arrow
profile_image
angeeel mojeid
od 10. 8. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Ahoj Chtěla bych začít chodit na Zumbu, jsem z Plzně a nějak nevím, kam bych mohla začít chodit. Dříve jsem chodila na street dance do tanečního centra jak je na náměstí Republiky, ale lektoři nic moc a šílený peníze :/ Se zumbou zatím nemám vůbec žádné zkušenosti, tak bych chtěla nějaké kurzy pro začátečníky. Máte nějaké tipy?

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ahoj, sice jsem z Prahy, ale v Plzni ti doporučuji Centrum Tance a lektorku Suzan. Pondělí a čtvrtek cvičí v Praze a otatní dny v Plzni. Je naprosto skvělá! Shodly jsme se na tom všechny baby na kurzu.

Ahojky! Já už vyzkoušela většinu lektorek v Plzni a nejvíc jsem spokojená když zajdu na bazén Lochotín - zaplatíš jen za jednu lekci, nebo si pak můžeš koupit permici, A když tě to nechytne, určitě zkus jinou lektorku - každá má trochu svůj styl.Nebo v Kalikováku je to taky super, ale tam chtějí rezervaci a platbu předem a stejně je to tam hrozně narvaný.

arrow
profile_image
Pajule007
od 20. 5. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj holky, zkuste tohle
pro Zumba maniačky, URL

Bydlím kousek od Plzně a ráda bych taky zumbu zkusila.. Jenže se mnou by tam nikdo asi nechodil a sama na to nemám dost odvahy.. NAvíc sem slyšela, že lekce jsou až večer..

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené