arrow
profile_image
Maria
od 9. 12. 2006
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Joye: bůhví kam ty peníze jdou

Tomu bezdomovci přece!
V hlavě mi zní písnička Mariky Gombitové:" Nestratíš, keď dáš, čo je viac, zobrať - dať, odpoveď poznáš".

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Já už přispívam jenom na kytičkový den, bílá pastelka (nebo tak něco ) a světluška (ale ty už jsem neviděla hodně dlouho)...
Nedávo mě takhle u Alberta na parkovišti zastavili dva přičmoudlí občané a šílenou češtinou na mě spustili ať přispěju na neslyšící děti.. Když jsem jim chtěla pár těch korun dát, tak mi dali formulář na vyplnění, kde chtěli veškeré informace od jména přes adresu až po rodné číslo to jsem se jim vysmála a odešla..takových "jmen" na mojí stranu jsem od nikoho ještě neslyšela..

arrow
profile_image
Joye
od 13. 2. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Maria: Tomu bezdomovci přece!

Já jsem o bezdomovcích vůbec nemluvila. Mám zkušenost jen s těmi lidmi, co chodí po ulici s kasičkou a vybírají peníze údajně pro nemocné děti...a tam nezjistíš, jestli se k nim ty peníze opravdu dostaly.

arrow
profile_image
Veselka10
od 20. 12. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Dříve jsem přispívala, ale přestala jsem. Živit nadbytečnou administrativu prostě nehodlám.
K odproštění od výčitek mi pomohla jedna veterinářka ke které jsem přinesla nemocného ježka.
Když jsem platila účet, tak se na mě usmála a řekla mi, že za to jak se starám o zvířata tak mi na tu mojí charitu musí dát aspoň slevu.
Tak mi to docvaklo, starám se o kočky, potkana, aktuálně tři ježky a tak příležitostně o zvířata co neměli domov nebo potřebují péči. Pomáhám cíleně a tam kde je to třeba podle svých možností.

arrow
Neprodává v Bazaru

Cituji LadyMiss: jako přispívat na jejího postiženýho fakana. Přispívám jen na týraný, opuštěný zvířata nebo třeba lidem na vozejčky, přírodní katastrofy apod...ale ne na ty co si to vyrobili samy.

Tohleto mi nedá,ano z jisté míry máš pravdu,ale to dítě (fakan jak píšeš ) za nic nemůže!Nemůže za své rodiče....Tím nechci říct,že musíš přispívat,jenom na tu tvou větu,že dítě může za to ,kam jej dostala jeho matka a že si dovolila mu dát život (ať ten důvod byl jakýkoliv-i např. prasklý kondom)...Ať je to jak je to,blbá ženská a pak trpí to dítě,které za nic,vůbec za nic nemůže.

arrow
profile_image
dadabus
od 26. 9. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji panda08: slečna nakonec byla fake

No to víš, že jo, naštěstí se "sbírka na LV k Vánocům" nepovedla Ale dobrý název si tomu vymyslela

Cituji Lorraine: dle vizáže asi Rumunek

jo jo, Rumuni dokážou neuvěřitelné věci, mám je za sousedy - jak bylo tepleji, paní domácí seděla celý den zabalená v takovém tom arafatovském šátku v centru města - hrála si na palestinského uprchlíka nebo bůhví na co. Turisté na to vesměs slyší, takže jak přišel pátek, vyvalila tady kočičím zlatem ověšené kozy na terasu a všichni její soukmenovci měli za co kouřit a chlastat až do neděle. Co dělá teď, nevím, asi se převlíká za santa klause ....

Reaguji na panda08: Já jsem to tam nepsala, ale stačilo googlit a zjistíš, že E., která nemá psychicky na to ukázat se v TV, vesele nabízí na hyperinzerci možnost focení aktů za třicet papírů.
Myslím, že i ten úvodní příběh nepsala určitě ona, ten byl napsán celkem slušně, kdežto E. v komentech byla samá hrubka a neovládala ani shodu přísudku s podmětem.

arrow
Neprodává v Bazaru

Cituji LadyMiss: No nezodpovědný lidi, který kouřej a chlastaj apod by vůbec dítě neměli dovolit přivézt. Navíc jsou i ženský, který jsou normální, ale doktor jim řekne, že se jim to dítě narodí postižený. Tak to by měli dát taky pryč, že jo jestli můžou. To dítě stejně nebude mít nikdy život jako normální člověk a akorát budou chtít na přístroje apod. Takovejch případů je v TV taky mraky...

Ano s tím naprosto souhlasím,ale to dítě za nic nemůže!

arrow
Neprodává v Bazaru

K tématu:to musí být nějaký psychicky nemocný člověk,když si vymýšlí takové nemoci...Nechce se jí dělat a tak to zkouší na lidi,třeba z toho něco kápne a ti opravdu nemocní jí ještě navíc politují...

arrow
profile_image
Siiri
od 18. 6. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji siminči: psychicky nemocný člověk

sprostá zlodějina a podvod na lidi, žádná psychická nemoc. Psychická nemoc by to byla, kdyby u toho jedním dechem nežádala o peníze.

arrow
profile_image
MarianaK
od 7. 11. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Lusinda2: Myslím, že i ten úvodní příběh nepsala určitě ona, ten byl napsán celkem slušně, kdežto E. v komentech byla samá hrubka a neovládala ani shodu přísudku s podmětem.

Taky jsem si říkala, že její pozdější projev vůbec neodpovídá tomu úvodnímu příspěvku. Balthazarka tady dávala odkaz na tento příběh, takže si ho slečna nejspíš "vypůjčila" odtamtud. Ještě, že neopsala i tu část o znásilnění pedofilem, následných pokusech o sebevraždu, braní drog atd.., protože to už by bylo opravdu moc..

Zakladatelka Deníčku by zasloužila pořádně nafackovat s stíhat pro pokus o podvod.

arrow
profile_image
UsmejSe mojeid
od 18. 1. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Mimochodem, slečna má profil zde. Naposledy byla aktivní včera. Nevypadá tam nijak nemocně, nezdá se vám? Podle mě už tohle není jenom obyčejný podvod, kdy vás někdo na ulici zastaví s nataženou rukou a chce po vás pomoc, přestože ji nepotřebuje. Tohle je horší. Jde o odporné citové vydírání na několika frontách a naprosto to deklasuje všechny nemocné natolik závažnou chorobou jako je leukémie. Kvůli lidem, jako je Eliška Jurečková (pokud se tak vůbec jmenuje), se k potřebným lidem nedostává finanční podpory. Tohle podle mě není žádný hloupý pubertální nápad, tohle je zločin a měl by se potrestat, aby si každý takový člověk sakra rozmyslel, než se k takovému podvodu uchýlí. Byla bych ráda, kdyby se k tomu nějakým způsobem vyjádřila i moderátorka. Mělo by se to nějakým způsobem řešit.

arrow
profile_image
eileen11
od 1. 1. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na UsmejSe:
napsala jsi to perfektně , naprosto souhlasím!
Ano, ty pouliční nemakačenka a různé podvodníky bych snad i pochopila (při velké snaze ), ale jak si může někdo pro prachy vymyslet takovouhle zrůdnost ?
Já bych se normálně bála, že si to přivolám, že se mi to pak stane doopravdy
Přesně, jak píšeš, je to citové vydírání nejhrubšího zrna a mělo by to být trestné.
Neskutečná sprosťárna

arrow
profile_image
dadabus
od 26. 9. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji eileen11: sprosťárna

Možná jsme to měly udělat jinak, napsat na adresu pana Jaromíra srdceryvný soucitní dopis, že chceme poslat minimálně deset litrů, ať dá číslo účtu a pak celou záležitost dát na policii, podle čísla účtu se dá člověk dohledat. Nebo možná i v Blesku by je to zajímalo, kdyby aktuálně neměli o čem psát
Prý SŠ zemědelská v Ostravě ... Ona je z Ostravy ? Panebože, proč všechen póvl světa musí být odtud, co já ?

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené