1. . .6789101112. . .1617

Taky jsem se dneska ptala doktorky, že mám přitom menzes jen 1x den a řekla mi, že to je v pořádku i kdyby žádné menzes nebylo - no, moc nechápu, ale dobrý...a prý špinění uprostřed plata je taky ze začátku normální...

arrow
profile_image
evik001
od 16. 1. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

YAZ je moje první horm.antikoncepce, dobírám 1. platíčko a mám skvělý pocit. Téměř žádné špinění, žádné jiné problémy, jen se mi zvětšila prsa a celkově jsem ještě zženštila na bocích a stehnech, ale na váze mám stejně nebo méně. Takže opravdu ideální.

arrow
profile_image
Vlasťula
od 30. 1. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Ahoj, čekám na menstruaci, abych mohla začít s antikoncepcí YAZ. Doporučila mi ji ženská lékařka s tím, že by mi tyto prášky měly pomoct i s váhou - údajně bych měla měsíčně zhubnout kolem kila. Pročítala jsem si tuto diskusi, ale tady se však o hubnutí při této antikoncepci nikdo nezmiňujete. To tedy znamená, že to nefunguje? Dá se říct, že jsem v tuto pomoc prášků doufala. Jak je to u Vás s hubnutím při antikoncepci YAZ?Děkuji

arrow
profile_image
Bruce78
od 10. 10. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

VIP

Beru Yaz druhý měsíc a předtím jsem také brala Yasminelle. Dřív jsem to dostala po dobrání tabletky pravidelně za tři dny.
Nyní protože má Yaz nikoliv 21,ale 24 aktivních prášků - dostávám to opět pravidelně a to o ty tři dny déle....
Menstruaci mám zhruba tři dny a slabou..Což mi také už roky vyhovuje

Holky, beru YAZ a je to už týden, co jsem mensturaci nedostala. Dle toho, že beru ty tabletky, tak si myslím, že těhotná určitě nejsem. Ta pravděpodobnost je fakt strašně malá (milovali jsem se za poslední měsíc 1x a beru YAZ). Poradíte, co mám dělat? Zatím čekám, ale menstruace nikde. Ještě se mi to nestalo.

arrow
Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Beru YAZ asi půl roku a žádný zázraky teda nepozoruju,spíš naopak.Připadá mi,že mám hrozné chutě a mám hodně citlivá prsa.A cena taky nic moc.Takže myslím,že ji opět vyměním.
Zkusím nějakou levnější.Jediný plus je,že mám tak o den kratší menstruaci,jinak žádný rozdíl v tom nevidím.
Jo a ještě mi vůbec nevyhovuje,že když dělám dlouhý cyklus (2 nebo 3 plata bez přestávky),tak to dostanu v jiný den,než jsem zvyklá,což u tablet s 21ks není.To mi vadí fakt dost.

Já se chci zeptat, to se dělá přece pořád ten tzv.dlouhý cyklus, že se nedělá u těchto tablet pauza. Nebo snad ne?

arrow
Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Esturella
Jo,nebereš ty placebo tablety,pokračuješ v dalším balení a počet aktivních je teda 24 a to mi v tom dělá paseku.Jsem už léta zvyklá mít menzes v jeden určitý den,s 21tbl to vycházelo.

Luciene, to máš pravdu, já jsem u této antikoncepce taky trochu zmatená s menstruací. Takže když vynechám ty neaktivní, tak menstruaci nedostanu a jedu dál...jestli tomu rozumím, a když si vezmu ty 4.neaktivní, tak bych měla dostat každý měsíc menzes. Jenomže já brala i ty neaktvní a nedostala jsem to. Ale někdo tady psal, že se mu to stalo taky, ale to by moc nemělo ne? Přeci menstruace by neměla tak lítat - jeden měsíc jo, druhý ne. Dík za radu.

arrow
Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Esturella
To je divný,že jsi to nedostala vůbec.Ani jsi nešpinila? Někdo to píše,že to má po YAZ strašně slabé.Ale vůbec,to by se mi nelíbilo.Dělala sis aspoň test? Nebo bych mazala k doktorovi.Jistota je jistota.

Jo, test jsem si dělala, ale vzhledem k tomu, že na rychlovku v práci, jsem nepočkala dost dlouho a nešlo z toho nic moc poznat. Máte některá typ na dobrý test? Ale je to fakt dost nepravděpodobné. Jinak jsem ani nešpinila, ani příznaky, nic. Já myslím, že kdybych byla těhotná, to poznám. Koupím si nový test. K doktorce jsem volala a prý se mám buď objednat nebo počkat do dalšího měsíce. To vyjde skoro na stejno. No a udělat si ten test. Ptala se mě, jak dlouho YAZ beru a prý bych menstruoavat měla...apoň trochu.

Tak test je negativní, jak se dalo čekat.

arrow
profile_image
Leknin11
od 9. 3. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Ahoj,
Mám důležitý dotaz, je to moc akutní, v sobotu jsem byla na plese a zapomněla jsem si vzít tabletky s sebou, kamarádka má stejné, tak mi jednu pujčila, v neděli jsem užila tabletku bežne jako vždycky, jenže jsem si v pondělí neuvědomila, ze jsem si tabletku brala a myslela jsem si, ze jsem ji zapomněla( protože jsem si pujčovala od kamarádky) a spokla dvě tabletky současne, príští tabletku musím vrátit kamarádce, je možné dnes tabletu vynechat a vzít si ji běžne až od středy? děkuji
Lenka

Ahoj, zkus si přečíst návod, tam je něco o 12 hod. tak podle toho. Je to tam podrobně popsáno.

arrow
profile_image
BaLů
od 21. 2. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

zdravím,
taky jsem užívala dlouhou dobu Cilest, ale ten pomerně hodně zavodňuje organismus, proto mi doktor doporučil YAZ, beru ho pres mesic, ale zhorsila se mi po nem plet, když sem brala cilest byl to sem tam nejaky pupinek pred menst. jinak jsem měla čistou plet, ale po YAZu je to hrůza a pritom má být dobrý na plet
Vydrzim s nim jeste 2 měsíce, snad je to hormonalni zmenou a zlepsi se to, jestli ne vyměním. Má s nim někdo podobné zkušenosti?

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené