arrow
profile_image
ellis
od 29. 12. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

ahojky ja pro sveho syna kupovala v lekarne pivni kvasnice a plet se mu zlepšila nyni je bez problému.chce to dlouhodobbé užívání ellis

arrow
profile_image
Šárinka1
od 22. 12. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj Hadice, synovi je teď 16 a kousek, boj s akné nevzdáváme asi se to opravdu zlepší věkem, protože teď mi připadá, že to má o chloupek lepší.

arrow
profile_image
claudia
od 23. 12. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Mě pomohl bioptrom mohu jen doporuči.

arrow
profile_image
Hadice
od 1. 8. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Claudia - Bioptrom??Co to je??Díky za odpověď
Sarinka - hm, tak 16 mi přijde ještě celkem málo, tak že držím palce

arrow
profile_image
Taranti
od 17. 1. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Moje zkušenost s akné v kombinaci s léčbou přes antikoncepci Diane35 je taková, že kdybych mohla volit jinak, hormonální antikoncepci bych brát nezačala!!! Doktor mi ji předepsal v skoro 19 letech, ja ji po 2,5 letech (2001 léto) vysadila s tím, že už mi zas tak nezabírá. Zhruba za 3 měsíce, jak se postupně vstřebávaly zbytky hormonů z ant., se mi začala pleť nehorázným způsobem horšit a to až do té míry, že jsem celý obličej měla obsypaný hloubkovýma bolákama, jež se prostě nehojily a nehojily, byly hnisavé apod. Ovšem musím dodat, že jsem s tím tehdy nic bohužel nedělala a takto to trvalo zhruba rok - byla jsem totiž v cizině (jen jsem na čas užívala tří různé tinktury na pročištění organismu, efekt naprosto žádný) a nechápu, co jsem si tehdy myslela, jak dopadnu - silně zjizvený obličej, jež zbyl po léčbě Roaccutanem, ke kterému jsem se po návratu z ciziny dostala. Kromě zhoršení pleti jsem měla naprosto neodhadnutelnou menstruaci, na jednu stranu je horm. antik. výborná - pravidelné menses, pleť to po většinou také spraví, ale na druhou stranu je člověk - můj případ - po vysazení na tom ještě mnohem hůř než předtím... Po návratu tedy Roac, které mě do 2 týdnů zabralo, byla jsem šťastná, jenže už jsem zase brala nanovo antik. 5 měsíců Roac. a pleť se vyhojila na 100% kromě pozůstatků v podobě již zmíněného velkého zjizvení obličeje. Antik. beru od té doby stále, už přes 5 let, prodělala jsem 2x laser kvůli jizvám, první něco jako Smoothbeam nepomohl (byla jsem pouze 1x), druhý erbiový laser před 2 lety mírné zlepšení, ale za ty peníze bych čekala mnohem lepší výsledek, i když svoji roli mohlo hrát to, že jizvy byly tehdy staré již 4 roky. Proces hojení byl u mě dlouhodobý, ještě teď mám pleť velice choulostivou... Pár procedůrama jsem tedy prošla, ale říkám si, zda to mělo cenu, neboť si netroufám říci, co mě čeká po vysazení té pomocné a zrádné antikoncepci...mám to risknout a přestat ji brát (dle mě je to vážně sv....., když se z toho tělo tak dlouho poté vzpamatovává - ne u všech, jasně, ale na mě to tak působí) nebo čekat až na otěhotnění - jenže v těhotenství by Roac., který mi pomohl, nehrozil, takže čím by si člověk v případě toho nejhoršího mohl pomoci???

arrow
profile_image
TERUSA
od 19. 1. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Čauky,chtěla bych se Vás zeptat, jak se zbavit akné, které je už tak trochu hnisavé, mam ho hodně na bradě, paní doktorka mi doporučila ,,Eryfluid" a moc mi to nepomáhá.... poradila by ste mi jak se toho zbavit něčim jinym, nebo nečim přírodním?...odpovezte

arrow
profile_image
Taranti
od 17. 1. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

terusa
Nejsem odbornice, nevidím tě a hl. každému zabírá něco jiného, proto je těžké poradit.
Nicméně být tebou bych si v první řadě zajistila dobrou doktorku-dermatoložku, neodbejvačku pouze nějakejma mastičkama, která bude i ochotná debatovat o tvém stavu. Zamyslela bych se také nad tím, zda je akné v rodině dědičné, pokud ano, v jakých formách se vyskytovalo, zda jen v lehčích či i v těch těžkých. Nevím, jak dlouho se s akné potýkáš, zda ho máš pouze na bradě atd, kolik ti je roků. Pokud se ti zdá, že se ti nějak rapidně zhoršuje, také bych si být tebou udělala vyšetření krve, zda je vše o.k., v tomto se teda moc nevyznám, ale já na nich kdysi byla, nebo třeba endokrinologické vyšetření, na gyndě hormonální vyšetření, ono to leckdy ničemu nepomůže, mě např. zjistili relativně normální hladinu mužskejch hormonů, ale přitom mám zvýšené ochlupení v obličeji, takže v tom případě nevím z čeho to je.. také zda netrpíš na střevní potíže, odraz střev se často projevuje ve tváři...r
Rozhodně do začátku uprav stravu, pokud nemáš zas tak pevnou vůli na omezení řízků, čokolád (to já moc nemám - ale čoko mi akné nijak nezoršuje, to spíš že prostě přísun cukrů ve velkém množství není dobrý, nic nového pod sluncem apod., hodně pij, čistou vodu, zelený, černý čaj, prolejvej si ledviny , prostě stravu jistě odhadneš co bys měla neměla.
Paplala bych na sebe minimum kosmetickejch výrobků. Ohledně mastí na akné, je to řešení pouze vnější, příčinu to neodstraní, ale může samozřejmě pomoci. Já jsem svého času používala všechno možné, ocenila jsem Zineryt, ten mi vyhovoval lépe než Er., je to ale indiv., Skinoren, kt. kůži tak nevysušuje, je šetrný. Na trhu existuje obrovská řada výrobků, já už posledních pár roků nic význ. nepoužívám, tudíž ani nevím zda je něco nového, to snad někdo jiný poradí, ale stejně opakuju, je to individuální, někomu můžou vyhovovat gely třeba Normaderm od Vichy či jiných obdobných lékarenských značek - jsou ale dražší (Bioderma, La Roche Posay, Avene a nevím co ještě), ale myslím si zas jen u mladé pleti, tak do 22let, pak i když podléhá pleť akné a je relatvině mastná, už v těle stejně nastává proces stárnutí a je lepší to moc nevysušovat......výrobky z mořského moře, VICCO TUMERIC - to sice neznám, ale když jsem o tom četla, znělo mi to dobře, krém, založený na poznatcích Ayurvedské medicíny dezinfikuje, čistí a regeneruje; olejíčky od Salusu - brutnákový olej, pupalkový olej, ono stačí mrknout na net, třena online lékárny, vybereš rubriku akné a vyjede ti spousta věcí, člověk často hledá hledá než najde co mu doopravdy pomáhá.
Já do svých 19 let používala různé vody, masti, krémy, co mi kožařka předepsala, měla jsem i různé lihy apod, který teda jsou absolutně neštrný ke kůži, to už snad doktoři nepředepisujou, tehdy mě to stačilo. POkud je to běžné akné, tak ti výrobky by mohly pomoci a postupně by se ti to vyhojilo, znám spoustu mých kamarádů, co měli problémy s pletí, menší větší, ale dostali se z toho.
Kamarádka která má teď v poho pleť - bere teda jako vetš. i antikoncepci horm. - ta si vždy vychvalovala např. ten Skinoren, ona měla pleť i hodně citlivou, tento ji uspokojil nejvíc.
Mírně zmatečný co, snad si z toho něco vemeš, každopádně přeji šťastný konec a žádná trápení.

arrow
Neprodává v Bazaru

Nazdar lidicky jmenuji se Jana jebáky mám už 4 roky a chci se kvůli tomu zabít já už takto žít dal nechci a nemůžu je to hnus neznáte na to opravdu něco osvědčeného prosííím nikdy bych vám to nezapomněla jsem z toho hrozně zoufalá:´-(

arrow
profile_image
Hadice
od 1. 8. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Janisek
A chodíš ke kožnímu?Nechceš brát ten roaccuttane?Hele já tě naprosto chápu, mám uplně stojný sklony tady to taky skončit.Ale dyt to opravdu za to nestojí,jsou lidi co jsou na tom třebA hůř(vozejčkáři, rakovina, AIDS..)nám v podstatě nic není.ALE já nemám moc co uklidnovt tady, protože se cítím uplně stejně, ale zkrátka vim, že zabíjet se je nesmysl.Ale řikám, že akné, lupénka a tak je néjhorší onemocnění co se psychiky týče, je to těžký koukat na fotky se třídou a ted se videt, já prostě jsem kromě u nás doma pro sebe jakoby zrušila zrcadla, nikde se ve škole nekouknu, dělám že nejsou a holky je maj předsebou tisíckrát.Kdybych se podívala, musela bych utéct ze školy.Prostě se drž.Aknisti jsou strašně silné osobnosti.Je pro mě hrozn když vidím nějaké ho člověka co má fakt dost akné a vypadá, že je spokojenej a tak, ale přitom vim, že je psychicky třeba na dně, protože to znám.

arrow
profile_image
MagdaA
od 23. 7. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Janisek
Vyzkoušej konopný krém na akné od CutisHelp, prodávají ho v lékarně. Denní i noční, každý stojí kolem 200,-. Mě opravdu hodně pomohly, teď používám už jen noční, protože opravdu hodně vysušují, ale na akné teda opravdu zabírají. Tak za zkoušku nic nedáš, ani to není moc drahý. Držím palce.

arrow
Neprodává v Bazaru

Hadice:Ano chodim ke kožní ale dala mi:Eclearn,fucidin,eryfuthdryl...a další já už plostě tak žít nechcu co to je ten roaccuttane?jinak díky že jsi se mi ozvala

arrow
Neprodává v Bazaru

MagdaA děkuji zkusím CutisHelp a ten je na předpis?

arrow
Neprodává v Bazaru

Hadice:ale já se ted cítím mezi lidma strašně neumím se na ně ani podívat

arrow
profile_image
MagdaA
od 23. 7. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Janisek
Ne není, ale nemusí ho mít všude. Jinak jde objednat i přes internet.

arrow
profile_image
Hadice
od 1. 8. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

janisek
Koukni se jsem na tu stránku tam je o roaccuttanu víc než dost i doktorka ti to řekne o tom, jestli ti nic nezabírá, bylo by to nejvhodnější.A s tim díváním na lidi to mám stejný, je to krutý, ale zkus se na to povznést a řekni si já tam nic nemám.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené