peta: Jj takže asi nižší kvalita tedy. No stejně...myslím, že když už si chci koupit kvaitnější šampon (ne z drogerky) tak raději investují víc a mám jistotu, že to není méně kvalitní zboží určené do Polska Ale pro mě docela šokující zjištění o Parfums

arrow
profile_image
Limetááá88
od 27. 11. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Také si parfémy kupuju zásadně na Parfums.cz a vždy jsem právě jim věřila. Už jen proto, že mají stále reklamu v televizi, tak snad by si netroufli na podvody? Nevím. Dříve jsem kupovala na letišti, ale ani tam se to už nevyplatí. Takže kde?

Parfémy bych už nikde jinde, než v kamenné parfumérii nekoupila - mám špatné zkušenosti s výdrží a to nejen z českých e-shopů, ale i z Jahody. Neříkám, že hned šlo o fake, ale .. já nevím, no .. nemůže to být nějak naředěné, nebo co, aby to bylo levnější ?

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené