Cituji Cabrunka: Přítel zná mé heslo na fb,mail, pin, heslo do internetového bankovnictví... Já je znám skoro všechny také. Přítel je na tohle totiž "expert" všude má stejné heslo a nijak se s ním netají. Polovina jeho kamarádů to heslo zná.

ti kamarádi... to mi přijde už moc.

Ahoj, neznám přítelova hesla, ani on moje. Samozřejmě, když bych nemohla jít zkontrolovat třeba email, tak bych mo heslo dala, aby se podíval za mě. Nemám co tajit a přítel také ne. Respektujeme navzájem své soukromí a tak by to myslím mělo být

arrow
profile_image
Emma_Belle
od 27. 10. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

holky, asi jsem mimo, ale znát navzájem svá hesla na FB, mail atd.? mě to nepřijde moc normální..
Neřeknu číslo platební karty, když spolu pár delší dobu žije a mají společnou kasu, pochopím i pracovní (nebo oficiální mail - do školy atd.), ale heslo k FB, soukromému mailu by měl mít každé své. Asi by neměl být problém v tom, pokud bych požádala partnera, aby mi ukázal svou poštu, že jsem v něčem nejistá - kdyby se cukal, tak by mi to bylo jasné, ale já třeba s kámoškama na Fb řeším takové holčičí problémy (ať už jejich nebo mé) a tohle nechci aby přítel viděl - třeba se o týká lidí, kteří jsou naši společní známí. Nikoho nekryju, ale pokud mě někdo požádá, abych si to nechala pro sebe, udělám to.
Přítel mi sám párkrát ukazoval smsky, já tu potřebu taktéž nemám - pokud mi přijde zpráva třeba v noci, řeknu od koho je - popravdě, ale lézt do telefonu to je vrchol nedůvěry.

arrow
profile_image
gábš
od 22. 1. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

jednou jsem udělala tu blbost příteli vlézt na fb, když se zapomněl odhlásit a už bych to nikdy neudělala! Co oči nevidí to srdce nebolí, někdy je lepší nevědět....sama nemám ráda když mi někdo narušuje soukromí, ani vlastně nevím proč jsem tam lezla, asi jen jsem se chtěla ujistit že je to můj princ a bohužel jsem se přesvědčila o pravý opak Takže v případě, že to ve vztahu klape, tak je lepší do toho nijak nešťourat....nás to málem náš vztah stálo a už jsem se poučila

Reaguji na gábš:

A tobě nevadí, že z tebe dělá blbce? Nevím teda, co tam bylo, ale předpokládám, že se jednalo o nějaké "konverzace" s jinýma slečnama.

arrow
profile_image
majuska852
od 16. 11. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Neznám a bylo by mi teda pěkně hloupé si o to říkat. Stejně tak on nezná moje a připadá mi to tak naprosto v pořádku.

arrow
profile_image
majuska852
od 16. 11. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Emma_Belle:
Naprosto s tebou souhlasím. Uplně čumím kolik holkám tady přijde naprosto normální ty hesla znát nebo si dokonce o to říct.

arrow
profile_image
Red_fire
od 5. 11. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji majuska852: Uplně čumím kolik holkám tady přijde naprosto normální ty hesla znát

Ale co je na tom? Partner sedí u PC, dívá se na zprávy, já si k němu sednu, dívám se s ním a on si vzpomene, že mi chtěl na FB něco ukázat nebo že napíše kamarádovi, kdy se uvidí... tak já se mám poslušně zvednout nebo si dávat ruku před oči, když on tam to heslo píše nebo jak? Tohle se stává i když spolu dva nebydlí, když bydlí, je to zas o něco jasnější.
A jak jsem psala, jedna věc je vědět, jaké tam má heslo, druhá přihlašovat se tajně, když je ve sprše.

arrow
profile_image
Emma_Belle
od 27. 10. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Red_fire:

já s parnerem bydlím a pokud zadávám své heslo partner taktně otočí hlavou, to samé já. Kdybych mu chtěla vlézt do PC mám možnost - nějakou dobu mi nešlo wifi, takže jsem chodila na jeho notebook, předpokládám že dané heslo používá i na mail atd, ale nikdy jsem to nezkoušela a ani nebudu.
Pokud si chatuju s kámoškou a je to soukromé, tak to partner pochopí, to samé já jemu.
Všichni tu mluví o důvěře, ale přitom vyžadují mít přístup ke všem účtům - to je ta důvěra? a nesvádí to náhodou právě k té kontrole?

arrow
profile_image
Red_fire
od 5. 11. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Emma_Belle: Každý má tu hranici jinde, ale to, že to heslo pasivně vím, neznamená, že toho aktivně využívám.
Otáčení hlavy nám oběma přišlo po čase jaksi trapné...
Důvěra znamená nemít potřebu druhého kontrolovat. To člověk (většinou) dělá, až když má podezření a to pramení z nalomené důvěry.
Psala si, že ti to nepřijde normální, vysvětluji, že to naopak může zcela normálně, přirozeně vyplynout ze soužití.

arrow
profile_image
Lady Flame
od 17. 12. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neznám, nechci, nepotřebuji. Stejně tak přítel. Jo, jednou mi dával heslo na mail, protože tam něco potřeboval, ale já už ho zapomněla. Stejně tak já mu jednou dával PIN ke kartě, ale on už si ho asi taky nepamatuje.

arrow
profile_image
gábš
od 22. 1. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na KlaraPla: no vadilo mi to hodně, ale vysvětlil mi to tak, že to jsou jen zprávy, že chlap potřebuje vědět že je i pro někoho jinýho zajímavej, že by mě nikdy nepodvedl....asi jsem o něj tak moc nechtěla přijít že bych mu věřila cokoli

Neznáme si hesla, stejně oba máme počítače vedle sebe a pořád otevřené... kdybychom to opravdu chtěli vědět, (jakože nechceme, protože si oba důvěřujem) máme volné ruce...

I když uznávám, že se většinou dívají slečny, co tu důvěru k partnerovi asi zas tak moc nemaj a většinou, co jsem tu tak četla, tak i měly důvod.... Já nemám...

arrow
Neprodává v Bazaru

Cituji Kaja555: ti kamarádi... to mi přijde už moc.

To mně též A tak.. jeho věc.

Cituji Emma_Belle: holky, asi jsem mimo, ale znát navzájem svá hesla na FB, mail atd.? mě to nepřijde moc normální..

Mně to přijde normální.. to, že to heslo znám neznamená, že ho využívám. Kdybych viděla, že přítel nechce abych věděla jeho heslo, posílal by mě pryč, když by ho psal nebo tak, tak by mi to přišlo divné. Jinak já si o hesla samozřejmě neřekla.. to by mě nikdy nenapadlo..

Jeho heslo neznám a on nezná moje, ale je to z me iniciativy, chtěla jsem mit taky nějaké svoje soukromi.Přítel je zarlivy takze se tak vyhýbám i nesmyslným výčitkam, co si píše s kamarády a kamarádkami me radsi nezajímá

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené