Reaguji na BlueRose: určitě, já téměř vše kupuji až po vzorečcích

arrow
profile_image
missinkaxo
od 22. 9. 2016
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

ahoj, já si myslím, že to bude určitě těmi kortikoidy, jsou to hormony a ať chceš nebo nechceš, teď se to srovnává, ale mělo by to jít pryč, co nejdřív, neboj Pokud máš už zkušenosti s HA a zhoršením pleti poté a následným zlepšením, tak se ti to zlepší, musíš to jen přetrpět
a za mě to opravdu nemáš tak špatné, jak si myslíš

arrow
profile_image
Ayse
od 16. 7. 2016
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

méně než
10 příspěvků

Já měla přesně takovou pleť když jsem jedla mléčné výrobky. Teď jím jen bezlaktózové a v malém množství a pleť mám krásně hladkou. Jinak po vysazení prášků má akné asi každá

arrow
profile_image
Pampeliška82
od 23. 6. 2017
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Ahoj, taky bych to určitě nemačkala, budeš mít pak jizvy a nemyslím si že je to pravé akné. Jak píšou holky může to být hormony. Také jsem řešila po vysazení antikoncepce navíc se mi objevily i nehezké pigmentové skvrny na čele. Začla jsem s detoxikací a kupuji krémy s aloe verou. Vynechávám mastné těžké jídlo, kořeněné a piji hodně vody.

arrow
profile_image
taffi79
od 26. 6. 2017
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

To vypadá na čištění organizmu. Vždy když se najede na detox, lepšís travu a tak, tak se u toho vyplavují nečistoty z těla a takhle to většinou i reaguje na pleti. Hlavně, když se čistí střeva. Pij hodně vody, nemačkej to, můžeš si v lékarne pořídit třeba pytiol, krásně hojí akné. A jinak už jen vydržet. Držím palce, ať je to brzo pryč.

arrow
profile_image
BlueRose
od 2. 3. 2017
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

S odstupem času píšu, že se to pak srovnalo, asi opravdu to bylo těmi kortikoidy, štve mě, že jsem vůbec musela brát a ještě pak zpětně vlastně zbytečně, ale co už, hlavní je, že už je to pryč.
Jinak pleť už nevypadá takto šíleně, nemám ani klasické akné, takový ty bílé pupínky, to vůbec, ale takové drobnější červené a nejvíc na bradě, tu mám celkově takovou červenější a pak zanesené póry na nose, to musím pravidelně čistit, prý stejně nic jiného nepomáhá. Jinak zkouším hodně omezit cukr a hodně jsem slyšela o těch mléčných výrobcích, že se spravila pleť, tak to zkusím, ale to půjde u mě těžce, něco mléčného mám několikrát denně, tak než to začnu nahrazovat, to bude boj, ale snad to bude stát za to. Všem moc děkuji za rady a tipy!

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené