arrow
profile_image
tiny12345
od 8. 10. 2016
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Ahoj, už minimálně 5 let mě trápí takové hrbolky na čele v barvě pleti. Hrbolky nejdou vymáčknout a každý rok jich je víc a víc, už vypadají jako krupička. Na akné jsem dřív hodně trpěla, hlavně na takové ty boláčky po kterých zbyl jen stroupek. Teď už se mi jen sem tam udělá malý pupínek, ale tyto hrbolky a rozšířené póry prostě působí jako kdybych měla stále pleť v hrozném stavu s akné. Chodím ke kožní, před 3 dny mi předepsala akneroxid s tím, že by to mohlo pomoct hrbolky odstranit, jinak poslední možnost je prý chem. peeling nebo laser. Každopádně při používáni akneroxidu mám jakoby alergickou reakci na očních víčkách, jsou mírně oteklá a hodně zarudlá, svědí. Zatím se mi vůbec nezdá, že by akneroxid nějak pomáhal, spíš jsem taková zarudlá, celé čelo a tváře mě svědí a hlavně jsem vysušená, ikdyž pořád akneroxid přemazávám hydratační dětskou niveou. Kdyby jste s těmito hrbolky měli někdo zkušenost, tak moc prosím o radu, protože už vážně nevím, co s tím.

arrow
profile_image
Pajia
od 11. 1. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ahoj s hrbolky zkušenosti nemám, ale s akneroxidem jo. Měla jsem stejné reakce, to budeš mít první týden, pak už to bude lepší a lepší. Jedná se o to, že akneroxid ti vlastně odmaštuje plet, proto ona reaguje otokem,s věděnim a zarudnutím. Nesmí se to s ním samozřejmě přehánět.
Co se týká těch hrbolků, záleží z čeho jsou tvořeny. Možná bych zkusila ještě černou mast.

arrow
profile_image
jirabous
od 25. 12. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

ahoj, mám taky hrbolky na obličeji. vyzkoušela jsem leccos a nic. byla jsem dokonce na chem.peelingu a taky nic. začala jsem žívat antikoncepci jeanine a trošku to zmizelo.

arrow
profile_image
Lorien83
od 21. 3. 2017
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Akneroxid těžce nedoručuji používat déle než 3 měsíce. Je to stračka největšího kalibru, která ničí pleť do hloubky, já ho používal přes 10 let akné sice ustoupilo, co po těch 10 letech propuklo to bylo peklo...jen potlačuje problém, nic neřeší.

Nejsou to mílie? Zkus si to dát do googlu, jestli ano tak ti to odstraní kožní doktorka.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené