Ahoj holky, zhruba před dvěmy lety jsem si nechala zvětšit horní ret operativní metodou u Andreje Sukopa ve FN KV za 6 tisíc. Efekt operace pěkný a pan doktor opravdu skvělý. Po této operaci jsem měla pekné souměrné rtíky-před operací byl horní výrazně menší.A včera jsem byla na zvětšení rtů vlastním tukem. Momentálně vypadám jak kapr,jak to mám opuchlé, ale věřím, že výsledek bude pěkný. Zajímala jsem se i o silikonový olej..Dozvěděla jsem se, že je doporučován až po 35.roce života a solidní lékaři ho opravdu nedoporučují. Výsledek může být po zákroku pěkný, ale co za pár let? Nedá se to odstranit ani pak do rtu přidat jinou látku..a ostatní pernamentní výplně to samé..jo a používá se jen u nás a v Holandsku..jinde je zakázaný..Jinak ale nic proti MYCLINIC..mají perfektní přístup ke klientům a i oni mi na mé ikdyž nepříjemné otázky vždy po emailu odpověděli..Takže bacha na pernamentní výplně..když už, tak volte vstřebatelné, tuk nebo operaci..

Ahoj Simčo, proč jsi si nechala rty i vyplnit, když jsi byla po op. zvětšení a zdá se, že i spokojená?

arrow
profile_image
Lukáš Vodička
od 8. 7. 2005
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

admin

21

Simona

Nezakládejte prosím témata se stejným názvem. Navíc, ono prosté "Zvětšení rtů" nic nenapovídá o čem se v tématu asi tak píše.

Ahoj Naděždo, po operativním zvětšení jsem měla rty souměrné, ale přeci jen jsem je chtěla trošku víc zvětšit..Tou operací se zvětší červeň a injekce rty zas jakoby nefoukne-naplní..Tomu, kdo chce rty zvětšit nastálo a za slušné penízky bych doporučila operaci..vyplnit se pak dají vždycky..

hm.. akorát se mi nikde nepodařilo najít fotky před a po oper. zvětšení. Pokud by měl někdo větší štěstí, prosím o odkaz a díky

Fotky po operativním zvětšení jsem také nikde nenašla...Nejlepší bude zajít si na konzultaci a požádat lékaře, ať Ti ukáže fotky před a po zákroku..Neboj se a běž do toho!

arrow
profile_image
gogui
od 25. 12. 2006
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

ahojík..ráda bych si nechala zvětšit malinko mé rty vlastním tukem,ale pročítám spoustu stránek a názory jsou různé..někomu se prý udělají takové jakoby opary či se výpln pohybuje..máte prosím někdo z Vás zkušenost se zvětšením rtů vlastním tukem??přemýšlela jsem o p.Točíkové-nebyl jste u ní někdo??děkuji

Ahojky...to je náhodička, já totiž zrovna ve čtvrtek byla u p. Točíkové na zvětšení rtů tukem..jenže je to krátce po zákroku..mám to ještě oteklé, ale vypadá to, že to bude pěkné. Paní doktorku doporučuji, ale konečný výsledek uvidím tak za měsíc. Jo a žádné opary nemám, jen stále ten otok u horního rtu..dolní je o.k...Odsávání je v pohodě-umrtví Ti to a nic necítíš a to plnění je příjemnější méně, ale také se dá vydržet..také Ti rty umrtví...Za 20-30 min.to bylo hotové. Jestli máte někdo se zvětšením tukem zkušenosti, napište..Zajímalo by mě, jak dlouho efekt vydrží..Každý totiž tvrdí, že je to individuální..

arrow
profile_image
gogui
od 25. 12. 2006
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Pro Simonu-prosím tě na kolik tě to vše vyšlo?Já myslela že mezi svátky se operace neprovádějí...Díky

Stálo mě to 7000kč..5000kč odběr tuku, 1000 kč injekce do horního rtu a dalších 1000 kč injekce do dolního rtu..zbytek tuku mám unich v lednici a za měsíc podle toho kolik mi tam toho zůstane půjdu na doplnění..a to je prý asi za 100kč..V porovnání s různýma klinikama je to fakt cenově přijatelné si myslím..Jo a ten tuk u nich můžeš mít uchovaný dokuď se nezkazí-prý ale maximálně jeden rok..Neboj a běž na konzultaci! Jo ta je za 200!papa

Informovala jsem se na výplně vlastním tukem na jedné pražské renomované klinice.Je to drahá, i když zdraví neškodná technologie, ale má nevýhodu - rychlou vstřebatelnost, takže do půl roku není po výplni ani vidu.Paní doktorka byla upřímná a tuto skutečnost mi nezamlčela. Takže ponechávám ke zvážení, zda z ekonomického hlediska do této metody jít.

Děkuji za informaci...Mě bylo řečeno, že do měsíce se vstřebá půlka, pak se jde na doplnění..a z toho se vstřebá opět půlka a zbytek zůstává..ne sice natrvalo, ale že efekt je dlouhodobý..no uvidím..

arrow
profile_image
Soňa
od 6. 12. 2006
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Pro Simonu:
V září jsem byla také na výplni rtů vlastním tukem u dr.T. Odběr byl opravdu nebolestivý, ale při aplikaci jsem žádné umrtvení nedostala, a tak jsem si docela "užila". Po 28 dnech jsem přišla na doplnění tuku, ale bylo mi sděleno, že se tuk již zkazil. Na tuto alternativu není upozorněno ani na webových stránkách paní doktorky, ani mi to neřekla při konzultaci. Výsledek po 3 měsících: nikdo, ani mí nejbližší, kteří vědí, na jakém jsem byla zákroku, nepozorují žádnou změnu. Naopak přibyla další komplikace, kterou bych zveřejnila, až jak se k tomu p. dr. po dalších 3 měsících postaví.

Pro Soňu - toto považuji za zcela neseriozní jednání.Jedná se zřejmě o dr. J.Toč...vou, ne ?Se zvětšením rtů je to obtížné - silikonový olej zkušení a odpovědní dermatologové nedoporučují z důvodu trvalosti, nemožnosti jeho vyjmutí ani vstřebání i s ohledem na výhrady ohledně možné bezpečnosti některých forem materiálu.To, že je silikon používán v Holansku a zde na jedné nebo dvou ordinacích, pro mne není záruka.Vlastní tuk asi opravdu nemá stabilitu jak ve tkáni, tak v ledničce ordinace plast. chirurgie. Takže snad by stálo zvážit, zda problém neřešit drobnou chirurgickou operací nebo polovstřebatelnými, ale praxí prověřenými výplňovými materiály na renomovaných klinikách.Já osobně chodím do Asklepionu a Esthé na výplně, zde z mé strany plná spokojenost a záruka kvalitních materiálů. Dbám na to, aby to byly kliniky s historií, než ty, které vyrostly za rok na zelené louce.

Pro ARMON-Pokud jsem dobře informována-ze závěrů EQAM nyní již IQAM-organizace pro dohled implantovaných materielů je na prvním místě bezpečnosti materialů doporučen vlastní tuk,až potom polovstřebatelné materialy jejichž pořadí se mění.Klinika doktorky Točíkové je starší než Esthé a Asklepion.To,že se vstřebatelné materialy vstřebávají je zřejmé z jejich názvu a i jejich cena tomu odpovídá.Větší objem se ani polovstřebatelnými materialy nenahradí,můžeš být konkrétní,které máš na mysli?Pro Sonu-jaký konkrétní výkon jsi podstoupila ,co tě stál?

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené