arrow
profile_image
Marisol
od 31. 5. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Pěkný večer.Mám svůj první můstek).Dva živé obroušené zuby.Už 4 dny a stále nemohu na něj kousat,prostě "nosné zuby" jsou citlivé,pobolívají...máte někdo zkušenosti,jak dlouho trvá "usazení"...nebo to vypadá,že jsem raději měla jet na dovču...a prostě nechat si mezeru...Díky za naději).

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ahojky, také mě to čeká, ale mám to trochu komplikovanější. Tady jsem to pročítala, ale o můstku nic konkrétního. Vyzvídala jsem různě od známých, ale z nich si nikdo nestěžoval a koušou na ten můstek normálně. Já se stále rozhoduji, doufám, že mezera se do té doby nerozleze. Hlavně je mi líto nechat si zbrousit dva zdravé zoubky. Ale 4 dny, to je ještě krátká doba. Marisol a jsi spokojená jak ti to doktor udělal - barva, tvar...? Také si ráda počtu Vaše zkušenosti.

arrow
profile_image
sokara
od 28. 5. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj, tak já mám můstky dva a už to bude deset let. Dole na každé straně. Mám je dělané oba najednou a nejhorší byla doba, kdy jsem měla ty zuby okolo zbroušené. Pak samotné nasazení - to byl taky zážitek. Protože jsem měla předtím hodně dlouho mezery, tak po nasazení jsem měla najednou plnou pusu. Myslela jsem, že si nikdy nezvyknu,měla jsem pocit,že nemohu skousnout,protože jsou můstky moc vysoké. Nosné zuby taky bolely. Navíc asi po týdnu začal jeden zbroušený zub bolet, takže jsem měla hrůzu, že mi můstek zase sundají a budu absolvovat znovu nasazování. Ale naštěstí to stačilo jen odvrtat. Nicméně už je vidět, že tam byl zákrok. Ale nakonec jsem si zvykla,trvalo to pár týdnů, takže jesli je máš čtyři dny je to opravdu málo.Jak už jsem psala, bude to deset let a žádný problém, kromě toho malého na začátku. Možná že ty můstky potřebují opravdu trochu " zakousat".Dej tomu ještě pár týdnů a uvidíš,že si zvykneš.

arrow
profile_image
Marisol
od 31. 5. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Moc děkuji Sokaro za povzbuzení).

Jinak Danny...barevně je to hezké,mám i korunku na jedničce a ta je vystínovaná...ale ten můstek..no jak psala Sokara,je to nezvyk,je to mohutnější než zuby,zatím mi to vadí,nedá se na to kousat...a nechat brousit jen za injekce(jestli to jsou zdravé zuby)...pak jsem přeživala na ibalginu..a pomohlo mi homeopatikum Hypericum (třezalka).Ale co by člověk pro krásu nevydržel).
Předtím jsem tam měla takový pseudomůstek...asi vydržel 6let...to si představ jako jen porcelánový zub a od něho takové dvě pacičky ve tvaru trojhránků a dva okolní zuby byly jen vyvrtané,tak,aby se do nich zasadily hranolky,z vrchu to vypadalo,ze jsou to blomby..u těch nosnych zubů.Ale to mělo být původně jen provizorium,nakonec mě to vydrželo 6let.Chtělo by to prokonzultovat s odborníkem..držím palce.

Marisol
Mám můstky už x let a začátek byl nezvyk,měla jsem dojem,že je to vysoké,nedá se kousat,ale trvalo snad jen dva týdny,pak jsem se jedno ráno vzbudila a u snídaně jsem zjistila,že už nic
Tvé zuby se usadí a zvyknou si,neboj,ono se to uklidní a přestane být citlivé.Vydrž.

arrow
profile_image
Marisol
od 31. 5. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

..jen jsem chtěla holky poděkovat za podporu...nakonec jsme si na sebe s můstkem zvykly.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené