1. . .3456789. . .1314
arrow
profile_image
Zanet96
od 26. 2. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Bany
A jak můžeš vědět,že by Ti to nevadilo?Nikdo jsme v té situaci nebyl.Já teda nevím,co by mě jako dítěti vadilo nebo ne,jelikož jsem takovou situaci neřešila.

No, co se týká menstruace a dospívání, se mnou o tom nikdy nikdo z rodičů nemluvil, takže i kdyby mne vychovávali dva chlapi vyšlo by to nastejno. Myslím že by homosexuálové měli mít stejnou možnost vychovávat děti jako hetero. Nejde o to vysvětlit otázky ohledně dospívání líp nebo hůř, ale ty informace umět podat, když se děti začnou ptát. Rozhodně bych pro ně volila možnost adopce, ale když chtějí vlastní dítě, proč ne. Myslím, že by pro ně měla platit také možnost financování oplodnění (u žen) zdrav. pojišťovnou stejně jako u hetero párů. Dost by mne zajímalo jak to mají s tím "aby po nich někdo zůstal jako pokračovatel rodu" jestli touží po dětech "z vlastní krve"?
A co si myslím jako bonbónek...z takových dětí vyrostou tolerantní lidé, kteří nebudou 4% menšinu lynčovat a odsuzovat za jejich odlišnost. Homosexualita není úchylka ani nemoc a nevidím důvod proč by nemohli žít jako ostatní lidé. To co dělají, není nakažlivé a nikoho tím neohrožují a to, co se děje v jejich ložnicích, to přece nepřísluší soudit nikomu, natož heterákům, že?

Paula01
Tak co se intimit týče, tak já dostala akorát knížku a bylo vymalováno. Co jsem si nepřečetla, to jsme podrbaly s kámoškama. Popravdě dřív se to tak nějak tutlalo. A tak si myslím, že to není zas takový problém, dneska se všude o všem otevřeně píše. No možná máš jiný vztah s mámou než já.

Cituji Paula01: Nezlob se, ale abych se svěřovala nějáké jejich kamarádce, kterou by mi dovedli....víš co znamená slovo intimní

kočko tak možná jsi měla mámu,která ti vysvětlovala všechno.Já teda ne takže u mě to jistily kamarádky a tetičky.A problém jsem stím teda neměla.Takové páry mají většinou osobní kamarádky,které děti znají od miminka.takže teta která by radila mím ,,rodičům'' a přebalovala mě by klidně mohla radit i intimně.

nedělala bych z komára velblouda, dítě se ve věku, kdy se začíná zajímat dejme tomu o sex, netouží svěřovat rodičům jako takovým, ať jde o chlapa nebo o ženskou. A základní sexuální osvětu zvládne kdokoliv. Mně doma nikdo nic nevysvětloval, dostala jsem od ježíška knížku a tím to haslo. A žiju, a maximálně spokojeným životem

Cituji Paula01: Nezlob se, ale abych se svěřovala nějáké jejich kamarádce, kterou by mi dovedli....víš co znamená slovo intimní? )

No, možná jsi z těch, kdo se mámě svěřovaly, ale já jsem tohle nikdy nezažila a rozhodně je podle mne snazší tohle probrat s odborníkem, kamarádkou nebo přítelem. Nikdo neříká, že by klucí přivedli nějakou cizí babu, ale třeba rodinnou přítelkyni ke které by mělo jejich adoptivní dítě vztah...třeba jak k milované tetě. Ne každý má takové štěstí na přátele, ale je hodně těch, co to takto cítí a raději se svěří přátelům než vlastní rodině. A díky tomu, že by šlo právě o homosexuální patrnery, tak si myslím že by otázky tohoto směru v jejich rodině rozhodně nebyly tak choulostivé a tabuizované jako v heterorodinách. aspoň já to takto cítím.

Cituji Zanet96: A jak můžeš vědět,že by Ti to nevadilo

nevím přesně co teď myslíš,ale jestli ty homosex. rodiče.tak tím jsem si jistá,ptž moje máme je 3xrozvedená tak jsem si zažila jako dítě svoje.Mít za rodiče dva taťky nemůže být horší.

arrow
profile_image
Zanet96
od 26. 2. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Dainty
Nikdo tu ale netvrdí ,že to jsou špatní lidé,není to nic špatného a opravdu je zde nikdo neodsoudil a už mě přijde srandovní,jak každý píše,že homosexualita není nakažlivá,tak to snad víme,to se tu neřeší a nikdo to tu neřekl.Já proti nim nic nemám.

Cituji Zanet96: homosexualita není nakažlivá,tak to snad víme,to se tu neřeší a nikdo to tu neřekl.Já proti nim nic nemám.

tak jaký by pak měl být důvod nesvěřit jim dítě stejně jako "normální většině"? Jen kvůli tomu jsem napsala tu otřepanou frázi.

Tak se tu nehádejte, nebo nás zase smáznou

arrow
profile_image
Zanet96
od 26. 2. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Bany
Myslela jsem,jak můžeš vědět co by Ti jako děcku z dětského domava vadilo nebo ne.,to jsem měla na mysl.Nikdo jsme z takového prostředí nešel,proto si myslím,že nikdo nevíme jak bysme zareagovaly.Jejda,snad jsem to napsala srozumitelně
Je mi líto co si zažila.

arrow
profile_image
Zanet96
od 26. 2. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Dainty
Jak jsem již řekla,společnost na to neni připravená a myslím,že by tím pak to dítě mohlo trpět,jelikož lidi jsou zlý.A plno lidí nerespektuje homosexualitu jako takovou,kor adopci těmito páry.
Vám všem je společnost šumák?Ale kdo to dítě pak "sejme"-společnost.Mě to jedno není,myslim hlavně na to dítě,i když Vy to vidíte jinak.

arrow
profile_image
Lucix
od 19. 4. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Obecně bych asi byla spíš pro adopci (důvod dětské domovy versus rodina), ale stejně si myslím že by to pro ty děti nebyla veliká výhra. Chudák děcko z toho bude mít guláš v hlavě, může to mít následky na jeho vývoj a třeba pak budeš nadoživotí zamindrákovaný Navíc, když bude mít jenom jeden ,,typ'' rodiče, vždycky bude něco postrádat. Já sem vyrůstala bez matky a můžu říct, že mi to fakt hodně chybělo...a chybí do teď No taky by mě zajímalo, co na to říkají psychologové.

Cituji elissabeth: mimochodem když to tak odsuzuješ jak si myslíš že by dětem změnilo život že by je vychovávali homosexuálové?

Ano, to by mě zajímalo také. Protože jsem to snad nepřehlídla, ale důvod jsi tu nepsala, ne?

arrow
profile_image
Zanet96
od 26. 2. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

elissabeth
pochopila si,co mě na tom všem vadí?Píšu to o příspěvek výše.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené