Miluju fashion blog této holky: www.theblondesalad.com
Dovede na sebe strhnout pozornost, aniž by působila lacině nebo křečovitě. Celkově působí velmi sympaticky, uvolněně a inspirativně - prostě třída.

A k té fotce od Fellys - ta holčina kombinovala až překombinovala a totálně se v tom mišmaši nesourodých hadrů ztrácí její osobnost. Do očí mi nehorázně bije šátek, ponožky, nevkusně tlustý svetr přepásaný páskem z pod něhož trčí jakési šaty z nesplývavého evidentně umělého materiálu, sportovnější kabelka je tvarem také úplně mimo, člověk se musí sakra soustředit, aby pod tím vším našel tu dívku.

Jediné, co se mi na té fotce líbí jsou tmavě modré otevřené lodičky z broušené kůže.

mě osobně se třeba líbí podpatky, a v hodně diskuzích jsem zde četla že hodně holek lvastní botky na vysokém podpatku (viz foto) mě by jen zajímalo kam v takových botech chodí.... já když se podívám na anše chodníky...samá dlaždička..a po zimě ty kamínky... tak za prvé škoda bot, a po metru bych měla zlomenou nohu.
Ale třeba zas jinde je to normální...docela mě štvě že nějaká moda se sem ještě nedostala..

Reaguji na Helena: ...mě třeba uplně překvapilo že v USA má každá druhá žena silikony... a když si to udělá tady v čr nějaká holka,tak hned je špatná,hraje si na to co není nebo ji nazvou barbie a tak. Já třeba nemám prsa skoro žádné, něak vyložině mě to netrápí mám celkvoě chudou a sportovní postavu...ale je fakt že kolikrát bych si chtěla vzít nějaké šaty bez ramínek, s výstřihem..plavky bez výstuže...atak ale nejde to..rotože už vidím ohlasy lidií... (já takové věci nosím i ted nijak se nneomezuju ale mit tak od vde cisla vetsi prsa...verím že to vypadá líp)

Reaguji na xiuxina: musím uznat.. že tahle holka ví jak se oblékat.. a celkově na mě působí tak upraveně ale zárověň jiná..fakt moc povedené

Reaguji na Helena: já myslela třeba takové boty) (velikost podpatku) mě se hrozně začali líbit oxfordky takže si chci nějaké pořídit

arrow
profile_image
Daisy1
od 28. 9. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Já to řeším tak, že v balerínách doběhnu na vlak, tam si obuju podpatky a pak už jedu jen metrem a jsem ve škole. Ve škole chodím v podpatcích, když chodím v centru, tak tam nazuju baleríny, nebo silnější podpatek. Jehly mi mezery mezi dlaždičkami podpatek zničí.

arrow
profile_image
malutka
od 22. 2. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Musím říct, že se oblékám podobně. Fashion blogy se mi líbí, čerpám zde notnou dávku inspirace.

Chce to nebýt tak usedlý, rozhodně mi to nepříjde nevkusné, spíš jiné než průměr (jeans, top, tričko). Já třeba džíny neměla aní nepamatuji

arrow
profile_image
malutka
od 22. 2. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji Fellys: mě se hrozně začali líbit oxfordky takže si chci nějaké pořídit

Vidíš a fashion blogerky je měly už tak dva, tři roky zpátky!

Reaguji na malutka: ano šak já něříkám.. já jen podotýkám že...některé kousky např oxfordky sjou krásné aale zkombinovala bych je jinak než oni..

arrow
profile_image
kayuschka
od 5. 4. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

No některé blogerky,to je docela síla. Hadry jak od babičky,svetry,sukně...No šílené,vypadá to,jako by se oblíkly za dvacku. A ještě si myslím,jak jsou strašně chic a trendy. Hrozná trapárna. Některé blogy jsou super,ale většina fakt hrůza... Nechápu a nepochopím.

arrow
profile_image
Janissinka
od 21. 8. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Upřímně. Tento styl oblékání je mi milejší než to co na sebe navlékají české slečny od 13 do 19 let...minisukně kam až je to pustí, vystřih, že je jim vidět až do...v zimě to akorát prohodí na bokáče, kde jim leze půlka zadinky, ospravedlníc se tím, že na to mají postavu ( s prominutím slečny, ale na takové kreace nemuá postavu 98% současných mladých slečen)
a nejlíp když mají vyžehlený žlutý nebo černý vlasy, zmalovaný jak cirkusačky a cigárko u pusy...
buhužel tak to teď vypadá...a musím říct, že já jsem se taky tak rok oblíkala, ale protože jsem si myslela, že je to normální..pak jsem začala navštěvovat zahraniční blogy a modní peklo a omlazení..to mi otevřelo oči a já si dovoluji tvrdit, že se oblékám jinak, než většina populace, ale tak že je mi v tom příjemně a nepotřebuji nijak šokovat za každou cenu... a je mi 20 let

arrow
profile_image
BeaBea
od 26. 3. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Fellys: mě třeba uplně překvapilo že v USA má každá druhá žena silikony... a když si to udělá tady v čr nějaká holka,tak hned je špatná,hraje si na to co není nebo ji nazvou barbie a tak

Jo jo přesně tak....V zahraničí a především v USA má skoro každa žena plastiku,spoůstu žen tam vypada ,,umělé a vysolárkovaně,, ale nikdo to tak nějak neřeší.Tady každý takové ženy považuje za barbínky a hned řeší,kolik plastik za sebou asi tak má a jaké jiné upravy na sobě má,jak často navštěvuje solárko atd....Nevím proč se to tady tak stále řeší,každý ať vypada jak chce,ať se každý obleka jak chce.Každému se líbi jiný styl a není potřeba ho hned nějak odsuzovat.

Reaguji na Janissinka: jo s dnešní mládeží máš pravdu...a nejhroší na tom je že ty holky už ve 13 ze sebe udělají make-upem apod tak 18. Hod sem nějaký tvuj blibeny blog.
Reaguji na BeaBea: už en z toho důvodu se bojím jít na plastiku....nemíním další rok vidět ty znechucene xichty apod.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Po přečtení některých vašich názorů se bojím, že mně ve městě, za mé černé ponožky s třásněmi v kombinaci s červenými lodičkami někdo ukamenuje.
Na jednu stranu tady píšete jak Vám to připadá divné, výstřední a odpudivé a na druhou píšete o tom, jak jsou Češi zaostalí a módě nerozumí
Fashion blogům fandím a mým největším "favoritem" je právě Adélka.

arrow
profile_image
imoen
od 22. 8. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

osobně ocením jakýkoli styl - nejen různých blogerek - klidně svetry jak po babi, občas dokonce i nějaké ponožky do sandálů (i když osobně bych si to nikdy nedala) nebo naopak lehce rock či punk, nějakou údernou barevnou kombinaci...cokoli.

ale...

první a zcela základní předpoklad je, že to vypadá nějak...upraveně, nebo jak to říct. přijde mi, že hodně blogerek jakoby vytahuje věci z popelnice, všechno je na nich jaksi pomačkané, působí "ováleně", různě to plandá, boty jsou jim velké... a je po dojmu.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené