arrow
profile_image
Nightsong
od 15. 11. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Dannety

Hm... ono stejnak, čím dřív si o tom okolí bude šuškat, tím dřív budeš mít od drbů klid. Navíc větší/velká ňadra si necháme udělat proto, aby byla vidět. V případě, že bys měla upovídanou kamarádku a okolí si špitalo o tvých ňadrech, prostě to ignoruj. Oni když uvidí, že z tvé strany nejsou reakce, tak si najdou zase jinou "oběť". Bohužel to tak na malých městech bývá.

Co se týče té ceny, tak si myslím, že je to spíš o medializaci. Například Asklepion je "profláklý", je tu již několik let, má všechna možná pracoviště ( plastiky, lasery, stomatologii ... ) ,pracují tam známá jména, chodí tam známá klientela - tudíš si můžou dovolit vyšší ceny. Kvalita doktora v tom asi bohužel nebude. Dobrým příkladem může být například MUDr. Měšťák, o kterém jsem zde našla spoustu negative ohledně jeho arogance a nespokojenosti jeho klientek. Cena implantátů bude pravděpodobně všude stejná, či velice podobná. Rozdíl bude v ceně za operaci samotnou ( známé jméno si více účtuje ? ) a samozřejmě celkově v konfortu . Jaké jsou po operační pokoje, jaká je strava, jaké vzdělání/školení má personál atd. Také jsem tu někde četla, že holky po operaci strávily celkově i s operací na klinice tři dny. My tam budeme pravděpodobně jen přez noc ( a zaplať pánbůh za to )... to může také v ceně udělat rozdíly.

Nemyslím si že kvalita je kompenzovaná cenou a zpravidla neplatí že co je nejdražší, je i nejlepší. Určitě existuje norma minima a maxima ceny za opreraci a každá klinika si to určuje dle své vybavenosti, zařízení, vytíženost atd.

arrow
profile_image
Nightsong
od 15. 11. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Dannety

Ještě jsem zapoměla dodat, že určitou roli hraje konkurenční boj. Se "středisky krásy" se roztrhl pytel. S velkou konkurencí musí každé středisko nějakým způsobem lákat klientelu a cena je tím nejlepším lákadlem, kor malé soukromé kliniky jako je Medicom VIP.

arrow
profile_image
MisuleP
od 6. 12. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

maru
Prozradila by jsi mi ještě velkikost, mě navrhoval 210 ml, tak jsem mu řekla, že je to moc malinko, tak slevil na 245 ml, ale podle toho, jak to to sleduji, tak máte vštšinou kolem 300 ml..Také si říkám, když operace, tak ať je to aspoň vidět, že??Máš kulaté nebo anatomické, hm??

arrow
Neprodává v Bazaru

MisuleP
mám 360ml anatom pod žlázou.měřím 165cm a vážím 60 kg.Původně jsem měla dostat 300ml ale na sále jsme se dohodli na 360 a jsem tomu moc ráda

arrow
profile_image
patricie0000
od 6. 11. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Nightsong,
vitam te v "klubu" Jak jsi se ptala na konzultaci tak to bylo presne jak pises. Dr. Visek ti o zakroku a jeho prubehu rekne spoustu informaci a pak se na tebe podiva a pripadne ti neco doporuci nebo reknes ty svoji predstavu o velikosti a rezu a proste se dohodnete. Je fakt sympatak. Predbezne se na vsem dohodnete a pokud by jsi chtela zmenit treba rez pro implantat tak to pry jde, jeste pred samotnou operaci budete spolu mluvit a pripadne to muzes zmenit. Taky je dobry zaplatit hned zalohu u konzultace, protoze se tyto vyhodne terminy rychle plni, kdyz je ta akce. Ja to hned neudela a po tydnu uz byl termin plny. Jestli se chces jeste na neco zeptat tak jsem tu

arrow
Neprodává v Bazaru

Ahojky, holky, taky někdy jak o tom pořád přemýšlíte,tak máte pochybnosti jestli děláte správně?? někdy mě to přepadne, pak se zase těsím, v pondělí už jdu na tu konzultačku a taky chci rovnou zaplatit ten termín ale teď se tedy necítím zrovna nejlíp, jak jste se cítily vy?
maru
Maru a doktor pozná podle tvaru prsů kolik ml máš mít a kam ho dá? Je jasný, že když nemá holka prsa tak pod sval, četla jsem, že by to šlo i částečně pod sval a pod žlázu, pořád se přikláním k tomu pod žlázu, jestli ti půjde...rekonvalescence je pak mnohem rychlejší ...

arrow
Neprodává v Bazaru

sykorka
Haloo sýkorko jsi tam?? Na pondělí se těším ale jak už jsem psala víš tak začínám mít pochybnosti, zrovna dneska se tedy necítím tak super, trochu deka ... snad to přejde, je to asi tím, že se ta konzultaci přiblížila na max. a stává se to trochu realitou... Nightsong
No tak s tím přeplacením některých doktorů máš pravdu, třeba Měšťák - vyhlášená kapacita, určitě si může při své vytíženosti dovolit říct za opku hodně, ale myslím že zrovna mudr. Víšek má naprosto stejné skušenosti a operace u něj nebude příliš předražená, a přesto je to taky znalec, pro ty dr. už je to rutina myslím, to jenom my máme dilema, oni ne když to dělají dnes a denně jako já příkazy do banky, taky nenám trému..

arrow
Neprodává v Bazaru

Danetty
mě primář pořádně prohmatal aby zjistil kolik mám svojí hmoty a okouk celkově postavu.Můžu říct,že jeho odhad byl úžasnej a já jsem s celkovým výsledkem moc spokojená

arrow
Neprodává v Bazaru

maru
No tak to se nedivím, tak já si původně myslela, že ti dělají přeba rentgen, aby viděli jak to vevnitř vypadá, tak to jsem zvědavá, co mi řekne, podle těch tvých fotek bych neřekla, že bys měla nekdy povolený prsa, Mělas před tím než jsi šla na opku pochybnosti jestli děláš dobře? Já jdu teprve na konzultaci a už se cícím divně...

arrow
Neprodává v Bazaru

Danetty
víš já o tom přemýšlím už asi pět let,ale tenkrát to ještě byla doména modelek a také korunky chyběly.Měla jsem hrozný plandáky.Pak najednou penízky byly a já zvedla telefon zavolala na termín konzultačky a za týden po konzultačce jsem to měla za sebou.Nějak už jsem nepochybovala ani jsem si nepřipouštěla komplikace.Hrozně jsem se těšila až se podívám do zrcadla a nebudou mi na hrudníku vyset psí uši.

arrow
Neprodává v Bazaru

Danetty
Ahojky.Tak už jsem tady.Dneska přijel můj přítel ze služebky.Po 14 dnech.Tak jsem neměla čas.No ted už usnul na gauči a ja mužu konečně do našeho klubu.
Nightsong,
Tak te tady taky výtám.
Danetty
Pred tou konzulkou jsem měla ty samí pocity.Jela jsem sama autobusem.Pocestě byla zácpa a autobus měl hodku spoždění.No naštěstí jsem to stihla na domluvenou hodinu.
V Medicomu jsou všichni příjemný.Hned se ti věnujou.A naspátek jsem musela bežet na autobák aby my neujel.Když jsem si sedla tak jsem začala o všem přemýšlet a jsem štastná že dotoho jdu!!!Všechny pochybnosti země spadly.
Jo a jsem ráda že se ti líbý ten můj obraze.
To jsem celá já.

arrow
Neprodává v Bazaru

maru
Ty Maru mě dr. vůbec neprohmatával.To natebe šahal při konzultaci?
A nebo když jsi šla na opku?

arrow
Neprodává v Bazaru

maru
Já už začínám mýt ty pochybnosti stou velikostí co mi dr.navrhl.Když řekl 350 ml tak jsem se lekla že je to moc.Ale jak to tady študuju tak aby to promě nebylo málo.Měřím 175 cm.A vážím 69 kg.Prsa nemám žádný.A taky mám větší pozadí.No co bys my poradila? Co 400 ml.Není to moc?

arrow
Neprodává v Bazaru

sykorka
mě prohmatal při konzultaci,připadala jsem si docela trapně jak jsem tam tak stala.Já nejsem odborník,ale těch 400 bych se nebala.Mě řekl ,že mi prsa přizpůsobí postavě,mám také širší pánev.Kdo mě po operaci viděl tak tvrdí,že se mi postava díky větším prsům opticky srovnala.Mám totiž docela široký hrudník a jsem dost ramenatá na mojí výšku.Taková chlapanda

arrow
Neprodává v Bazaru

maru
Tak děkuju moc zaradu.pa
A dobrou všem

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené