arrow
profile_image
loolly
od 6. 2. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj holky, příští rok maturuju a už začínám a výběrem vysokých škol a zaujala mě tato škola. Bohužel jsem nenašla nikde na internetu žádné osobní zkušeností studentů,kteří tam studují. Navštěvuje někdo z Vás tuto školu? Či máte někdo známého, kdo studuje na této škole? Myslíte si, že se vyplatí investovat tak velkou částku do studia? Předem děkuji za odpovědi.

Bývalý spolužák studoval tuto školu, ale spokojený nebyl, nic moc mu nedávala, tak po roce nebo 2 letech odešel. Já osobní zkušenost nemám, ale také jsem o ní uvažovala.

arrow
profile_image
Yvonna mojeid
od 19. 9. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Blogerka

Znám jednoho učitele, který tam učil, a ten mi říkal, že úroveň té školy není moc vysoká... Na nic bližšího si nevzpomínám, ale vím, že mě od toho docela zrazoval. Ale budovu na Malé Straně a interiér má ta škola teda hezké .
Já když jsem si vybírala školu, tak jsem se hlásila (jako záložní možnost) na University of New York in Prague, přišla mi o dost lepší, ale nakonec jsem ráda, že mě vzali na UK .

arrow
profile_image
Lotta
od 26. 10. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Školné je cca dvojnásobné, co na běžných soukromých školách (60000Kč/semestr, běžně tak 28000Kč/semestr). Ovšem třeba zmíněná UNYP ho má ještě vyšší (78500Kč/semestr, bakalář je na 4 roky). Nemám s AAU osobní zkušenost, byla jsem se jen podívat na UNYP - přišlo mi to přehnaně drahé, většina lidí tam řešila jen to, jestli jim uznají americkou maturitu a nikdo se moc nezajímal o vlastní obor. Na druhou stranu pokud občas čtu v novinách zmínku o tom, jak se v některých firmách mění manažerské posty, ti lidé tam mají většinou i krátký medailonek a jako jedinou soukromou školu, kterou vystudovali, byl právě UNYP (zaznamenala jsem asi 2-3 lidi). Jelikož ti nedokážu přímo odpovědět na tvou otázku, poradím ti - běž na dny otevřených dveří, je to sice samozřejmě podané v tom duchu, jak jsou jednotlivé školy super, ale pokud tam na chodbě potkáš i nějaké studenty, neboj se jich zeptat, jak se jim studuje - to je nejlepší ukazatel skutečnosti. Sama studuju na soukromé (VŠFS), v něčem jsou výhody, v něčem nevýhody, celkově ji ale úplně nezatracuju. Na AAU mě obory moc neoslovily, UNYP mi přijde fajn, v různých žebříčcích se umisťuje vysoko (jednen z nich zveřejňovaly HN, dohledej si), ale prostě už příliš drahá, za to se dá pomalu studovat v Londýně.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené