arrow
profile_image
jadina
od 11. 10. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

ahoj,vím,že o prodlužování řas se tady napsalo hodně..a taky to,že po sundání byly řasy zničené,já jsem si je teď po 4 měsících nechala sundat a katastrofa,tak by mne zajímalo,za jak dlouho se vám ty vaše řasy schopily a jestli vůbec?

vzchopily, neboj budou průběžně vypadávat a nahrazovat se novými, myslím, že za 2-3 měsíce už to vůbec nebude znát, můžeš to případně podpořit nějakými vitamíny pro růst vlasů (rostou po nich všechny chloupky)

arrow
profile_image
jadina
od 11. 10. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

díky za uklidnění,je to fakt děs

nz řasy se naštěstí obnovují podstatně rychleji než třeba vlasy, takže to není taková tragédie

jadina
Přidávám se k berušce, za pár měsíců to bylo ok a cca po půl roce jako před. Za mě ale nikdy více..

arrow
profile_image
Luciel86
od 21. 10. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

jadina

Já jsem si jednou nalepila umělý řasy na ples a pak vůbec nešly sundat. Nakonec jsem to nějak dostala pryč, ale půlka řas byla pryč - brzo (určitě do měsíce) mi to dorostlo a nebylo vůbec nic znát. Buď v klidu.

arrow
profile_image
cucumber
od 16. 11. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Holky nestašte... já mám prodloužené už od srpna,... zatím doplňuju a moc se mi líbí...ale na ty svoje se pak netěšííím...

arrow
profile_image
jadina
od 11. 10. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

díky všem,taky už bych si je znovu nenechala prodloužit,mám svoje řasy hodně jemné a slabé,tak proto jsou asi tak zničené
cucumber
třeba je budeš mít v pohodě

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Já mám také prodloužené řasy asi tak 4 měsíce chystám se je tak za měsic sundat,ale moc se mi do toho nechce.A ty moje to bude hrůza i když svoje mám pěkné nasadím vitamíny a už asi nikdy víc.

Holky a nebylo by lepší je místo sundavání je prostě nechat přirozeně vypadnout? Pokud teda nemáte extrémně dlouhé řasy a vypadalo by to špatně... Určitě by to byl daleko menší šok pro řasy i pro vás, protože řasy budou opravdu kratší než vyrostou...

arrow
profile_image
Amy23
od 13. 11. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Nechala jsem si je sundat a vypadají ted děsně že bych si naliskala. Tak hnusný malý řasy orvaný sem nikdy neměla. Když si na ty paskvily dám ted řasenku tak je to ještě horší. Takže si je radši ani nemaluju. Ale po přečtení příspěvků že se to časem vrátí do normálu jsem se celkem uklidnila. Ale lituju že jsem do toho šla, měla jsem svoje řasy pěkný a když jsem je nařasila byly moc hezký. Holt u mě zafungovalo - kdo chce víc nemá nic :/ mažu ricinovým olejem.

arrow
profile_image
Angeeli
od 8. 5. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

já sundavala po dvou měsících a katastrofa, svoje řasy mam teď krátké a hrozně řídké.. nedokážu si představit, jak by vypadaly, kdybych je sundavala třeba po půl roce..

Cituji Angeeli: á sundavala po dvou měsících a katastrofa, svoje řasy mam teď krátké a hrozně řídké.. nedokážu si představit, jak by vypadaly, kdybych je sundavala třeba po půl roce..

Úplně stejně
Neboj, řasy dorostou. Já mám necelé dva měsíce po sundání a už mám zas husté a dlouhé řasy jako před tím. První dva týdny byl masakr (pro mě nezvyk), ale už je to ok. A bude to v pohodě i u tebe. Je to stejné jako s prodlouženýma vlasama... Každá krása prostě něco stojí.

Já měla po sundání řas totálně zlikvidované ty svoje,kraťoučké a slabé - pomohl mi ricinový olej z lékárny,tenhle tip jsem vyčetla tady.Po cca 2- 3 týdením potírání řas se vzchopily a dorostly.

No já třeba občas nestíhám jít na doplnění včas a jdu třeba až po 5 týdnech a to už mám samozřejmě nalepené řasy prořídlé, tedy už je vcelku vidět, jak by řasy vypadaly úplně bez nalepených řas. A řekla bych, že vcelku v pohodě. Asi je to také tím, že když jsou řasy nalepené fakt poctivě, tak to neudělá paseku. Pokud jsou nalepené 3 řasy na jedné, hned vedle 1 řasa na 3 vlastních apod., pak je to po sundání nářez (a to jsem také zažila).

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené