arrow
profile_image
amore
od 12. 11. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahojky,prosím všechny holky,které mají zvětšené rty u pana Měštaka,jak jste spokojené?Pokud možno zašlete mi prosím foto před a po zvětšení rtů,děkuji.

arrow
profile_image
olih
od 11. 2. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

amore

Doc. Měšťák se specializuje na nosy (je nejlepší v ČR a často opravoval zpackaniny z jiných klinik) a na prsa. Navíc má nával, jen na konzultaci k němu se čeká půl roku a na operaci další rok. Na zvětšení rtů by tě stejně odkázal na jinou kliniku.

byla jsem u pana doktora na zvětšení rtu -posunem červeně, podotýkám že je to blbost sama o sobě, pochopila jsem to až po vysvětlení jiného doktora ( který mi zákrok vymluvil a následně zákrok odmítl udělat-takové jednání bych očekávala od každého doktora kterému platíte za nějaký zákrok) ale to už bylo pozdě protože jsem u pana Měštáka zákrok podstoupila, červeň mi zaprvé vytáhnul tak že ani JÁ jsem nepoznala nějaký rozdíl natož okolí a zadruhé tato metoda vám rty nezvětší objem jen pozvedne červen takže ta která chce mít viditelnější zvětšení rtu at už s minimálním výsledkem nebo více je to prostě blbost vytáhnutí červeně prostě logicky nedá do rtu nějaký objem jako např. permalip...takže to nikomu absolutně nedoporučuji.......mimo jiné pan doktor měšták si dělá operace jak chce on ne jak chtějí zákaznice, řekla jsem jak chci aby výsledek vypadal odpoveď mi byla ta že ne že to udělá tak a tak - myslím už tendle přístup prostě o nečem vypovídá....v ČR jsem se setkala jen s pár doktory kteří mi vysvětlili do podrobna veškeré informace o zákroku a řekli že to udělají nebo ne ale tahat z lidí peníze aby výsledek byl absolutně nulovej to mi nepřijde jako dobrý obrázek pro kliniku.

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na unique_face:

Smím se zeptat, jak to probíhalo?

Dívala jsem se na fotku na jeho stránkách www.mestak.cz a ta holčina s tímto zákrokem, kterou tam má vyfocenou, vypadá luxusně ..

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené