Otázka je jasná - znáte? Chodíte mu to tam občas "zkontrolovat"? Já jeho heslo neznám a přišlo mi to celkem normální, ale kamarádky mě vyvedli z omylu. Téměř každá zná heslo svého přítele a přišlo jim strašně divné, že já ho neznám. Teď nad tím tam přemýšlím, a říkám si, jestli bych si přece jenom o něj neměla říct? Dříve jsem mu plně důvěřovala a ani by mě tato myšlenka nenapadla, ale bohužel po pár špatných zkušenostech mu nemůžu úplně důvěřovat.

arrow
profile_image
Bejbiss
od 23. 1. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Já heslo znala a občas tam koukla, byla jsem ráda že tam nic nenajdu.. Až jednou. Udělala jsem z toho scénu, no přítel nadšenej nebyl-ale naštěstí s odstupem času řiká že to co psal dotyčný byla blbost.. Každopádně od tý doby heslo nemam =D a ani mi to nevadí. Jsem ráda že máme každej svoje soukromý a nejzebvá mi nic než důvěřovat.

arrow
profile_image
Áď4
od 20. 7. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ne, jeho hesla mě ani v nejmenším nezajímají

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Mám.. I on moje, ale bylo to tak, že jsem ho požádala aby mi tam něco udělal, tak jsem mu musela dát heslo a tak nějak to bylo i naopak.

Reaguji na Monus: No tak přesně takhle jsem to asi tak před půl hodkou zkusila a reakce fakt nic moc Kamarádky mají hesla přímo od kluků a kluci naopak znají jejich hesla.

Hesla bývalého jsem znala (řekl mi je sám, bylo v tom moje jméno ale nikdy jsem toho nezneužila a i kdybych chtěla, fb stejně měl furt zaplej, takže bych žádný ani nepotřebovala....ale on moje hesla neznal, neříkám je nikomu, ani kámoškám, ač nic špatnýho nedělám, prostě by mi to bylo asi divný...

Reaguji na Bejbiss: To se ti divím, že heslo nechceš znovu, když už si tam jednou na něco přišla ..

arrow
profile_image
Mia_Sofia mojeid
od 3. 5. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji Bailley: jestli bych si přece jenom o něj neměla říct?

Tak to bych ráda slyšela, jak to zformuluješ, aby to nevyznělo blbě

Já znám heslo na mail a i do telefonu si běžně lezeme. Není to ale o tom, že bychom se kontrolovali, ale sám mi občas řekne, ať mu přečtu zprávu nebo že mu na jeho mail má něco přijít a nemůže se zrovna připojit, tak ať mu tam kouknu. On na můj facebook heslo nezná (na mail a omlazení ano ), ale běžně u něj se mnou sedí, takže to nějak neřešíme.

Nehledej za tím hnedka mouchy, každý má mít své soukromí, akorát záleží, jak si to zrovna u vás nastavíte.

Znát jeho hesla, používat je a číst mu jeho poštu? Samotnou by mě to štvalo, tak proč to dělat jemu? Navíc, ve vztahu má být důležitá důvěra, tak proč chtít jeho hesla?

arrow
profile_image
Markvitka mojeid
od 1. 12. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Přítel naštěstí facebook nemá, ale heslo do mailu znám, často po mně chce, abych se tam na něco podívala nebo tam nějaký mail našla a podobně. On moje heslo, které používám skoro všude zná také.

arrow
profile_image
Playenka
od 23. 1. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já znám hesla svého drahého všude možně, ale rozhodně ho nekontroluju jen když třeba potřebuje vědět,co mu přišlo na mail a já jsem zrovna u počítače... stejně tak zná on moje. Jsme už spolu ale dost dlouho

arrow
profile_image
haňule mojeid
od 14. 8. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Já teda hesla neznám.. vyžadování hesla bych chápala u nějakých 16tek, ale jinak?
Jo, sem tam se kouknu, když není odhlášenej, ale abych si říkala o heslo?.. to fakt nee

No jak už jsem psala, mně by to taky nikdy nenapadlo. Ale poslední dobou mu nemůžu důvěřovat, udělal hodně hloupostí a důvěra je v tahu. Možná tam prostě CHCI najít nějakou tu nevěru a konečně vědět, že je to opravdu tak, jak jsem tušila ..

arrow
profile_image
Sasanka
od 19. 1. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Neznám a nenapadlo by mě o to žádat. Věřím mu. A kdyby mě o to požádal přítel, asi bych se dost urazila, jelikož já mu věřím a on nemá důvod mě podezřívat...

Pokud bych nic nenašla, tak bych byla samozřejmě ráda a nějak tak by ze mě všechno spadlo ... mně ten jeho facebook totiž strašně láká

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené