arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Holky moc děkuju za každou vaši reakci. Dívám se do vašich galerek a teda všechny jste dokonalé jedna vedle druhé a jak vás vidím, žádné "věšáky" bez podprsenky nemáte.
Ale i tak jsou tady holky, které spokojené nejsou... no to je rozhodování

Vím, že by mi asi vadilo, když bych s kulatým profilem byla nápadná. Ale zase na tu plastiku jdu z důvodu, abych v oblečení vypadala žensky a měla konečně hrudník. A šlo poznat, že mám o něco větší prsa.
Budu ho mít na pohled v šatech s anatomem větší? (podle vašich fotek bych řekla, že jo, ale radši se ptám)

arrow
profile_image
mmakulacek
od 25. 8. 2015
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na sára4: proč ti vlastně doktor navrhl anatom. Nebo si můžeš vybrat? Mně anatom nejde, to mi vysvětloval - kvůli poloze bradavky, to bych musela i na plastiku a vzhledem k prsům 00 nic by to ani tak s kulatým nebylo prý hezké

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na mmakulacek: Já mám ten pocit, že u mě nijak razantně kulatý nevyloučil. Proto ten brouk v hlavě. Problém je ten, že jsem hned na začátku konzultace řekla, že bych chtěla zachovat přirozený tvar a dá se říct, že jsem si vyloženě o anatomy sama řekla. Sám doktor, pak řekl, že kulaté by na mě přirozeně nevypadaly, že se mnou souhlasí. A na konci konzultace, když jsme zkoušeli velikosti, jsem se zeptata, jestli si ten kulaty nemám aspon zkusit. A jak muj chlap, tak i doktor kroutili hlavou, že není třeba. Ted toho dost lituju.
Je blbost to nechat až na "den" před operací? V telefonu mi pan doktor řekl, že není problém udělat změnu ještě v den operace.

Reaguji na sára4: Hlavně ty sama musíš vědět, jestli Ti za pár let nebude vadit, že nevyplníš vrch ale že budeš mít prsa plná "dole". Pokud máš i teď kapkovitý tvar prsu tak není potřeba tam dávat další kapku. Pokud půjde imploš pod sval tak Ti kulatý udělá tu samou službu co anatom, protože z vrchu bude přimáčknutý a tím pádem půjde taky do kapky. Když Ti sval z vrchu přimáčkne anatom, kde nahoře je imploš tenký, tak je logické, že budeš mít prsa vyplněná hlavně dole. Pokud chceš maximální přirozenost, tak jdi do anatomu. A ještě jedna věc, anatom Ti bez podprsenky dekolt neudělá.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na zizalka19: opravdu máš anatom? máš je dost zvedlé i nad bradavkou, myslela jsem, že až tolik toho vysoký profil u anatomu nezvládne. Skoro bych řekla, že máš kulatý pod svalem. Máš je moc hezké. Prostě jen vyzvídám Můžu se zeptat, jakou značku máš? Děkuju

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na michelle89: Děkuju za rady, máš ve všem pravdu. Fakt nevím, jak se rozhodnout. Zrovna tvoje prsa jsem obdivovala nedávno, ještě před založením této diskuze, a skoro mi bylo líto, že taková krásná prsa jdou na reoperaci (...a přítel říkal "tyto prsa vypadají dost dobře") Ale tobě prostě chybí ten vršek, že jo... Pokud jdou zvednout spodním prádlem, byla bych maximálně štastná.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na tafi: Tafi, nemáš galerii, pokud by se ti chtělo, poslala bys mi foto do sz? Stačí jen v podprsence či triku. Když říkáš žádný vystřih a nikdo to nepozná... jako fakt tam není žádná změna ani v hlubším výstřihu? Mně ani nejde o bochánky nahoře, ale aspoň tu rýhu mezi prsy očekávám.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na petulkapit: Kéž bych měla jistotu, že i mně půjdou tak hezky zvednout děkuju za pozitivní reakci i na to nošení kostic!

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Nikoletka2: Máš je superní, taky bych u tebe neřekla, že máš anatom je to určitě vysoký profil? Holky jsem z vás nadšená. A pokud bych mela prsa jako vy, tak by mi nevadilo v létě chodit v podprsence bez kostic

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na sára4: mám anatomy, opravdu, a mám je stále stejné i když jsem 15 kilo zhubla, nikam neklesly, nejsou nijak vyždímané, nic Takže bych se toho nebála. Já bych za kulaté neměnila ani náhodou, nedávno jsem se vrátila z egypta a na každé, která měla kulaté imploše to bylo vidět na dálku a když jsem se pak s někým bavila, tak mi nevěřili, že implantáty mám. Ale když jsem si večer vzala šaty, tak těm tatínkům mohly oči vypadnout a mám Natrelle.

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na sára4: Určitě se nenech nahlodat s kulatýma,pokud chceš opravdu přirozenost,tak do anatomů jdi.Holky co mění anatomy chtějí prsa výrazdná a jde jim o to,aby šlo i poznat,že jsou prsa umělá.Soudím podle známých co u nás prsa umělá mají a měnily.Já šla taky do kulatého s tím,že to pozná každý a nevadí mě to.Chtěla jsem vyplněný hlavně vrch prsa.Ale v uplém topu bez ramínek a naostro je to hodně okaté,ty to budeš mít pěkně plynulé a pevné,o to hlavně podle toho co píšeš jde.
Pokud budeš mít vysoký profil,tak budou super

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na zizalka19: Tvoje jsou v anatomu ukázkové,asi nejhezčí co tu jsou...

arrow
Neprodává v Bazaru

Ano,mám vysoký profil, do.jiného bych určitě nešla :)

arrow
profile_image
mmakulacek
od 25. 8. 2015
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Dá se nějak zabránit přetočení anatomu? Můžu to nějak ovlivnit?

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji zizalka19: když jsem se pak s někým bavila, tak mi nevěřili, že implantáty mám. Ale když jsem si večer vzala šaty, tak těm tatínkům mohly oči vypadnout

Tak toto je jasná provokace!

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené