arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

našla som foto mesarošovej d. po prvom zvačšeni a to je dokaz,že niekedy ísť ešte do vačšich je dobrá voľba.určite má prsia teraz krajšie a aj medzera sa stratila.vraví sa,že aj menej je viac,ale nie vždy to platí.niekedy sú práve tie prsia,kde je 500ml krajšie a prirodzenejšie ako tie,kde je len 300ml.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Já jsem sice chvilku po opce a jsem s velikostí moc spokojená,ale taky jsem plánovala,že až budu MUSET jít na výměnu za těch 10 nebo 15 let,taky si je nechám ještě přifouknout,protože mi do té doby budou připadat určitě maličký
Akorát nevím,co mi to udělá za prsa,když už ted´ jsou to velký 4 Abych sehnala podprsenku
KOukám,takhle zpříma ty prsa vypadají srandovně Ale je to jen měsíc po..

arrow
Neprodává v Bazaru

Cituji Dirtyangel: Proč tedy sama nenapíšeš něco k tématu?
Byla jsi na zmenšení, tím pádem nemáš co napsat.

Nemám potřebu se komentovat to co mě nezajímá, ovšem to neznamená že na dané téma nemám názor, zaráží mě jenom jakým právem rozhodujete o tom kdo se v určitém tématu smí vyjadřovat a kdo ne.

Cituji Dirtyangel: Hledá se moderátorka oddělení plastické chirurgie, tak se přihlaš když tady chceš kázat. Ale měla by ses dostat do obrazu, ať se neztrapňuješ..

Já bych řekla že se ztrapňujete hlavně vy podobnými výpady vůči těm co mají jiný názor. Já vím komu ta fotka patří, ale to na věci nic nemění, píšu si tady se spousty holkama, ale nikdy bych si nedovolila zveřejňovat jejich fotky, proto mi to zarazilo.

Ráda bych tady řekla svůj názor. Plně chápu všechny ženy, které jdou na augmentaci ať před dětma ,nebo po nich. Spoustu žen už před dětma má komplexy z velikosti, tvaru atd. Holky, co jste před dětma- chápu, že chcete vypada hezky a sexy, ale uvědomte si, jak s váma a hlavně s vaším tělem těhotenství a kojení zamáva, proto operace před dětma ano , ale nepřeháněla bych to s tou velikostí a s další operací počkala až po dětech- ono to bude stejně potřeba, protože kůže se vám vytahá a implantáty změní tvar. Oni doktoři ví, proč něchtějí mladé, hubené holce udělat obr prsa- jak asi ty prsa budou vypadat po dětech? Ale je to samozřejmě každého věc. A zveřejňování fotek z galerie jiných holek není zrovna nejlepší nápad.

HelliDior
Tvoje prsa vypadají po té modelaci a augmentaci skvěle a až se zahojí, bude to paráda. Gratuluju!! Jsi si ale jistá, že je výměna za 10-15 let nutná. Já co jsem s doktorem mluvila, tak pokud tělo a zemská přitažlivost dovolí, tak nutná výměna není. Bývalo to dřív (asi materiálem), ale současné implantáty už snad není nutné vymněňovat. Ať tak či tak, také si říkám, že když si teď nechám udělat vel. č. 4, tak co si tam třeba za dalších 10-15 (až tělo povolí) let dám.

Cituji Evelyn: Nemám potřebu se komentovat to co mě nezajímá, ovšem to neznamená že na dané téma nemám názor, zaráží mě jenom jakým právem rozhodujete o tom kdo se v určitém tématu smí vyjadřovat a kdo ne.

Děkujeme, že jste nám potvrdila, že přispíváte někam, co vás nezajímá a jen chcete sdělit svůj negativní názor a nikoliv diskutovat. Fotka je odstraněna a tímto bych se již ráda bavila jen na dané téma. Děkuji.

arrow
Neprodává v Bazaru

Nooo..mám za sebou taky druhou opku a velikostně bych šla klído do větších..I doktorka mi řekla že pokud se rozhodnu,bude ráda když se na ní obrátím mám 500mentor vyšší pf,ted se začínají teprve krásně vybarvovat(op.23.2) před sem měla 200ml,Ted bych se drze přirovnala k mesarošové ..?aspon tady na fotce na první straně.Souhlasím s barbora1o u někoho víc vypadá líp,mě to tedy požehnal sám operáter..ale ty finance..

chrastítko

Máte pravdu v tom, že je diskutabilní podstupovat více jak jednu augmentaci ještě před kojením a je to i důvod, proč se rozhoduji nad tím, že s tím ještě počkám. Na druhou stranu se mojí mamince prsa po kojení zvětšila sotva o 1 velikost a pak se vrátila do původního stavu a budu-li po ní, tak bych se toho nemusela bát. Ostatně i doktor mi při kontrole sdělil, že jakmile jednou odkojím a prsa trošku povolí, budou vypadat o mnoho lépe - budou přirozenější.

Cituji mauss82: Nooo..mám za sebou taky druhou opku a velikostně bych šla klído do větších..I doktorka mi řekla že pokud se rozhodnu,bude ráda když se na ní obrátím mám 500mentor vyšší pf,ted se začínají teprve krásně vybarvovat(op.23.2) před sem měla 200ml,Ted bych se drze přirovnala k mesarošové ..?aspon tady na fotce na první straně.Souhlasím s barbora1o u někoho víc vypadá líp,mě to tedy požehnal sám operáter..ale ty finance..

Teda GRATULACE A TICHÁ (V DOBRÉM) ZÁVIST!!
Doktoři se podle mého těch větších trošku bojí a když pacientka prosazuje větší velikost a tu nakonec dostane, je doktor kolikrát mile překvapen, jak pěkně to vypadá.

Bakeress
Samozřejmě každému prsa v těhotenství udělají něco jiného. Já mám špatnou zkušenost. Před dětma jsem měla jedničky, v těhotenství u obou dětí č.3 a při kojení č.4. Po dětech nic- viz.galerie a teď po opce - 250ml jsem naprosto spokojená. Stačí se kouknout do galerií, většina holek po kojení hrůza- i já. šetři si penízka a radši to do sebe investuj po dětech- to je většinou víc potřeba.

arrow
profile_image
Lukáš Vodička
od 8. 7. 2005
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

admin

55

Cituji Dirtyangel: Hledá se moderátorka oddělení plastické chirurgie

Nehledá. Hledá se redaktorka pro sekci "články". Ten jen mimochodem.

Toto téma se neukázalo býti šťastným, není dostatečně konkrétní a svádí (nejen) k chatu.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené