arrow
profile_image
jajax
od 11. 7. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Ahoj, minulý rok v červnu jsem začala brát antikoncepci Yeannine a po dvou měsících se mi začal na těle objevovat ekzém a začal se dělat ve stále větší a větší míře. Po všemožných neučinných léčeních mě napadlo, jestli ekzém nemám z antikoncepce. Přešla jsem tedy na Marvelon a ekzém byl a je stále stejný. Co myslíte? Mám antikoncepci úplně vysadit? Nechci se ale spoléhat jen na kondom a jiný druh antikoncepce asi není kvůli mému věku vhodný (19 let), že? Myslíte, že by pomohla třeba antikoncepční náplast nebo ještě jednou přejít na jinou značku antikoncepce?

arrow
profile_image
Barcza
od 1. 9. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj, asi tě moc nepotěším...
Vlastní zkušenost s ekzémem (naštěstí) nemám, ale kamarádce se ekzém opravdu dost zhoršil, když začala brát HA...Ale ona ho měla v určité míře odmala, tak možná je v tom trochu rozdíl...Nakonec musela prášky úplně vysadit, nic jiného nepomohlo.

arrow
profile_image
jajax
od 11. 7. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na Barcza: a jak se jinak chránila? ty náplasti třeba nezkoušela? :/

arrow
profile_image
anngirl
od 25. 2. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

antikoncepci beru 7 let a žádné zhoršení ekzému neporozuju... asi záleží na konkrétní osobě

arrow
profile_image
jajax
od 11. 7. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na anngirl: a jakou značku prášků bereš?

arrow
profile_image
anngirl
od 25. 2. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

jajax Diane35

arrow
profile_image
Srnkaaa
od 3. 8. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na jajax: v náplastech jsou taky hormony, učinek na tělo to má stejný jako kdyby si polykala tablety...zkus vysadit a uvidíš, já když brala antikoncepci tak jsem taky měla častěji ekzém a celkově mnohem sušší kůži.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené