arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Nikoletka2: Díky za info
Reaguji na Tamara79:
jojo pokud to nošení kostic není v praxi takový problém, tak u anatomu zůstanu.
Musím pak ještě probrat s doktorem, jestli i ta má značka impl.bude "tvárná" a půjde zvednout.
Reaguji na mmakulacek:
Myslím, že pokud po operaci dodržíme instrukce doktora, tak pro prsa uděláme maximum. Pak už to bude ve hvězdách. Budeme prostě muset být dýl opatrnější než holky s kulatým.

arrow
Neprodává v Bazaru

Jiné podprsenky než s kosticemi nenosím a vše úplně v pohodě :)

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Tamara79: Moc díky, od tebe mě to opravdu těší

arrow
Neprodává v Bazaru

Anatom je fajn když se dává pod žlázu.Dávat ho pod sval jsou vyhozené peníze.Zrovna tak kulatý imloš dát jen pod žlázu,pak jsou znatelné okraje.Kulatý dávat pod sval a prsa vypafají pěkně.Kostice klidně nosit,jen zvolit správnou velikost podprdy,hodně holek má menší velikost podprdy než by měli mít a pak kostice nesedí a může tlačit i na místo kam sahá imloš.A hodně výsledný vzhled ovlivňí kvalita pokožky a jestli je hrudník úplně bez tuku nebo nějaký tam je. O to je lepší přechod mezi implantátem a tělem.Moje kamoška si dala před pěti lety udělat prsa. má anatom. Prsa jsou velikostí 4-5. Jenže začala chodit bez podprdy a tedˇ si stěžuje, že je má vytahané.Přeci jen je to nějaké zatížení. Takže výběr implantátů podle toho jak s nima naložíme.

arrow
profile_image
mmakulacek
od 25. 8. 2015
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na vánoce: a to proč? mám mít anatom částečně pod sval

arrow
profile_image
Sveťa9
od 23. 12. 2015
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Pre všetky, čo majú podobné obavy. Ja mám napríklad guľatý implantát a vysoký profil 390ml, a vôbec nemám žiadne gule, kuknite do galérky. Mám ich pod svalom. Všetko podľa mňa závisí od skúseného doktora, ktorý vie správne vybrať typ implantátu, a vie ho uložiť tak, aby to nevyzeralo umelo, samozrejme ak si to pacientka neželá.

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na michelle89: Ahojky, mě se taky zdá, že máš prsa pěkný, můžu se prosím zeptat, jaký prsa, nebo jakou velikost si měla před operací? Půjdu taky na druhou opku, tak pořád přemýšlím a zvažuju co a jak Díky moc

Reaguji na bibi25: Děkuji za pochvalu, to potěší každopádně ja po skoro 6letech nejsem s anatomem spokojená. Vypadala hezky první dva, tři roky ale to je samozřejmně věc názoru. Proto teď jdu do kulatých. Jinak před operaci první jsem měla hezký pevny jedničky, ale měla jsem vpáčené bradavky. Ty se spravili samy vložením implantátů.
Ty máš teď taky anatomy? A jakou velikost?

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na michelle89: poslala jsem ti zprávu

arrow
Neprodává v Bazaru

Já má anatomické implantáty již 6 let a dokonce mám za sebou i těhotenství a kojení a nemůžu si vůbec stěžovat. Jediný co bych asi udělala jinak,že bych volila více ml. Líbí se mi velká prsa a mě je paní doktorka udělal k mé postavě tak akorát.. Kostice nosím téměř každý den.. Žádný posun implantátu nenastal, používám i push up.. Podle toho jak chci prsa zvýraznit..

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Eley: Děkuji za info zrovna včera jsem byla nahlodaná dát si raději kulaté. Ale opět jsi mě vrátila "zpět"

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Sveťa9: To máš pravdu,máš je opravdu přirozené. Jenže já mám málo prsní žlázy, na mě by to přirozeně nikdy nevypadalo..

Reaguji na sára4: A máš už termín operace? V profilu máš napsáno, leden 2016. Určitě si dej to co je ti k srdci nejblíže. 100 lidi 100 chutí. Hlavně ať si spokojená

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na sára4: Přidala jsem dvě aktuální fotky do galerky. Třeba Ti pomůžu v rozhodování.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na michelle89: ...18.ledna jdu na "to". Děkuju, hlavně aby to dobře dopadlo

Reaguji na Eley: Tak to je krása Děkuju za fotky, 100% mi pomohly v rozhodování. Hlavně to, když mi napíšeš, že po 6ti letech (a dokonce po těhu s kojením) vše ok a pořád spokojená. A opravdu jde vidět na fotkách, že je důvod ke spokojenosti

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené