arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na primissi: toho jsem se právě bála, že v tomto případě na potvrzení není nárok.. že je to na vůli lékaře/sestry.. s ohledem na to, jak moc byli všichni příjemní při objednávání se s tím můžu rozloučit

arrow
profile_image
verunkac93
od 18. 11. 2018
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Janča92: Tak co se týká vyšetření prsou, tak tam by ti měli bez problémů potvrdit. Nemusíš jim říkat, že se chystáš na augmentaci, ale že to děláš v rámci své prevence, i když se za to platí. A ten zbytek záleží na obvodní. Mně to udělala v rámci prevence, takže jsem nic neplatila a vše mi potvrdila.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na verunkac93: Sestře na sono jsem o augmentaci řekla do telefonu při objednání, tak nevím jestli si tam udělala poznámku Žádnou žádanku od obvodní nemám.
Na prevenci u obvodní jsem byla na začátku roku, tak předoperační v rámci toho udělat nešlo Že si budu platit vše sama mi řekla hned jak se dozvěděla, že je to "nepotřebná" operace :-/ A na veškerých žádankách už stojí "samoplátce". Mě právě napadlo, jestli když tohle uvidí např v laborce, tak mi řeknou, že mi propustku potvrdit nemusí
Já si přijdu jak v Jiříkově vidění. Je to moje první operace a vůbec nevím jak to všechno chodí a je toho hrozně moc

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Janča92: mě to taky v rámci prevence neudělají. Zrovna čekám na to, až mi to spočítají kolik to bude stát.

arrow
profile_image
Ladynika
od 10. 8. 2019
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Reaguji na primissi: ty jo tak teď jsi mě teda trošku rozhodila, ale jsem ráda za info. Mně právě doktor říkal, že kulaté asi nejsou úplně vhodné pro má pokleslá prsa a že se bojí, že by časem klesla. Můj požadavek však zněl plná prsa i v horní části, což prý u anatomů s vysokým profilem by tak být také mělo... teď přemýšlím, zda si nedohodout ještě jednu konzultaci a znovu to s ním probrat. Vím, že je to dost osobní, ale nebyla by jsi tak hodná a neposlala mi třeba foto do zprávy, abych měla představu jak vypadají? Ty máš taky vysoký profil?

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Ladynika: poslala jsem ti dvě zprávy, tak mrkni. Je to fakt dost o ničem. Vypadají jako by byly fakt moje, ale dost malé... záleží kdo co preferuje.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Ladynika: nevím, zlobí to. Zkusila jsem poslat 3 fotky, pak i jen jednu samotnou. Mě to nic neukazuje, tak dej vědět, jestli ti něco došlo.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Ladynika: A nechceš zajít na konzultaci i k někomu dalšímu? Každý doktor má jiný názor a někdy se to může dost lišit. Je to přeci jen velká věc a zásah do těla na to, abys pak byla s výsledkem nespokojená...
Mně třeba dr anatomy vůbec nedoporučoval - buď kulaté, nebo ergonomické - ty dělá Motiva (ergonomix) a nakonec budu mít je. Mám fotky v galerii kdyžtak. Na operaci jdu te'd v sobotu, tak pak budu přidávat výsledek. Já jdu nakonec do většího objemu s vysokým profilem, nechci pak litovat, že budu zklamaná z malých prsů.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na mayyas: na jakou jdeš kliniku? Já mám naordinováno 355-400ml. Jdu určitě do 400ml, ale pořád váhám, zda dokrora ještě ráno před opkou nepřesvědčit na 420ml.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na primissi: Praha - Formé Cinic, k MUDr.Hýžovi

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na mayyas: taky jdu 7.10. k Hýžovi, jen do Brna 😉

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na primissi: Jojo, zaregistrovala jsem, vlastně jen týden po mně
Já jsem nakonec rozhodnutá pro těch 590ml, tak snad mi je tam narve....

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na primissi: Při konzultaci jsme řešili buď 450ml nebo pak 590ml, ukazovala jsem mu fotky a představu, sám říkal že podle toho co chci tak je to spíš těch 590ml a neměl s tím problém. Takže myslím, že pokud to nebude nějký šílený extrém k Tvému tělu, tak by neměl mít s větší velikostí problém. Já to pořád zvažovala, jestli to už nebude moc, aby mi pak rychle neklesly, nebolela mne záda apod....dokonce jsme byla na konzultaci ještě jednou a znovu zkoušela vycpávky, nechala jsem si udělat i 3D scan, včera jsem si zase doma odsypávala rýži a cpala v pytlíkách do podprsenky a zkoušela s tílkem ...a pokud to půjde, tak ty větší chci.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na mayyas: mám 158cm/49kg. Obvod hrudníku 67cm, základ svůj 0. On říkal, že 375ml. Pokud chci velké, tak 400ml. 420 vůbec nezmiňoval.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na primissi: Tak to jsi fakt drobná, to by těch cca 400ml asi krásný dekolt udělalo . Tak držím palce, ať se domluvíte k Tvé spokojenosti.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené