arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na primissi: to opravdu je. Motivy bych ctěla taky, jen teda nevím, zda se vyhnu modelaci, jeden dvorec s bradavkou mi kouká dolů, jsem po dvou dětech a pak jsem dost zhubla, takže to udělalo své Podle dr. Slarka z Yesu to budu muset mít i pod sval, nahoře mi chybí výplň a ptý tam nemám ani žaden tuk jen kůži tak by šel vidět přechod.

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Weru81: Ahoj Veru, nevím u kterého jsi byla lékaře, ale tuhle kliniku teda opravdu doporučuji, už je díky tomu, že je nás už několik, které nemají žádné bolesti po opce. Byla jsem na opce 12. 9. 2019 u doktora Al Awy a je skvělý, všichni tam jsou moc fajn, za mě doporučuji, cena sice vyšší, ale nemám žádné bolesti, ani komplikace. Vedle na pokoji byla slečna, ta si nechávala prsa zmenšit a ta neuvěřitelně hned po opce skoro vstala a šla...... mazec .

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji Weru81: ale upřímně mě odradila cesta do Prahy a cena téměř 100tis.

Cituji primissi: to je teda ranec 100tis

no holky, mě to vyjde na 115tis když zvolím anatomy.. takže hodně uvažuju o kulatých, když jsou levnější, abych se dostala jen na stovku Tu šílenou cenu dělá ta zpropadená modelace. Taky jí musím,bohužel, podstoupit Kdyby to šlo bez modelace tak jsou ty ceny i v Praze relativně pěkné za splnění snu

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Weru81: taky mám 2 děti. Ale nikdy jsem neměla velká prsa a po kojení prostě zmizely. I kůže se smrskla, neměla jsem tam prostě nic. Pod sval je to nejlepší, drží to a nejde vidět prechod.

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Adamkos: byla jsem u dr. Šlárka. Ono mě odrazuje ta Praha, když už je to za takové peníze. Já netušila než jsem tam šla na konzultaci, že se musí do Prahy. A upřímně chci znát názor ještě jiného dr. a co čtu tak Vřeský je prý taky fakt výborný. Bolesti se nebojím, mám za sebou dva císaře a jednu velkou operaci, jizva přes břicho.
Reaguji na Janča92: a tebe to čeká kde u koho?
Reaguji na primissi: ano vysvětlil mi to hezky a s tou modelací říkal, že by si mě během operace posadil, aby viděl zda ta úprava dvorců je fakt nutná, proto i mě láká názor Vřeského

arrow
profile_image
Ladynika
od 10. 8. 2019
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Reaguji na primissi: no právě, proti tomu co mám teď mi asi velký připadá všechno. ale zase abych si za měsíc nezvykla a nechtěla místo slabých trojek menší ctyřky třeba... zase se bojím aby to nebylo už moc a taky aby nebyly moc těžký...mám trochu problémy se zády a i těch 2x350 jsem cítila jako pěkný závaží. Modelaci budu muset podstoupit na jednom prsu určitě, protože tam vznikla asimetrie po kojení a mám to prso asi o 3cm níž včetně bradavky. Prý ale bude stačit jen taková minimodelace kolem bradavky a svisle dolů třeba jen kousíček... to prý uvidí až na sále. Na kulatý by na 100% musel řezat do obou a ještě říkal něco o malé žláze, ale zrovna když mi to vysvětloval, tak jsem se tak styděla před ním, že jsem všechny ty informace moc nevstřebala.

arrow
profile_image
Ladynika
od 10. 8. 2019
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Reaguji na Janča92: já mám navrženy anatomy a minimodelaci jednoho prsa kolem dvorce a možná i trochu svisle dolů, ale to mi prý počítat ani nebude. Cena 96 tisíc... jako docela raketa. Byla jsem v Praze v medicom clinic. Ale zase jsem si říkala, že když už jsem se rozhoupala, tak šetřit nechci... nejdůležitější je pro mě výsledek. Ale pravda, že i tohle už je takový strop. Doufala jsem, že se vejdu do 90tis.

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Ladynika: mně nakreslil modelaci prvně taky svislou jizvu od dvorců, ale když jsem řekla, že jsem se této jizvě chtěla vyhnout tak mi řekl, že není problém udělat jizvy pord prsy a jen kolem dvorců (kulaté implantáty). Jsem tedy zvědavá ještě na další názor. Přeci jen je to velký zásah tak ať vím, jak se nakonec rozhodnout

arrow
profile_image
Ladynika
od 10. 8. 2019
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Reaguji na Weru81: no tak to jsem mu říkala taky, že bych opravdu nechtěla jizvy dolů. U pravého prsa mi říkal že potřeba nebude a udělá jen dole v podprsní ríze a u toho levého mi řekl, že by udělal ,,takové lízátko" kolem dvorce a trochu dolů ale už jsem se nezeptala, zda by řezal i pod prsem (asi ano?)... no ještě že jsem si domluvila další konzultaci, zkusím se ho na to přeptat, zda by to nešlo vymodelovat jen kolem bradavky. Ale říkal mi, že je v jeho zájmu řezat co nejméně, tak předpokládám, že to asi nepůjde jinak.

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Ladynika: já naštěstí mám asymetrii jen mírnou, jen teda ta jedna bradavka na to menším prsu mi kouká dolů takže taky nevím, zda to uvidí Vřeský stejně na modelaci nebo se obejdu.
Pod prsy by mi dali imploše a kolem dvorců jizvy kvůli té modelaci

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji Weru81: a tebe to čeká kde u koho?

8.10. Praha, doktor Kment.

Reaguji na Ladynika: noo, já s modelací vůbec nepočítala, říkala jsem si že do 80 se vejdu pak na mě vyrukovali se 115 a málem jsem šla do kolen.. ale zase když už jsem se odhodlala a rozjela to, tak bych do toho snad dala i 150 Jedno plus je, že si můžu zvolit jestli chci kulaté/anatomy..Domluvíme se prý v den operace. Víc by mi šly anatomy, ale pokud nebudu chtít obr balóny, tak udělá i kulatá, která budou vypadat přirozeně..jen s velikostí se bude muset držet při zemi

Reaguji na primissi: jojo to jsem si také všimla, jen byla snad u Slaninky a navíc to měla v rámci propagace, tak nevím zda je úplně objektivní. U konzultace jsme si s doktorkou naprosto sedli, hned věděla co za přání mám a doufejme, že se to tedy povede teď se spíš bojím, abych neonemocněla ještě se zeptám holky, kupovali jste si rovnou 2 podrsenky a nebo mi na to přesušení v sušičce bude stačit nějaká fakt pevná třeba z decathlonu nebo lidlu? Četla jsem, že to na tu půl hodinku stačí.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Tak já mám za sebou předoperační vyšetření na klinice, za 30 min jsem byla hotová - naštěstí vše OK, a ráno nastupuji. Prý jsem 2. na řadě a mám počítat kolem 12.hod že půjdu na sál, snad to do té doby vydržím...

Jinak já si budu kupovat druhou podprsenku na vystřídání určitě, ale až po peraci, přeci jen, podle finálních rozměrů...

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Zuzankam8: já si koupím určitě. Přemýšlím, že si ji objednám už teď. Vím, že mi po první operaci dost chyběla. A bylo mi bez ní dost nepříjemně, když se prala a sušila.

Reaguji na primissi: to bych taky ráda, ale bohužel nevím co za velikost budu mít, tak asi počkám a hned po operaci si jí pořídím

Holčičky ještě mám jeden takovej zvláštní dotaz, stojí po augmentaci bradavky nonstop? Přišlo mi totiž, že kdokoliv, koho sem viděla po augmentaci, tak mu vždy stály bradavky.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené