1. . .45678910. . .1314

Cituji Zanet96: Vám všem je společnost šumák?Ale kdo to dítě pak "sejme"-společnost.Mě to jedno není,myslim hlavně na to dítě,i když Vy to vidíte jinak.

Promiň, asi jsi to tady psala. No ale vždyť dnes je společnost daleko shovívavější, než byla třebas před 5 lety. Tento vývoj jde dopředu, takže bych v tom problém neviděla.

Cituji Zanet96: Je mi líto co si zažila.

já se obrnila a byly jsem tichý pozorovatel toho co se kolem mě děje.Akorát mám v sobě teď cosi ,,že rodina nadevše'' asi proto že jsem ji neměla.Ale děti se posmívají přesně za cokolii za tu 3x rozvedenou mámu,takže by mě nerozhodilo kdyby měli problém s taťky.
No a v dnešní době by mi to fakt už vůbec nevadilo,když jsem byla malá byla bych asi rarita,ale v dnešní době kdy mají děti za rodiče,alkoholiky,narkomany,prostitutky,magory co mlátí mámu a je jsou homosexuálové to nejmenší.

jenomže ničím jiným než praxí společnost k toleranci nevychováme. Také psychologové asi těžko nějak zjistí dopad výchovy homosexuálních rodičů bez praktických příkladů. Musím letět..., ale jednoznačně jsem PRO děti do homosexuálních rodin.

arrow
profile_image
Zanet96
od 26. 2. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

lollo
Holky,já bych Vám přála slyšet ty lidi např.u nás na chalupě a nebo tam co máme penzion a vůbec,s nimi se nedá mluvit,pro ně už homosexualita je něco hnusnýho a věřte,že takových je fakt hodně,a těm ,když se pak dostane dítko do ruky,jsou schopný mu napovídat takový věci,že bude mít strach a mindrák,opravdu.Ano,společnost se mění a nsad ještě v tom směru změní.Ale já si furt myslím,že na to prostě neni připravená.

arrow
profile_image
Paula01
od 14. 1. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Dainty
Ano mám dobrý vztah s mámou a navíc jsem měla 2 starší sestry...ale adoptované dítě bývá většinou jedináček, a opravdu dobré kamarády člověk najít může a nemusí, aby se mohl svěřit!! Já zkrátka homosexuální páry respektuji, ale nesouhlasím s nimi.

Bany, to jsi napsala úplně úžasně

Zanet96, to je přesně ono. Staří, netolerantní...ti co nás učili otáčet hlavu na druhou stranu, když jel kolem nás exot na vozíčku. Tahle generace už jiná nebude, my bysme měli být jiní a tu toleranní mladou generaci vychovat a připravit. ještě štěstí, že se na tom můžu podílet hned dvojnásobně

arrow
profile_image
Zanet96
od 26. 2. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Holky a zkusily jste o tomhle diskutovat s mužskýma?Já jo.

Cituji Zanet96: Ano,společnost se mění a nsad ještě v tom směru změní.Ale já si furt myslím,že na to prostě neni připravená.

Jenomže jak už tu někdo psal, společnost se nepřevychová tak, že jí to budeme tlouct do palice, ale praxí. Takže když se to stane něčím běžným, zavedeným, tak už budou nadávat jen babičky a dědové. To si myslím tedy já.

Cituji Zanet96: ,s nimi se nedá mluvit,pro ně už homosexualita je něco hnusnýho

ano vím,že jsou takový díky bohu jich moc není a nesnáším když někdo řekne,že jsou hnusný.Jsou to lidi a šmitec.
Kdyby přišel můj syn s tím,že je homosexuál přiznám se ,byla bych překvapená,ale jediné čeho by mi bylo líto ,že nebudu mít asi vnoučata.No a kdyby si je chtěl adpoptovat podpořila bych ho.

Cituji Zanet96: Holky,já bych Vám přála slyšet ty lidi např.u nás na chalupě a nebo tam co máme penzion a vůbec,s nimi se nedá mluvit,pro ně už homosexualita je něco hnusnýho

ale to už je jejich probléma a pokud je to užírá, ať ej to klidně sežere úplně. Kdybych byla homosexuální a měla vychovávat dítě, vysvětlila bych, co může ze strany ostatních lidí příjít, ale taky bych mu vysvětlila, jak to je ve skutečnosti a co má v danou chvíli dělat.

arrow
profile_image
Miinka
od 9. 3. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Jsem jednoznačně PRO, aby homosexuálové mohli adoptovat děti. U výchovy dítěte rozhodně nezáleží na tom, co mají rodiče mezi nohama, ale v srdci. A myslím, že je lepší dítě u dvou milujících homosexuálů, než u ženy a muže, kteří dítě nemají rádi, nestojí o něj. Navíc, když pomyslím, kolik dětí je v ČR v DD - děs, těm dětem by bylo určitě lépe v rodině, než v domově.

Cituji Bany: No a kdyby si je chtěl adpoptovat podpořila bych ho.

Ano, i na to je třeba myslet. Já taky nevím, jestli můj syn bude hetero. A pokud ne, tak budu mnohem radši, když společnost už bude v té době dávno převychovaná.

arrow
profile_image
Zanet96
od 26. 2. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Dainty
No,tak ale já nemluvím jen o té generaci.Pravda,že třeba té starší generaci dává zabrat něco ,co není v jejich očích normální přijmout a tolerovat,ale jde to.Příkladem jsou v mém okolí desítky takových,
Ano dnešní generace bude tolerantnější a v plno věcech zase až moc.

arrow
profile_image
Zanet96
od 26. 2. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

lucinkaf
No,tak když si myslíš,že je jednoduché to děcku vysvětlit ,co vše mu lidi můžou udělat,ok.Ty možná budeš statečná a poneseš to statečně,protože Ti je jedno co si Ti lidé myslí,já to tak jednoduše nevidím,bohužel no.Dítě je zranitelný a moc a zrovna aby mu někdo nadával,že má dva tatínky atd..slušně řečeno,no nevim,zda se dětský mozeček může obrnit.

Bany
Ano,mě kdyby jednou potkalo to,že mé dítě bude jinak orientované,neodsoudím ho,není za co ho odsoudit,byla bych s tím smířená,pravda,taky by mě zamrzelo,že "nebudou" vnoučátka,ale třeba budouA věř,že takových zlých lidí je až moc.

elissabeth
Ano,máš pravdu,vím,že dítě a nejen dítě, může trpět těma věcma co si uvedla.
Já prostě ve svém okolí opravdu neznám nikoho s názorem,že je pro,a většina,krom těch blbců,respektují sexuální orientaci.

Cituji Zanet96: když si myslíš,že je jednoduché to děcku vysvětlit ,co vše mu lidi můžou udělat,ok

u někoho to jednoduché je, pro někoho ne, každopádně já bych to udělala. Když přijde urážka, dítě to nepřekvapí tak, jako kdyby nevědělo, že to může přijít

Cituji Zanet96: no nevim,zda se dětský mozeček může obrnit

ale může. A děto tohle paradoxně snáší líp, než si dospělí myslí.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené