arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ahojky jdu k panu primáři za měsíc na abdo ale hrozně se bojím.Hlavně se budu určitě třepat z toho čekání a hrozně mě vyděsila fotka jak to vypadá-když se ten výkon provádí-bolesti se taky bojím.Nejdete některá v říjnu.Mám termín 31.10.Všude pana doktora chválí a tak mu hoooodně důvěřuji.Napište prosím někdo!

arrow
profile_image
romaneta
od 3. 8. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já jsem si pana doktora taky vybrala podle diskuzí na omlazení a udělala jsem dobře. 11.10. to bude přesně rok, co mám po operaci a vůbec nelituju. Taky jsem se bála, ještě před uspáním na sále jsem se třásla jak ratlík, ale na to jsou zvyklí. Po probuzení jsem měla pocit, že mi ani nic nedělali. Pooperační průběh byl v pohodě, neměla jsem žádné komplikace. Drény nejsou moc příjemné, ale ani bolestivé. Mně akorát z ležení bolely záda, ale daly mi injekci a bylo to ok. Po týdnu jsem šla domů a po 14 dnech už jsem normálně fungovala, samozřejmě jsem nesměla zvedat nic těžkého. Nebojte se, určitě to stojí za to!! Držím palce, ať jste spokojená a v pohodě jako já

arrow
profile_image
andy 11
od 21. 7. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Já jdu 23.11 k jeho zástupci mudr.Petrášovi, byla jsem objednána na 12.10. jenže jsem po přijetí na druhý den šupajdila domů nachladila jsem se a v ten den nachlazení gradovalo takže smůla , ale než nějaké komplikace tak raději se to odložilo , ale byla tam holka co to před rokem prodělala u mudra Vřeského a byla nadšená a říkala že nemusí cvičit a má břicho jako kámen a strašně pana doktora chválila . Strach mám taky neskutečný , ale zárovenˇ se strašně těším pak dej prosím vějdět tvé dojmy , držím palečky atˇvše dopadne podle vašich představ

arrow
profile_image
ketrin 2010
od 11. 10. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Ahojte holky, čeka me abdominoplastika 12.3.2012, chci se vas zeptat, boli to hodne po probuzeni?

Reaguji na ketrin 2010:
taky by mě to zajímalo,mě čeká abdominoplastika 28.3.,jen ještě čekám na předoperační vyšetření a když to dobře dopadne tak už budu konečně zase normální ženská. začínám se hrozně bát,narkozy,bolestivosti atd atd,ale to je asi normální. jen mám pocit jakoby na mě něco lezlo,což se snažím vyléčit hned ze začátku a beru vitamín C tak snad mě to neskolí těsně před opkou,to by mě asi švihlo,prožívat takový stresy a pak by se to muselo oddálit,snad to podchytím včas,doufám ty už máš předoperační vyšetření hotový?

arrow
profile_image
andy 11
od 21. 7. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Ahoj,držím moc palečky a musím říct,že ikdyž jsem měla nějaké komplikace tak to stojí za to a nebolí to jen se ze začátků hůř vstává ,ale já jsem třeba hůř snášela stavy po narkoze , ale to je individuální.Tak to vše zvládni koukám ,že to máš za dva dny .Já měla obrovský strach a nakonec zbytečně.

méně než
10 příspěvků

Práce prim.Vřeského v mém profilu. Už je to více jak rok, co jsem byla na opce a i dnes bych do toho bez myšlení šla, neboť to stálo za to. Efekt operace trvalý, břicho ploché.S jizvou jsem se sžila, uvažuji o nějakém pěkném tetování. Průběh operace jsem holkám popisovala v jiné diskusi - prim.Vřeský-osobní zkušenost. Všem čekatelkám držím palečky, a buťte v klidu, opravdu ten výsledek stojí za to.

Já teda jsem taky čekatelka a jdu k panu Dr.Kulhánkovi,nástup mám za týden,takže nervíky gradujou. Dneska jsem si volala ke svému obvodnímu doktorovi pro výsledky předoperačního(moc jsem nedoufala že budou v pořádku,jelikož v době odběru krve a moči jsem byla ošklivě nachlazená,ale dal mi pro jistotu antibiotika ať se do operace vyléčím a dneska je mi už skvěle) a výsledky jsou v pořádku naštěstí. Ve středu jdu ještě na EKG a interní vyšetření a pak 27.3. směr Praha do Nemocnice na Františku,tak na mě prosím myslete. Bojim bojim,mám takový smíšený pocity,bojim se že se z narkozy neproberu,že budu mít nějaké komplikace,z vyndavání drenů mám teda asi největší hrůzu no tak asi všeho se bojim,ale doufám a pevně věřím,že to bude stát za to a výsledek bude více než uspokojivý.

méně než
10 příspěvků

Reaguji na Verča Hladikova: Neboj, držím pěsti.
A vyndávání drénů nebolí vůbec!! Při operaci je kůže s podkožím odpreparovaná od svalu, aby se dala odstranit přebytečná kůže, popř.sešít břišní sval při rozestupu. A tudíž jsou veškerá nervová spojení přerušena. Drény, které jsou vedeny pod podkožím tudíž nemohou žádná nervová zakončení dráždit, a proto při vytahování nic nebolí. Celé břicho je po operaci necitlivé a já dokonce více jak rok po opce, mám pod pupkem menší citlivost. Ale prý se to časem zcela upraví. Tak mi to vysvětlil doktor před operací a měl pravdu. Já měla drény tři. Vyndávali mi je postupně, poslední až v den propuštění. A opravdu to vůbec nebolelo.
Narkozy jsem se taky bála, tak jsem se uklidňovala, že když se neprobudím, tak už o tom nebudu vědět. No, a když to můžu po roce zpětně schrnout, největší strach jsem měla, když mě vezli z pokoje na operační sál a než mě uložili na to jejich prkno. Jak mi dali čichnou tomu rajskému plynu, tak už mi bylo všechno jedno. Akorát je nepříjemné, a to prý zažívá většina pacientů po narkóze, že mi byla po probuzení strašná zima a byť jsem měla na sobě ani tři peřiny, nemohla jsem přestat jektat zubama, taková mi byla zima.
Ale jinak to je brnkačka. Držím pěsti, výsledek stojí za to. Já bych do toho šla na 100% znova.

Reaguji na Langoška:
ahojky,jj taky si říkám,že když se neprobudím tak už to vlastně ani nebudu vědět,takže tak no
Oni nedávaj narkozu žilně? já jen že jakmile mi daj na pusu si dejchnout toho plynu tak se jim tam pozvracim,protože je mi z toho okamžitě špatně,takže ještě než se jim povede mě uspat tak po mě budou uklízet
Vím,že po císaři mi taky byla hrozná zima,takže na to jsem tak nějak připravená.Vím že na mě na JIP po císaři dali 4duchny a přes to ještě takový jakoby alobal a pak už mi bylo zase moc horko
S tou necitlivostí věřim,jsem po císaři 18měsíců a asi ještě před půli rokem jsem neměla moc cit v podbřišku v okolí jizvy a dodneška mi je malinko nepříjemný se dotýkat právě okolo té jizvy,je to takový ještě malinko necitlivý takže divný pocit.
Co všechno asi budu s sebou potřebovat do nemocnice? z hruba vím,ale aby mi pak něco nechybělo.
Jinak jdu na abdomino právě z důvodu velikého rozestupu a docela veliké kýly. za jak dlouho po opce si se šla ven projít atd?

arrow
Neprodává v Bazaru

Ahojky, chci jen přispět svou super zkušeností s prací pana primáře Vřeského a nejen jeho, ale také celého personálu na oddělení. Všechny sestřičky jsou nejen velmi vstřícné, ale také nešetří lidským přístupem, se kterým jsem se v žádné jiné nemocnici nikdy nesetkala. Takže si připadáte jako mezi přáteli, kterým na vás záleží, a to je v tom pooperačním stavu k nezaplacení. No a výsledek posuďte sami, dnes jsem přidala konečně obrázky do galerie, jsem měsíc po operaci...

arrow
profile_image
dajen11
od 28. 4. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Jahnet: ahojky,já se chystám na abdominoplastiku koncem srpna,v dubnu jsem byla u Pana primáře na modelaci prsou a jsem nadšená z výsledku i z přístupu pana primáře je to kouzelník.Vše u mně probíhalo v pohodě třetí den po operaci jsem šla domů,za měsíc mně čeká abdiminoplastika a to už asi taková pohoda nebude podle toho jak to tady čtu,myslím na to každý den,tahle diskuze mně ale hrozně pomáhá a motivuje.Je mi 40 let a po dvou dětech moje břicho vypadá podobně jako od Jahnet před její operací,hodně lidí mně od toho odrazuje,ale jsem už rozhodnutá,že k prsům přidám i nové bříško.Rspen možná není ten nejlepší měsíc,ale nevadí mi to ,je to už konec léta,snad nebudou vedra.Moc Díky za Vaše příspěvky,hrozně mi pomáhají a jsem ráda že nejsem sama,která takové operace absolvuje,ve svém okolí slyším spíše,,já bych na to nešla apod""

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na dajen11: Ahojky, tak jak se Ti dařilo u pana primáře a na oddělení vůbec?

arrow
profile_image
dajen11
od 28. 4. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Jahnet: ahoj,jsem moc ráda,že jsem si vybrala právě pana primáře Vřeského,je skvělý jako doktor ale i jako člověk.Už jsem u něho byla na modelaci prsou,u abda jsem váhala nebylo to pro mně tak důležité jako prsa.Po probuzení jsem trochu litovala,ale bylo to u mne tím že mi bylo hrozně blbě z narkozy,,ale po dvou dnech už se to jen zlepšovalo.N nemocnici jsem musela ležet 5 nocí a to ležení na zádech na těch jejich postelích se nedalo.Byla jsem hrozně unavená,ale na těch postelích a na zádech prostě nešlo zaspat,tak po třech dnech jsem si chodila k sestře pro prášek na spaní.Jinak bolesti žádné,pan primář po operaci k Vám chodí ,kontroluje,ptá se jak se cítíš.Ted už skoro po měsíci jsem spokojená,bříško mám jak ve dvaceti.Prostě dá se to vydržet a výsledek stojí zato.

arrow
Neprodává v Bazaru

Nevíte prosím kolik u pana doktora Vřeského stojí abdominoplastika?Myslím konkrétní osobní zkušennost,Nějaké ceny jsem našla ale nevím zdali jsou i s anestézií,atd

A je rozdíl v ceně pokud operuje ve Fakultní nemocnici nebo na Silesii??

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené