arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Mám po konzultaci, operce bude v lednu. Byly mi navrženy anatomické impl.,... Myslela jsem, že si nechám udělat "přirozená prsa" a pak je budu push-up podprsenkou zvedat. Jenže je tady problém s tím prádlem, doktor nedoporučuje denní nošení kostic. Prý nevadí, když si kostice dám jednou za pár dní. Ale neustálé nošení může implantát posunout, už takový posun reoperoval. Takže se mi moc nelíbí představa, že budu celý týden do práce nosit sportovní podprsenky, hlavně v létě pod tílka. Jak to bude vypadat? Tady by mě zajímaly vaše zkušenosti. Hlavně po letech, kdy se prso určitě prověsí.

Kulatý implantát by byl řešení - prsa by vypadala i naostro pod trikem jak s push-upkou, ale hrozně by na mě trčely, viz.foto v galerce. Navíc z kulatého mám i strach, vím že se dá dát i nízký profil, aby nebyla ta "koule" nahoře tak extrémně vyrýsovaná, ale... to bych byla prostě na první pohled "silikonka" při těch ml, které chci Pokud jsem na omylu, vyveďte mě z něj

Chtěla bych vědět vaše zkušenosti hlavně s anatomickými. Jak to řešíte s prádlem, jaké prádlo nosíte do práce, taky jestli s push-upkou ten anatom dostatečně zvednu a docílím stejného efektu jako s kulatým? U anatomu mám strach, abych po letech neměla ty prsa spadená až moc. Asi si moc nevyberu. Děkuju za vaše zkušenosti jak s anatomem, tak i kulatým.

arrow
Neprodává v Bazaru

Mám prsa 4 roky a kostice nosím denně,žádný posun není..

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

To jsem ráda právě to taky řeším, kvuli tomu, že mi bude snižovat podprsní rýhu. Tak i proto jestli to nebude u mě rizikovější s tou kosticí pod prsem.

arrow
profile_image
tafi
od 21. 8. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na sára4: Ahoj,já mám anatom 375 ml,prsa jsem měla snad úplně stejná,jako máš teď ty.Já už bych do anatomu nikdy nešla a vyčítám si to už skoro rok,že jsem na ně kývla.Nemám žádný dekolt!!Neudělá mě ho ani ta podprsenka.To když jsem nosila před operací podprsenky Miraculos,měla jsem ho luxusní.Proto za celý rok nikdo,ale opravdu nikdo nepoznal,že mám zvětšená prsa.Jedině v plavkách,tam je vidět rozdíl.Ale v oblečení vůbec žádný. 9.12 je budu mít rok.Podprsenky s kosticí nosím denně a na noc pořád ještě stahovací,nebo sportovní.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na tafi: děkuju za názor! a jakou máš značku implantátů a jaký profil?

arrow
profile_image
tafi
od 21. 8. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na sára4: Natrelle,profil střední.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na tafi: To je mi líto :/ ale aspon v těch plavkách nebo nočních košilkách se nemusíš stydět, jako dřív před zákrokem. (beru to podle sebe - já se stydím)
Myslela jsem, že když by velikost s anatomem nebyla ideální, tak to podprsenka ve výstřihu zachrání a pak naostro "bez" budu mít alespon nějaká (hlavně přirozená) prsa, ale po tvé zkušenosti mám z těch anatomů čím dál víc "zvláštní" pocit. Navíc, když to ani ta podprsenka nezvedne...

Ahoj, mám 2 roky anatomy, stř.profíl 315 ml. Klasická (néé ta hodně vyztužená) pushupka mi uděla bezva výstřich - nosim hlavně v létě. Kostice nosim od 2 měsíce po opce a jak píše Tamara, žádný posun nebo něco neobvyklého není.

arrow
profile_image
tafi
od 21. 8. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na sára4: Ano,to máš pravdu.Naostro to je samozřejmě paráda,předtím jsem se už před manželem ani nedokázala svléknout,fakt jsem se styděla.Vím,že tu spousty holek psalo,že jim to ten dekolt udělá,ale další zase psaly,že ne /diskuze,které jsem sledovala před rokem/Prostě ten vrch mám pořád plochý A když jsem se na to doktora ptala,tak mě říkal,že se to pěkně vyplní.A ono houby.....když se dívám do zrcadla,vypadají pěkně,ale na fotce to je,jak kdyby byly svěšené...Mě šlo taky hlavně o to,aby to bylo vidět v oblečení a ne jenom když se vysvléknu.Od toho jsem měla miraculosky.

Reaguji na sára4: Já mám anatomy už 5 let, Natrelle 345ml a za mě říkám, už NIKDY! Nechápu, že jsem se do nich nechala ukecat.Pořád musím nosit podprsenku, a nejlépe dvojutou push up. Jak psala Tafi - svěšené švestky. Mrkni na moji galerii. Teď v lednu jdu na reoperaci a nemůžu se dočkat až je vyměním za kulaté. Myslím si, že velikost co Ti dr navrhnul tak můžeš mít tu samou i v kulatém implantátu a nebude to nic přehnaného ale bude to přirozený a moc hezký.

Jinak velké riziko u anatomů je přetočení. Já jeden prs přetočený mám, poznáš to i na fotce.

arrow
profile_image
Helmut
od 23. 10. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na michelle89: Co blbneš, vždyť máš ta prsa parádní...

Reaguji na Helmut: Děkuji za pochvalu ale já mám pocit, že mám "veverčí uši". A nechce se mi pořád prsa zvedat push upkou. Myslím si, že i z toho se mi ten imploš otočil.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Já mám anatomy, v říjnu to bylo dva roky. Musíš si v hlavě ujasnit, co je cílem operace. U mě to bylo, aby prsa byla krásná jak v podprsence, tak na ostro - tudíž přirozená. Nechtěla jsem dva melounky pod tričkem. Když chci výstřich, vezmu podprsenku s kosticí (žádnou push up), když nepotřebuji vyplnit výstřich, nemusím mít žádnou a prsa mám stále hezká. V plavkách nikdo nepozná, že mám silikony, což byl můj cíl. Pokud však chceš, aby výsledek byl výrazný, nech si udělat kulaté implantáty, byla bys pak zklamaná. Teď už je to opravdu jen a jen o tobě. Ty musíš vědět, co přesně chceš.

arrow
profile_image
mmakulacek
od 25. 8. 2015
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Holky, tak teď jsem docela vyděšená. Taky mám navržené anatomy a operaci už za 14dnů

arrow
Neprodává v Bazaru

Mám dva roky anatomy a spokojenost. Dekolt mi udělají,drží na místě (žádné věšáky),když obleču push up podprsenku mám krásný výstřih :) chtěla jsem původně kulaté, ale kvůli málo žlázy a tuku, jelikož by se kulaté rýsovaly jak dva pomeranče, mám anatomy a i.když jsem se jich bála, tak teď jsem.šťastná a neměnila bych

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené