arrow
Neprodává v Bazaru

Holčiny nemáte některá zkušenost po operaci s alergii na šití?Jsem vděčná za každou radu.Díky

arrow
profile_image
tirafa
od 17. 3. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Není to na té fotce moc vidět. Jak jsi došla na to, že jsi alergická na šití? Viděl to tvůj lékař?

arrow
Neprodává v Bazaru

Ahojky,viděl mě známý chirurg,prý to vypadá na alergii na šití,v pátek jedu na kontrolu,tak uvidím,co mi poví oni.Celkově se ale špatně hojím

arrow
profile_image
Smirny
od 17. 2. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj,
takhle mi vyhnisala jakákoliv jizva, co jsem kdy měla šitou.. vylezou mi i stehy, co jsou vstřebatelný.. Prvně mi na zádech vyřezávali dvě velký mateřský znamínka, doporučila to kožní. Hojilo se mi to dva měsíce, nejdřív to začalo pár dní po zašití hnisat, pak lezli stehy ven, doktor mi musel ránu znova otevřít a všechny stehy odstranit i ty vnitřní. Hojilo se mi to rozešité, jen přelepované náplastmi, mám na zádech takový dva průstřely Od tý doby jsem byla ještě šitá celkem 3x, padám na kole při sjezdu, pokaždé stejná reakce, doktor mi taky říkal, že to je alergie na šití, že to tělo chce vypudit pryč. Takže mám pár opravdu "pěknejch" jizev

arrow
Neprodává v Bazaru

sabadoška
Ahoj, mě se prsa po zmenšení taky hodně špatně hojily. Nemusí to být alergie, mě doktor vysvětlil že když se dělá zmenšení z hodně velikých prsů tak se to stává protože je kůže na prsou zeslabená a je tím pádem zničená a neplnohodnotná a horší hojení je častější. Zrovna jako tobě mi vylézaly stehy a rozjíždělo se šití. Asi měl pravdu protože když jsem byla před dvěmi měsíci na abdominoplastice, měla jsem po 3 týdnech všechny stroupky vyloupané, nevylezl mi ani jeden steh a jizva je krásná.

arrow
profile_image
Smirny
od 17. 2. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Sabadoška: držím pěsti, ať je to u tebe pak v pořádku jako u Evelyn

arrow
Neprodává v Bazaru

Evelyn:A jakou máš zkušenost,doufám,že se ve mě nebudou rejpat,jak tu popisuje Smirny,já si dávám řepíkové obklady a prsa nechávám větrat,co mi poradíš ty,zhojilo se ti to nakonec,já už jsem zoufalá,mám fakt smůlu

arrow
Neprodává v Bazaru

sabadoška
Ahoj, já byla stejně zoufalá jako ty, dávala jsem obklady z řepíku, svítila biolampou, ale všechno bylo *** platný. Měla jsem stejně jako ty drobné nekrózky které se dlouho držely a když odpadly tak se mi z nich udělaly otevřené defekty které se vůbec nehojily. Můj doktor byl toho názoru že je lepší to nechat volně zahojit. Dal mi speciální krytí pod kterým se udělala nová kůže. Taky jsem chodila na biostimulační laser který ti můžu opravdu doporučit. Trvala to asi dva měsíce než se to úplně zhojilo. Je to sice běh na dlouhou trať, ale neboj nakonec se ti to zahojí.
Mě teda zůstaly dost nevzhledné jizvy, ale asi s nima nic dělat nebudu protože když má někdo sklony ke špatnémi hojení tak není záruka že se to nebude opakovat a nebo to může dopadnout ještě hůř.

sabadoška
Divné je,že od doktorky Vraspírové jsi druhá tady na Omlazení,kdo má takto špatné hojení.............ono to asi nebude tebou a tvým hojením

arrow
Neprodává v Bazaru

Laky
No já bych řekla že ze dvou případů jedné lékařky těžko usuzovat. Těch co měly problémy s hojením je určitě daleko víc i od jiných lékařů a z daleko známějších klinik, ale málokdo má odvahu to přiznat a zveřejnit to.

Evelyn
Jen jsem konstatovala,že je to divné.

sabadoška
Může to být problém paní doktorky (což si nemyslím). Mám pocit, že se prostě špatně hojíš. Pokud nemáš dobrý pocit, zavolej si k jinému chirurgovi, ať se na to podívá. Sama píšeš, že se špatně hojíš- možná je i alergie na šití. Opravdu bych to nechala na doktorovi, co s tím. Radši bych moc nezkoušela něco nového, aby jsi to neměla ještě horší. Psalo tady více holek, které měly problém s hojením. Nějaké témata jsou i v sekci jizvy- tak zkus něco vyčíst tam. Jinak přeji hodně štěstí- a chce to hlavně klid, oni nervy tomu hojení moc nepřidají.

arrow
Neprodává v Bazaru

Holky díky,počkám,co nato paní doktorka,zatím budu pokračovat v řepíku

sabadoška
Asi to chce čas - někdo se prostě špatně hojí. Koukni se do starších témat jizvy, znaménka- je tam spousta holek, co řešily podobné problémy. Určitě nejsi sama- jen málo kdo s tím jde do diskuse.

arrow
Neprodává v Bazaru

Cituji sabadoška: Holky díky,počkám,co nato paní doktorka,zatím budu pokračovat v řepíku

Určitě nejdřív všechno konzultuj se svojí doktorkou, ona ti poradí nejlépe. Zkus se zeptat na biostimulační laser.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené