vanilinka
Bafíček je krasavec

arrow
Neprodává v Bazaru

Mame psa Tobiho z útulku už je to dědoušek ma přes 10 let je to užasný stvořeni..a zastávam názor ten ,že jak si pán psa vychová takový bude...foto v galerii

arrow
Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Ahoj máme doma roční fenku Sendy,je kříženec staforda s bulíkem,je to zlato a celkem poslouchá,ale jakmile venku vidí hafany tak si chce hrát a odmítá povel ke mě,z toho důvodu musí být pořád na vodítku,má 26 kg a kdyby skočila na jorkšíra tak je z něj placka,poradí mi někdo co s tím?

Díky,i když mě se líbí snad každý pes.Oni jsou všichni úžasní.Opravdu záleží na výchově pána.Náš Baf to měl na dvě strany.Brácha ten zlej,přísnej a vychovávající a já protiklad hodná,rozmazlující.Baf je moc prima pes.

arrow
profile_image
Nastys
od 17. 8. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Tak my máme stafordíka kříženého s dogou... ;o) .. velká podoba staforda, jen není tak mohutný a je o trošku vyšší.. jmenuje se Dasty ...na veřejnosti se rád předvádí, takže bez vodítka ani ránu.. ;o) ale to jsem četla, že to občas stafordíci mají v povaze... se jaksi předvádět...jinak klasika sedni, lehni, zůstaň, přines, štěkej ;o) zvládáme.... jsou nám 4 roky... je to mazlik celé rodiny.. nemluvně o tom, že na postel nedá dopustit..

Závisí jak ho povedete, ale i na tom zda má povahově kvalitní "rodiče", Já jsem měla staffa 11 let a k tomu dvě malé děti. Bylo to vždy bez problémů, fenka děti milovala, nikdy si nedovolila na ně ani zavrčet. Ale taky jsem byla vždy s ní, děti s ní samotné téměř nebývaly. Obecně je to rasa, která miluje lidi, ale nemusí ostatní psy. Děti ji mohly tahat za uši a ona je za to vděčně olizovala. Byla zlatá. Bohužel nám letos umřela.

ales
Náš Bafík také děti miluje.A vůbec miluje snad všechny lidi.Dokonce bráchovi lezli na balkon kluci a on je vítal je to prostě pes vítací.Moc ho milujeme.Bohužel se moc nesnese se psema.Fenky to jo,ale psi to je kámen úrazu.Teď má šlinc na krku,tržnou ránu.Včera sním brácha byl venku a střetli se s pitbulem a byla rvačka.

arrow
profile_image
christyy
od 7. 10. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Ahoj všem, chtěla bych Vám představit naší holčičku Ginu, původně to měla být stafordka, ale vyklubalo se z ní tohle. Je to zlatíčko, jen je hrozně uštěkaná když se jí něco nelíbí, ale to je bohužel moje chyba, je to můj první pes a je rozmazlená. No, chybama se člověk učí....
Říkám si, že důležité je, že je hodná na lidi, děti, nepere se, neutíká a nechá si říci. Čím je starší, je i poslušnější.

arrow
profile_image
christyy
od 7. 10. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

tak bez fotečky, nedovolilo mě jí to sem nahrát.....

arrow
profile_image
Zuzinaa
od 8. 10. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

to Mal_Doral: dovol, abych te opravila, kdyz si na zacatku psala "No to ti přeji hodně štěstí při výchově! Je to docela makačka jak se stafordem, tak s ovčákem obzvlášť." nevím, jestli mas i nejake zkusenosti s NO, ale na vycvik je to asi nejlepší pes. To se se stafordem nedá srovnávat, staf je osobnost, člen rodiny, ten nechce bejt "jen" pes. Většina zkušenej kynologů říká, že radši vychovají pět německým ovčaků než jednoho staforda..
to Vanilinka: my asi Bafa známe, už si s mojí skoro půlroční amstafkou Barcelonou hráli.. ale on je divokej a Barca se bála:.. byly ji tři nebo čtyři měsíce, teď už by sním lítala jak o život.. se můžem domluvit na nějaky společny venčení..
to narta05: to musis ukazat fotky.. mame kamose bulika a říkali jsme si, jak by asi vypadali stenda s mou fenkou..

omlouvám se, že píšu všechno dohromady, ale našla jsem tohle forum až dnes a nedalo mi to, nenapsat vše co jsem měla na srdci..

Zuzinaa
jo Bafík je dobrák a s čubinou by si určitě hrál a to je fajn,že se znáte.Tak znáš bráchu a byl by jistě pro,aby jste se s hafanama sešli.

arrow
profile_image
Zuzinaa
od 8. 10. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

to vanilinka: no s bráchou jsem se všehovšudy bavila jen jednou.. ale od vidění se známe.. tak se třeba,někdy zas potkáme..

Ahoj, ráda bych se taky přidala mám roční Stafordku jménem Daisy.Je to zlatíčko rodiny,myslím že by nám v životě neublížila. Co se týče výchovy tak někdy něco udělá hned, jindy na to má doost času, takže to chce určitě hoodně trpělivosti a hlavně tyhle psi netrestat - neví za co to mají. Chce to stále chválit a odměňovat pamlskama. Jinak jsem tu četla o posteli. Ona s námi v postely spí už od začátku, ale když jí rázně ukážu místo a řeknu Na postel nesmíš tak do postele nejde. Asi dar od Boha No Daisinka je původně Stafordšírský teriér,ale mám pocit, že je "říznutá" se Stafordšírským bulíkem. Ale i tak jí mám ráda a nedám na ní dopustit.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ahojky, mám v plánu si pořídit stafordíka.. Měli jsme jen německého ovčáka, je výchova opravdu těžká?

Reaguji na sejbina:
My také Zrovna hledám fenečku
Máme SBT, stafordšírského bulteriéra a dlouho jsme nad stafordem uvažovali. Jsou náročnější na výchovu a výcvik, ale vždy to může jistit kvalitní cvičák. Nemám srovnání s NO, ale přístup k AST by měl být určitě trochu jiný, AST potřebují ne dril, ale důslednost, ne fyzické tresty, ale pevnou ruku.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené