Ahoj holky, máte někdo zkušenosti se zvětšením hyždí vlastní tukem? Nebo aspoň jestli znáte někoho kdo tuto operaci podstoupil? Jsem objednaná na konzultaci k doktoru Kufovi předem děkuji za odpovědi

arrow
profile_image
deneb
od 10. 1. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Holka vzpamatuj se. Zaplatíš desetitisíce a efekt nula z nuly pojde. Tak jak u zvětšení vlastních tukem u prsou. tuk se vstřebává.Navíc chtěla by jsi mít tukový měkký zadek? já vím že takovou radu asi nechceš, ale zrovna zadek je partie která se dá u ženy dobře zvětšít cvičením. Začni dělat dřepy se zátěží a v rámci možností zvyšuj váhu, různé druhy výpadů, zanožování- vše se zátěží, kromě toho je spousta různých cviků na zadek. Přidej kvalitní bílkoviny a zadek poroste jak z vody. Dělám roky fitness a procvičování sedacích svalu věnuju týdně jeden samostaný trenink a výsledek je dobře znát...

Stejná kravina jako zvětšení prsou vlastním tukem...
deneb asi rekla vse..

arrow
profile_image
misa4yo
od 10. 10. 2015
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Myslím, že lepší efekt má zvětšení implantátem. U toho zvětšení tuku je riziko,že se některé buňky vstřebají a operace se po určité době musí opakovat :/ Je pravda, že u těch implantátů je dlouhá rekonvalescence, ale zato se jedná o trvalý efekt. To ti už ale poradí chirurg I tak hodně štěstí.

Řeším něco podobného. Dle mého je to hodně i o tom jakého chceš nabýt celkového výsledku. Jestli chceš jen plný zadeček tak na to je top cvičení a případně něco podpůrného pro růst svalů. Pokud chceš jako já postavu přesýpacích hodin, tak to je pak náročnější. Založila jsem na to téma diskuzi.

Reaguji na misa4yo:
Je to nejen dlouhá, ale příšerná rekonvalescence. Víceméně se musíš zavřít na několik týdnů až měsíců doma a nic nedělat. Mám zrovna zlomenou nohu, a dovedu si to živě představit. To raději budu chodit jednou do roka na přemísťování tuku.

arrow
profile_image
monique8
od 9. 6. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ahoj,taky přemýšlím nad cvičením.Postavu mám přesýpacích hodin,jen mi teď začíná "placatět" zadek a zůstaly jen široké boky.Dost cvičím,ale kvůli závažným zdravotním problémům mám zakázáno cvičit,mohu jen lehké cvičení v podobě kardia.Když tedy dřepy u mě nepřipadají v úvahu tak už jen plastika .
Podle mého je blbost jít na zvětšení tukem,jsou to vyhozené peníze.Jak psala slečna výše tak jsou lepší implantáty.Jenže tady v Čr to bohužel moc rozšířené ještě není.Nevíte o někom kdo má tuto plastiku? Nevím na jakého chirurga se obrátit aby mi to nespackal.
Jinak k tomu zvětšení tukem,mám zkušenosti od kamarádky z Kalifornie.Musela jít nakonec 3x na tuto operaci a nadává o kolik přišla peněz.Opravdu to mizí

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené