arrow
Neprodává v Bazaru

Hey lidi njn holt je to docela těžký juknu se na ten roaccuttan a uvidím..jo k doktorce i ke kožní chodim ale zatím mi neumí pomoc....njn ale už takhle dál žít nechci newím jestli mě chápete ale mám takové jebáky aj na zádek i na hrudi je to hnus a čtyři roky s tím žít je též hnus nwm jestki to ako zvládnu dál ale mám také rčení že plostě pokud mi to neustoupí do devítky tak nashledanou mno to víte pak už mě napadá jediný východisko smrt já plostě neumím to nenípat neumím na to naleznout lék tak ¨k čertu s tím!!!!dyk to je stejný jak rakovina taky nevíte jestli přežijete taky na to není určitý lék mno kua tak možná za pár let na to někdo přijde...no ale to už mi bude k hovnu však to možná znáte neumím už chodit ani mezi lidi spíše se jim podívat do očí neumím to no tak co a doma bejt furt zavřená též nechcu a koukat se okolo sebe na dokonalý lidi(spíše s dokonalou kůží je hnus...spíše závist taký divný pocit no...)tak ju lidišky hezky se mi tu s vámi docela kecáMVR

arrow
Neprodává v Bazaru

Jo a lidišky díky že vyslýchate moje depky vím že to není jednoduché sle co s tím čllověk nadělá tohle už se asi nezmění

arrow
profile_image
Hadice
od 1. 8. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Janisek
Tvoje depky nám vubec nevadí poslouchat, jenom jak to řikáš, tak se v tom sama poznávám.Ale sakra musí se to změnit.Minulej tejden to bylo docela ve třídě hustý.Jsem ve třeťáku a bavili jsme se v biologii učitelka začala mluvit o onemocnění kůže, asi si dovedete představit jaké to bylo pro mě šílené.A jak o tom mluvila neodborně, měla jsem chut vstát a všem říct co to vlastně akné je a jak to ničí psychiku.učitelka to mají děti ve 12 maximálně 15, takže já nemyslím vás, no hrozný to bylo.Ale mi to zvládnem!!

arrow
profile_image
Isaac
od 24. 1. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Nevím jestli se to někdy změní, postoj lidí k lidem s akné - jasně kamarádi (dobří kamarádi) vám vždycky řeknou že tohle (akné) vůbec neřeší a že vás mají rádi takové jací jste, stejně ale člověk uvnitř duše cítí že jim to vadí, že je na to nepěkný pohled. Nevím, je to strašné. Beru teď Roaccutane už třetí týden (lepší se to malinko ale velmi pozvolna) v něčem tady souhlasím s Janisek, jestli mi nepomůže ani Roac. tak bude prostě konec - dobojováno a prohráno. Sere (pardon snad mě za to admin nevyhodí) mě, že se Roa. nepíše dřív (jasně spoustu vedlejších účinků) ale kdyby se napsal dřív tak si myslím, že polovina lidí nebude mít tak nechutně zajizvenou tvář jako já.... je to nefér, život je v tomhle nefér. Pěkní lidi to mají všechno jednoduší. Navíc miluju takové ty dotazy (obvykle od napůl modelek (modelů) "Proč s tím něco neděláš?" To je s prominutím na přeshubu. člověk vyhzuje desetitisíce za kosmetiku a já nevím co všechno a někdo se tak kreténsky zeptá. Taky se začínám stranit lidí, nechci chodit na diskotéky a tak - já jako zrůda přece nemám na takovém přehlídkovém molu co dělat. Nesnesu ty pohledy druhých - co v jejich očích člověk vidí? - Soucit, lítost, odpor, hnus? Těžko říct.... Je to nefér!

arrow
Neprodává v Bazaru

tjn my jsme o přírodopis probírali kůži a co z ní vyrůsta hmmm že neuhádnete co řekli...akné no super já jsem se jen modliola aby neukázali na mě super no...jo a lidišky plostě za chvílu mi přijde můj kluk no a zároven se na něj těším ale i se bojím co na mě řekne co si bude myslet?co mám dělat...to nwm bojím se...kua proč něco tak hnusnýho jako je akné existuje!!!!!a druzí kteří nemají akné jak se mezi nimi mám chovat?normálně?a de to snad?

arrow
Neprodává v Bazaru

jo a ted jsem tu četla jeden příspěvek od jedném paní která říka že po dvou dětech se jí akné majinko zpravilo měla akné od 13-33let to je trsašný já to tak dlouho nevydržímnehledě na to že pořád nosím rozpuštěné vlasy rodině se to nelíbí a chtějí at je nosáím sepnuté a když jim řeknu že si je svazovat nebudu kvůli jebákům že každýá nemusí vidět každýn můj jebák tak to nechápou no super...stejně si je nosím jak chci já!!!jsem ráda že vy to alepson chápete

arrow
profile_image
Hadice
od 1. 8. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Issac
Tak s těma kreténskejma dotazama to je uplně přesný, na to se ani nedá co říct, oni si ty modely alias krásnopleťovci myslej, že s tim nic neděláme nebo co, nebo že o tom vůbec nevíme, že to máme.
Janisek
Mít akné 20 let tak na to taky nemám,já tedka ale opravdu hodně douzfám v ten roaccuttan, beru ho 4,5 měsíce a opravdu se to pořád lepší, ale snad to bude pokračovat.Když t nepomůžu, tak se zkusim chvíli počůrávat a když taky nic, tak už pak taky končim.

arrow
profile_image
Isaac
od 24. 1. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

hadice: A úplně mě dostávaj když si "krásnopleťovci" začnou stěžovat jak je to hrozný, že maj beďáry (přitom jejich beďáry by člověk zahlíd snad jen pod mikroskopem....) Jak se pak máš cítit?

ehm, jak to tak poslouchám tak se asi domluvíme a sejdem na Nuseláku (pokud nám nezabere Roaccutane)

arrow
profile_image
Hadice
od 1. 8. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Isaac
Jo přesně, to mě taky vždycky může.To sme byli se školou na výletě a holka na pokoji s naprosto perfektní pletí koukala do zrcátka a řikala, ty jo ´tenhle pupínek to je hrozný,a ptala se mě jestli to nevypadá blbě, mně která jsem vypadla asi 100x hůř, že jí to kráva nebylo blbý ty jo.
No hele s tim Nuselákem to tak nereálný fakt nevidim, tak joo, když tak se pak domluvíme víc lidí at je to fakt akce.

arrow
profile_image
Isaac
od 24. 1. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Hadice: No tak pozvem televizi, novináře a všechny kreténský dermatology (ať vidí za co můžou, že Roac. nepíšou dřív) - nejdřív tě nechaj vydepkařit z toho jak vypadáš a pak když ti ho maj napsat se ptají jestli nemáš deprese jestli ti ho můžou napsat, to je taky jak u blbých.

Tak se ještě učešeme - točí to televize. Pro zájemce je vedle stánek s Hot-dogem. Plánovaný seskok všech "uhroksichtů" se uskuteční ve 14:00 hodin...

Ne kočko-hadice, to zvládnem - bojujem!

arrow
Neprodává v Bazaru

Hey ako lidišky vy si z toho děláte ***** pardon...aůe zeptejte sami sebe máte na to dostatek vůle??????já to chtěla udělat hodněkrát a vyplynulo z toho že jsem srab!Bo ten kdo neumí žít neumí umřít....každý si toto pravidlo vysvěrluje jinak ale znamená to že ten kdo neumí žít hledá na světě něco co by ho z těch sraček vytáhlo...a nemá na to aby zemřel

arrow
Neprodává v Bazaru

****místo tědle roztomilých hvězdiček mělo bejt p*r*d*e*l

arrow
profile_image
Isaac
od 24. 1. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Janisek: Dík, tvoje rada mi ohromě pomohla. Možná na tom něco - asi bych to nedokázal.... Hned mám lepší náladu, když všechny moje sny stát se modelem, hercem atd. zničilo akné. Fakt hned se mi žije líp když vím, že k tomu všemu jsem ještě i slaboch který by nedokázal vzít si život....

arrow
Neprodává v Bazaru

Isaac:no jo no a co z toho kdyz je to prawda?...a neříkám že jsi slaboch je že já jsem si připadala ako srab!Jinak volba herce je mnohem lepší a kdo říká že lidi s akné nemlžou být herci?????to by byla diskriminace!!!!!!!!!

arrow
profile_image
Isaac
od 24. 1. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Janisek: To víš, že do očí ti to nikdo neřekne.... Do seriálu těžko s tím ksichtem co mám. Akné není jediná věc, která mě trápí.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené