arrow
profile_image
cecilieje
od 30. 3. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Jak hodnotíte prodělanou abdominoplastiku s odstupem času? Hodně vás v diskuzích psalo, že jste měly i několik měsíců po operaci tvrdé a oteklé břicho, spravilo se to? Jak se hojila jizva? Je méně viditelná? Máte břicho stále ploché?
Já jsem sice hubená, ale po dvou dětech mi zůstala povolená kůže (teda myslím že špek to není ) a rozčiluje mně, jak mi přečuhuje z kalhot. Už jsem se objednala na konzultaci k prim. Vřeskému, tak snad mně nevyhodí Doufám, že by mi stačila miniabdominoplastika - máte popř. někdo zkušenost s touto operací? Jde mi hlavně o velikost jizvy (pokud by měl někdo foto tím líp). Za vaše názory děkuji.

já jsem po operaci skoro 5 let a nemužu si to vynachválit,ploché břicho zustalo i když jsem přibrala,pokud začnu hubnout je to nejvíc znát na tom břiše mám ho hned hubené,je tam prostě málo podkožního tuku a ten nový co tam vyroste rychle mizí,jizva je krásně světlá a já ji už ani nevnímám,patří to ke mě a mám ji i ráda rozhodně doporučuji i když ted mám trochu povislou kuži na žaludku tam to doktor málo vytáhnul a chtělo by to poupravit,ale už na to nikdy nebudu mít peníze..

arrow
profile_image
cecilieje
od 30. 3. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Petronela: Dívala jsem se na tvoje fotky a opravdu rozdíl super!!

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Byla jsem u prim. Vřeského mám foto v profilu.Hojení bez problému.žádná voda apod. ale jizva je jak vidíš .ale vůbec nelituji.jsem 4 měs. po takže ještě to bude vypadat jinak.břicho mi otékalo 3. msíce.tvrde je jestě.ale pan prim . říkal že to ještě sedne.Jizva je velká ale je to uplně jedno jestli jsi nešťastná z hnusného břicha a nebo máš jizvu.Měla jsem jizvu po cisaři a ta po 1 roce nebyla vidět skoro vůbec jak to vybledlo.

arrow
profile_image
Day
od 2. 2. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Ahoj, já jsem dva roky po a moje jizva je hnusná a lituji že jsem na to šla

arrow
profile_image
Day
od 2. 2. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Ahoj, já jsem dva roky po a moje jizva je hnusná a lituji že jsem na to šla

arrow
profile_image
kokaka
od 27. 4. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

ahoj, já jsem po opce 5 měsíců a výsledek není bohužel moc pěkný, břicho mám vypuklé a nepěkné

arrow
Neprodává v Bazaru

Já výsledek hodnotím stále stejně jako hned první dny po operaci. Jsem z bříška pořád nadšená a velmi, velmi spokojená. Jizva je sice hodně dlouhá protože jsem měla abnormálně veliký převis, ale zase je úplně nejníž jak jen je to možné a ani v hodně nízkých kalhotkách není vidět.
Podle mě hodně záleží jak břicho vypadalo před operací a co si kdo od zákroku slibuje. Když tady vidím v profilu bříška která jsou podle jejich majitelek hrozná a hnusná, tak si říkám že mít takové břicho tak bych na takovou operaci nikdy nešla, protože by mi to za tu operaci a jizvu nestálo. Ta jizva zůstane napořád i když bude vypadat sebelíp, kdo si myslí že existuje nějaká zázračná mastička anebo laser tak se plete a je potom zklamaný.

arrow
Neprodává v Bazaru

Naprosto souhlasím s Evelyn..ta jizva po abdominoplastice prostě je..a bude..s člověk to musí přijmout a stím do toho jít,mě osobně se jizvy hojí velice špatně,raději do profilu fotku ani dávat nebudu,abych neodrazovala případné další zájemce o plastiku bříška..ale věděla jsem to a s tím šla do toho,jsem po operaci rok a půl a za každý den jsem štastná a vděčná,chodím cvičit,posiluju a na břichu se mi rýsuje pěknej pekáček o) bez abdominopl.a sešití rozestoupených svalů bych toho nikdy nedosáhla,nebot jsem dřela jak kůň a výsledek nikde,ono s diastázou 6cm toho člověk moc nenadělá..takže ted jsem štastná,dokonale štastná,nelituju peněz,nelituju toho že mám jizvu..jediné čeho lituju je to,že jsem se neodhodlala dříve...užíivám si léto v dvoudílných plavkách,užívám si bokovek a vypasovaných triček a jsem vděčná za Omlazení a a všechny prima lidi,které jsem tu potkala,a kteří mi pomohli se odrazit..protože ty začátky jsou těžké,strach se zdá někdy nepřekonatelný..je to přeci jen operace,celkem náročná..ale když člověk ví co chce,dokáže to s odstupem času zhodnotit stejně dobře jako já..

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na pajducha: moc pěkně napsané

arrow
profile_image
ZANAZ
od 20. 1. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Já jsem po abdo 2 měsíce. Jsem ráda, že jsem se k tomu odhodlala. Jen lituji, že jsem to neudělala dřív. Jizvu mám a starám se o ni, jak to jen jde, abych udělala maximum pro dobré zhojení. Je mi jasné, že mi zůstane, ale stojí to za ten úžasný pocit...nestydět se v létě za tu žvýkačku místo bříška!

arrow
profile_image
swing
od 8. 4. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj,
jsem cca půl roku po opce (měla jsem rozestup na 4 mužské prsty, kýlu v pupíku a obrovský převis). Ze začátku byly nějaké problémy, břicho mi otékalo ještě po 4. měsících, ale dnes jsem max. spokojená. Jizva samozdřejmě je a nemám ji zrovna nejtenší, ale ten efekt je maximální. Po opce jsem ještě 4kg zhubla a teď při 172/58kg málokdo věří, že mám tři děti. Zrovna minulý týden jsem se bavila s manželem o tom, že i když nějaká bolest byla, tak pro takový efekt bych na to klidně chodila 2x do roka (kdyby to bylo nutné )
V žádném případě nelituji peněz, které jsem do toho dala (cca 30.000 Kč), v každém případě mi to za to stálo...kdybych věděla, že to bude tak úžasné, že mi to v podstatě změní můj život, tak bych dala klidně i víc .

arrow
profile_image
pipina34
od 29. 12. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Ahoj,
já jsem tedy "pouze" 4 týdny po opce, každý Váš názor a informace pečlivě pročítám, abych se dozvěděla více. Zatím jsem z výsledku trochu rozpačitá, protože při odchodu z nemocnice vypadalo vše nádherně, ale během dalších pár dnů se mi udělal nad jizvou neskutečný otok. Následně po 3 nedělích záváděli lékaři znovu drén, protože kromě otoku byl nad jizvou i obrovský krevní výron. Otok se nyní sice rapidně zmenšil, ale nad jizvou to vypadá, jako kdyby mi tam nechali takový ten tvarovací nafouknutý balónek.. a na levé straně nad jizvou to vypadá, že tam je schovaný pinpongový míčerk. Každý říká, že to chce čas, ale já propadám občas panice..Jasně efekt "před a po" je opravdu rozdíl, ale při představě, že to břicho zůstane rozdělené na hezké pod jizvou a příšerné nad jizvou, mě opravdu nenapadá nic než panika.. Naopak jizva a pupík jsou krásně zahojené. Pokaždé při kontrole se ptám lékaře a on mi stále dokola opakuje, že jsem měla velký zákrok (velký převis, 2kg) a že se to ještě vstřebá. Ale kdy? Užívám Wobenzym a jako když to vůbec nepomáhá...Máte někdo podobné zkušenosti? Prosím poraďte, předem moc děkuji.

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na pipina34: Ahojky, já mám též 4 týdny po operaci a jsem v pohodě, jizva je krásná, dala jsem do galerie fotky. Držím Ti palečky, dej tu vědět třeba za týden, určitě se to zlepší...

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na pipina34: Ahoj, ten otok bude způsobený asi tím krevním výronem, jestli se tam udělala kapsa kam to teklo tak že se to muselo drenovat, tak není divu, bude to chtít nějaký čas než se to vstřebá. Podle toho co tady čtu je to u každého jiné, já jsem měla převis kdy mě doktor odstraňoval přes 4 kg a žádné otoky jsem neměla, ale zase jsem měla velké problémy po operaci. Teď zase řeším víčka, co jsem četla tak je má každá za tři týdny zhojené že není skoro nic vidět a já jsem ještě pořád samá modřina a pytle pod očima třikrát takové jako před operací, takže je to fakt individuální. Chce to čas a trpělivost, musíme doufat se to srovná a výsledek bude skvělý.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené