arrow
profile_image
Jancysska
od 8. 7. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

mě ten biosil plus fakt hodně pomohl, ale musela jsem ho brát opravdu pravidelně... Když jsem si ho pak ještě jednou koupila a nebrala ho pravidelně ale tak jak jsem si zrovna vzpomněla, tak mi nezabral vůbec...

arrow
profile_image
žolina
od 14. 10. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

No Biosil super, ale bohužel jsem to poznala jen na nehtech... Vlasy mi za rok vyrostli opravdu jen o 5cm!! A tak už nevím, co dělat. Kvalitně na tom špatně nejsou, ale ta délka... Nějaké další rady??

arrow
Neprodává v Bazaru

https://www.omlazeni.cz/msm-pro-urychleni-71-87086- 0.html osobně jím toto,vlasy rostou jak dive.Je to dobrý i na kůži a klouby.

arrow
Neprodává v Bazaru

http://www.4fitness.cz/calcium-pyruvat-p-51.html není to drahé,už jsem toho taky vyzkoušela hodně,a zůstala u tohoto.Dáváme to mému svalnatemu mazlíčkovi,nemá v deseti letech problémy s klouby a má krásnou srst.Dávám ji to do vody.

arrow
Neprodává v Bazaru

http://www.vlasy.cz/clanky/msm-krasny-mineral-a-je ho-tajemstvi-4264/ a ještě tady nějaké čtení.

arrow
Neprodává v Bazaru

Tak mně tedy rostou vlasy jako splašený, cca 2 cm za měsíc. Víte, co já vyhodím peněz za melíry? Hrůza. Snad buďte rády, pokud vám vlasy rostou pomalu ;). Měla jsem je vždy i hodně husté. Vloni mi bohužel zemřel tatínek :( a víc než polovina vlasů mi vypadala. Šlo to po pramenech ještě měsíce po jeho smrti. Teď bych chtěla zase tu hustou hřívu, ale stále je to bída. Naštěstí se aspoň to padání zastavilo. Byla jsem už dost vyděšená, že skončím plešatá. Beru Ferretab na krvinky, obsahuje kyselinu listovou. Možná taky díky tomu mi ty vlasy tak rostou. Mám i hodně pevný nehty. To jsem nemívala. Velmi Ferretab doporučuju těm, které máte užívat železo a nedělá vám dobře. Ani nevím, že ho beru ;). (r)

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené