Míša - se rty jsem nic nepodnikala, jinak mám opakovaně aplikovány polopermanemtmí výplně a to Dermalive, Artecol - oba typy s vynikajícím efektem do nasolabiálních vrásek a k pokleslým koutkům.Bez granulací a koplikací.Spokojenost veliká.

Armonzdravím Armone prosím vás mohl byste mi sdělit něco ohledně těch pokleslých koutcích?Také bych je potřebovala odstranit díky

Pro Soňu...Bez umrtvení to muselo být šílené..Tyjo, jestli dopadnu jak ty, tak mě to fakt bude mrzet..A to Ti p.doktorka ani nenavrhla nějaký kompromis? Já s ní byla spokojená.Já furt doufám..Teď jsem týden po zákroku a už by to tak mohlo zůstat..
Ještě prý existuje metoda operativní při které se dotvoří tzv srdíčko vyříznutím trošky kůže a sešitím..nemáte s tím někdo zkušenosti? Jsou-li pak viditelná jizva..

Karla - já to řešila při jednom sezení Dermalivem, tj. výplňovým materiálem tzv. semiparentním,cena 12 300 za 1 mll, stačilo bohatě i na nosoretní vrásky. Efekt skvělý.

arrow
profile_image
HASILKA
od 22. 9. 2006
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Také jsem uvažovala o mírném zvětšení rtů právě u p.Točíkové..Vlastním tukem..Ale názory se různí a tak nevím????Není to ani tak problém lékařky,jako asi fakt,že ani doktor nemůže asi předem odhadnout jak to dopadne...Hrozně moc jsem si chtěla nechat trochu zvětšit rty,ale ne operativně..Tak nevím...

Hasilko,je to opravdu tak hrozný? Zvaž, že vlastní tuk je bezpečná, ale nestabilní výplň, kterou organismus průběžně odbourává.To by znamenalo průběžně několikrát do roka vynakládat tisíce do velmi přechodné metody. Neškodné, to souhlasím.

Armone..jsi si jistá? Nemáš informaci náhodou jen od jednoho lékaře? Já jich kontaktovala víc, a to co říkáš sedí na kolagen, ne na vlastní tuk...Vstřebá se ho polovina, ale tím, že se dá doplnit již dříve odebraným tukem, tak se to vykompenzuje..A zrovna v Esthe ten samý zákrok nabízejí za 12000kč-dvakrát tolik,co paní Točíková..

Armon-no vidíš a právě Artecol-který už je v mnoha zemích zakázán a Dermalive,kterému někde říkají Dermadeath,patří mezi nejproblematičtější preparáty.Takže i pracoviště s tradicí prodají ......Nejhorší je,že komplikace přicházejí po 2 a více letech.Přeji ti,aby jsi mezi ně nepatřila.

Toto jsem se o Dermalivu a Artecollu také dozvěděla..

Tím se myslí především granulace. Já mám v sobě oba materiály už asi 8 let a bez jediného problému.V současné době zvažuji Juvederm, který se však vstřebá asi do roka, je levnější a dá se dávkovat postupně.

A nemáte někdo zkušenosti se zvětšením rtů Bioalcamidem? Je to pernamentní výplň, ale dá se prý i odstranit když vzniknou komplikace..Ale asi v tom bude nějaký háček, poněvadž ho mnoho lékařů ke zvětšení rtů nepoužívá..

ArmonProsím vás jak dlouho asi vydrží ta výplň i na ty nosoretní a povislé koutky.Děkuji

Karla - tak já měla na jinak bezvrásčitém obličeji 4 výrazné mimické nosoretní vrásky u úst a takové prohlubně u koutků.Výplně vydrží nejméně dva roky, s tím, že část výplně se vstřebá, ale část dál vrásky vypíná zevnitř, takže stačí vždy jen oblast přiživit.Mám 1x Artecol a 2 x Dermalive v průběhu 8 let a bez jediné komlikace.Vyzkoušela bych ale i ze zvědavosti Juvederm, proč ne.

Míšo,
nejste náhodou dr. Točíková? Vždy se fundovaně vyjadřujete k zákrokům, které nejčastěji provádíte na své klinice (někde i s odkazy na stránky a s adresou), čárky mezi větami a nuly v číslicích píšete jako v diskuzi na svých webovkách. Myslím si, že toto fórum je určeno především pro předávání osobních zkušeností, než k bezplatné propagaci své firmy. Potom informace zde uváděné nejsou 100% objektivní a diskutující či přihlížející se pro určitý úkon mohou rozhodnout zcela nesprávně.

AgentOO7 Skoro trefa,ale těsně vedle agente,ale máš další šanci.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené