arrow
profile_image
Jaymie
od 30. 9. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Chci se zeptat, jakou kosmetiku a vlastně i celou metodu používáte pro zvýraznění obočí?

Tak moc metod na výběr není - budˇ si ho necháš vytetovat anebo si ho budeš denně dokreslovat tužkou na obočí/očními stíny v barvě tvého obočí.
Já používám stíny i tužku.

arrow
Neprodává v Bazaru

Já používala i tužku, i stíny - obojí dobré, stíny vypadají lépe, ale musíš si pořídit pevnej úzkej šetěteček a pak je to nepraktický na nošení sebou (já sebou všude nosím kosmetickou taštičku teda) - většinou se brzy vysypou. Před pár měsícema mi ale známá doporučila "obočenku" - jakoby řasenka na obočí, koupila jsem to už podruhý a nedám na to dopustit, už to má i máma a doporučujem to dál, vyrábí to Oriflame - giordani gold - brow perfection gel, zlatej obal, stojí asi dvě stovky - je to bezva, protože při troše šikovnosit obarvíš jen chloupky obočí a ne kůži okolo a proto je výsledek hodně přirozenej - moje mamka si vytrhala v šedesátejch letech všechno obočí a te´d má takový chmýříčko, ale když použije tuhle věc, vypadá to hezky a přirozeně (u tužky je dost vidět, že ho má domalovaný). Je to blbý jen na to, že si pro to nejde skočit do obchodu, ale musíš objednávat od oriflame slečen, ale nějakou najdeš snadno

arrow
profile_image
Jaymie
od 30. 9. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

for slunko1

týý jo, tak to já rozhodně zkusím, díky za tip . Akorát nevím, jestli to mají teď v katalogu Oriflame, nevíš jestli se to nedá koupit i někde v drogérce?

arrow
profile_image
Shirley
od 14. 7. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji Jaymie: mají teď v katalogu

mají,mají a dokonce za zvýhodněnou cenu 139 korun

Nebo zkus sadu na obočí od Essence, holky si jí tu dost chválili

Já chodím co dva až tři týdny ke kosmetičce barvit (protože chodím dvakrát týdny plavat, tak se mi zdá že tím chlórem se to rychleji vymívá) .. vytrhávám si ho doma, akorát když se mi nezdá moc souměrné, tak ji poprosím i o úpravu a za jedno barvení dám do 40 Kč. Což je prkotina. Nemá některá z Vás vyzkoušené barvy na obočí ? uvažovala jsem o koupi.

Díky mishka999.

Cituji Patty: Nebo zkus sadu na obočí od Essence, holky si jí tu dost chválili

Ano, tu používám já a je fakt skvělá, stojí pár korun, obsahuje 2 barvy, světlejší a tmavou a dobrý, šikmý štěteček, kterým se při troše zručnosti dá vykouzlit pěkný oblouk, samozřejmě taky záleží na tom, jak má tvarované tvé vlastní obočí..

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené