arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

dalphine999

prečitaj si ešte raz a poriadne názov tejto témy.nemáš tu čo hladať!!

nehtová
máš krásne prsia,ale úplne chápem čo tým myslíš.ja mám tiež vysnívané,krásne prsia aj veľkosť je akurát,ale rychlo si na ne zvykneš a chceš viac.tiež po druhom babatku plánujem 450ml.

Cituji nehtová: Pokud našetřím potřebné penízky,příští rok jdu do 600 ml.Jen aby mě to tady někdo udělal.

Vid? Oni uz takhle doktoři brblaj, že chceme víc než by dali oni, ale myslím, že po 1. augmentaci už je tam vytvořená kapsa a do ní lze dát zase o něco víc než kdybychom šly rovnou z jedniček (nulek/půlek) do čtyřek.

arrow
profile_image
nehtová
od 18. 3. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

dalphine999
Téma silikony je zaměřené pro jejich zastánkyně,ne pro ty,které to odsuzují,případně závidí.Pokud se to někomu nelíbí,není problém si založit své vlastní téma a tam si to řešit.Nerada bych,aby to bylo zrušené.Díky.

Cituji dalphine999: Bakeressdokonce 735 ml...není to náhodou fotka holky někdo odsud? To s tím souhlasila?

BakeressHolky jako "osobnosti" v tuto chvíli neřeším
neřešíš, ale mluvíš o nich...to vám velký prsa opravdu přinesou to vysněný štěstí? nechápu to...Ještě možná, když má ženská opravdu prsa po dětech škaredý a nebo hoodně malý...ale...no je to každýho věc, ale docela občas žasnu....

Jestli je to fotka holky odsud, tak si myslím, že když tu fotku zveřejňuje, tak se nebude zlobit, když jí tu dávám jako vzor pěkných prsou a pokud ano, ráda fotku stáhnu.

Mluvím o jejich prsou a ne o jejich osobnosti. To je rozdíl. A nikdo tady nemluví o nějakém štěstí a je evidentní, že to nechápeš. Nechápu, co vlastně hledáš na této diskusi a vlastně na celém webu, protože pak většina věcí co zde holky řeší, se ti může zdát malicherných. I přes to, že na tvůj názor tady zrovna zvědavé nejsme (spletla sis rubriku), děkujeme za něj.

A opět k tématu a k diskusi...

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji Bakeress: Dirty a ty máš představu kolik ml a jaké profily mají Mašlíková s Mesárošovou?

Ony jsou hodně drobné, proto jim stačilo málo ml. S Hankou Mašlíkovou jsem se několikrát viděla, ona nemá ani 500ml a vypadají hodně velké. Profil určitě vysoký.
dalphine999
Plastika nosu, zvětšení prsou, posilování ani spinning mi štěstí nepřineslo, ale cítím se spokojená sama se sebou a o to přece jde. Pokud má někdo jiné priority-neberu mu je, ale ať se neplete do mých.

arrow
profile_image
nehtová
od 18. 3. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Bakeress
Jít z nulek do 4 je pro tělo záhul,do toho bych nešla.Ale v Americe je to běžná praxe co jsem viděla.Ale po nějakém čase,bych to viděla jako reálnou věc.

arrow
profile_image
nehtová
od 18. 3. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Dirtyangel
Na tobě by se i 600 ml ztratilo!A vypadalo by to dost efektně.

arrow
profile_image
nehtová
od 18. 3. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

barbora1o
Díky.Prostě mě to nestačí,jsem zmlsaná,uvidím,jak to dopadne.

Cituji Dirtyangel: Ony jsou hodně drobné, proto jim stačilo málo ml. S Hankou Mašlíkovou jsem se několikrát viděla, ona nemá ani 500ml a vypadají hodně velké. Profil určitě vysoký.

Říkám si, jestli by těch 500 ml. už asi bylo moc, protože mám výšku 170, váhu 52 a pod prsy cca 72 cm.. Ale jít z 300 na 400 je podle mého zbytečnost. Možná tak 450 vysoký profil, ale to zas si moc nezměním tu základnu a to abych měla prsa pěkně u sebe.
Někde mám uloženou tu fajnovou tabulku rozměrů Mentorů, musím jí vyšťourat a porovnat to.

Cituji nehtová: Jít z nulek do 4 je pro tělo záhul,do toho bych nešla.Ale v Americe je to běžná praxe co jsem viděla.Ale po nějakém čase,bych to viděla jako reálnou věc.

No je to tam docela běžné jít z A do DD a myslím, že by to tady i řada doktorů odmítla. Ostatně i mě doktor řekl, že už by se mi tam víc nevešlo, což si myslím (alespoň teď už) není pravda a jen mě chtěl trošku zpražit, ať si větší nedělám... A to mi původně chtěl dát 220-250 ml.
Čeká mě zase po roce kontrola, tak to na něj zkusím znovu (jen tak pro konzultaci) vybalit. Přinesu si obrázky a už vidím ty jeho oči vsloup a usměv na rtech.

arrow
Neprodává v Bazaru

Cituji Bakeress: Jestli je to fotka holky odsud, tak si myslím, že když tu fotku zveřejňuje, tak se nebude zlobit, když jí tu dávám jako vzor pěkných prsou a pokud ano, ráda fotku stáhnu.

Ta holka měla ty fotky v galerce pouze pro ty přihlášené a přijde mi od tebe docela drzé je bez souhlasu používat jako ukázku.

Cituji Bakeress: Nechápu, co vlastně hledáš na této diskusi a vlastně na celém webu, protože pak většina věcí co zde holky řeší, se ti může zdát malicherných. I přes to, že na tvůj názor tady zrovna zvědavé nejsme (spletla sis rubriku), děkujeme za něj.

Evidentně ti uniká význam slova diskuze,z názvu tématu není patrné že jsi chtěla slyšet jenom kladné ohlasy.

Cituji Evelyn: Ta holka měla ty fotky v galerce pouze pro ty přihlášené a přijde mi od tebe docela drzé je bez souhlasu používat jako ukázku.

Pro klid duší těch, co diskusi vnímají jako handrkování na nezadané téma, raději fotku stáhnu, ať mají nějaký pocit vítězství.

Cituji Evelyn: Evidentně ti uniká význam slova diskuze,z názvu tématu není patrné že jsi chtěla slyšet jenom kladné ohlasy.

Diskuse na dané téma je od toho, aby se tady sešly holky co se o dané téma zajímají a né aby nás napadaly z toho, jak jsme bláznivé, že nám to nestačí a co to tady řešíme.
Já se rověž nenavážím do Vašich témat, když k nim nemám co říct, když se mě netýkají a nebo mi i připadají zvláštní/nepatřičná na tomto serveru...
Ráda si vyslechnu i negativní ohlas ohledně prsou a diskuse na zadané téma, ale pokud se chcete handrkovat, běžte si to prosím kompenzovat jinam. Děkuji.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji Evelyn: Evidentně ti uniká význam slova diskuze,z názvu tématu není patrné že jsi chtěla slyšet jenom kladné ohlasy

Proč tedy sama nenapíšeš něco k tématu?
Byla jsi na zmenšení, tím pádem nemáš co napsat.

Cituji Evelyn: přijde mi od tebe docela drzé je bez souhlasu používat jako ukázku.

když jsi tak v obraze, určitě víš, že se jedná o uživatelku která se zde aktivně účastní, svoje foto sama několikrát vložila do diskuze a hlavně si i s ní zakladatelka tohoto tématu několikrát psala.
Hledá se moderátorka oddělení plastické chirurgie, tak se přihlaš když tady chceš kázat. Ale měla by ses dostat do obrazu, ať se neztrapňuješ..

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené